Yeşil Kahve yorumlar | Fiyat

Yeşil Kahve yorumlar | Fiyat
5 (100%) 1 vote

Gerçeği söyleyelim ki ne olursa olsun kimse obez olmak istemez! Evet, gerçek bu. Obez olan insanlar çoğunlukla iyi bir yaşam sürdüklerini ileri sürerek kendilerini avutmaya çalışırlar ama işin aslında daha çok aktif olmak istedikleri de aşikardır. Obez insanlar boyutları yüzünden özellikle eğlenceli birçok şeyi kaçırırlar ve bu bile tek başına onları depresyona sürükleyebilir. Obez kişilerin aile ve arkadaşları da obez olduklarını ve zayıflamaları gerektiğini onlara kırılmamaları için söyleyemez ama obez olmanın onlara ne zararı var ki? Hiç.

Öte yandan, obez olmak söz konusu kişiler için birçok sağlık riski oluşturmaktadır. Sosyal uyumsuzluk, utangaçlık, yalnızlık ve nefreti de beraberinde getirmektedir. Bazı sağlık riskleri şunlardır:

  • Şeker Hastalığı: Uzun lafın kısası, bu bir çeşit yaşam çalıcı, para sömürücü ve sağlık bozucu bir ajandır. Vücuttaki insülin azlığı sebebiyle aşırı şekerin glikojene çevrilememesidir. Obez insanlarda yaygın bir sorundur. Maalesef aşırı yağ sağlıklı için zararlı olan daha fazla şeker alımını tetiklemektedir.
  • Eklem Ağrıları: İnsan vücudu, vücut boyutuna göre kemik üretmez, yalnızca yaş ilerleyince uzunlukta ve güçte artış olur. Bu da boyutu ne olursa olsun vücutta fazla yağ depolandığında kemiklerde bir artış yaşanmayacağı anlamına gelir. Bunun yerine uzun zaman zarfında kemiklere binen yük artar. Bu da eklemlerin şişmesine sebep olur.
  • Felç Riski: Ani fasıla ya da beyne yeterli kan sağlamaması insandaki felcin ana sebepleridir. Vücut boyunca kanı taşıyan damarlar aşırı baskı altında kalabilir ya da yer yetersizliği yüzünden bir noktada tıkanabilir. Kan akışının kısıtlı olduğu yerlerde de şişmeler olabilir.

Ek olarak, kötürüme ve vücut organları ile dokuların çalışmalarında teklemeye sebep olabilir.

  • Kalp Hastalığı Riski: Kalp düzgün çalışmadığı zaman insanın hayatını sonlandıracak kadar kıymetli organlardan bir tanesidir. Kalbin yatkınlığının olduğu ve çoğunun obeziteyle ilişkili olduğu birkaç hastalık vardır. Ani kalp durması riski, kalp ritim bozukluğu vs. gibi riskler vardır. Yer olmamsı yüzünden kalpte çok baskı olduğunda, dolaşım sürecinde düzensizliklere ve kanın tıkanmasına sebep olabilir.
  • Nefes Alma Güçlüğü: Bu, obez insanlarda özellikle uzun mesafeler yürüdüklerinde ve merdiven tırmanma gibi bazı egzersiz çeşitlerini yaptıklarında yaygın olarak görülür. Bu, akciğer, diyafram ve göğüs kafesinde hareket edecek yeterli yer olmadığında hiç te şaşırtıcı bir durum değildir. Genellikle akciğerlerde aşırı bir baskı olur ve böylelikle de normal bir metabolizma sürdürmek için yeterli miktarda hava üretmesini engeller.
  • Cinsi sebepler, kolesterol seviyesindeki düzensizlik, harekette zorlanma, depresyon, uykusuzluk, kadınlarda hamile kalmada zorluk yaşama, zayıf bağışıklık ve daha fazlası da obeziteyle ilişkili diğer sebeplerdir. Öyleyse neden yağ alımını biraz düşürmüyoruz ki?

Özellikle zaman kıtlığı varsa düzgün bir vücut şekline girmek aşırı yağlı yiyeceklerin tüketiminin ardından oldukça zor olabilir. İşte bu yüzden günlük tüketiminize Yeşil Kahve’yi eklemeniz gerek. Tam bir kilo ver ama strese girme ürünüdür.

Yeşil Kahve Nedir?

Yeşil Kahve, öncelikli olarak yeşil kahve çekirdekleri olmak üzere doğal içeriklerle hazırlanmış bir zayıflama ürünüdür. Bunlar sadece henüz kavrulmamış kahve çekirdekleridir ve bu yüzdend e yüksek oranda klorojenik asit ihtiva eder.

Yağ yakımı, kan basıncının azaltılması, Alzheimer hastalığı tedavisi, şeker hastalığının tedavi ve kontrolü gibi birçok çeşitli amaç için kullanılır.

Yeşil Kahvenin İşleyişi

Klorojenik asit açısından zengin olan Yeşil Kahve biraz kafein içerir ve kafein tüketiminin bilimsel açıdan metabolizmanın çalışmasını büyük ölçüde geliştirdiği kanıtlanmıştır. Böylelikle vücut kendinde var olan daha çok yağ ve şekeri kullanır.

Klorojenik asit, sindirim sisteminden karbonhidrat alımını azaltır ki bu da sonuç olarak kan şekeri ve insülini düşürür.

Ayrıca karaciğerdeki yağ miktarını azaltır ve adiponektin olarak bilinen bir yağ yakma hormonunu da geliştirmekle kalmaz, karaciğerin işleyişini de geliştirir.

Acıkmanızı kontrol altında tutarak kahve iyi bir iş te çıkarır. Böylelikle karbonhidrat ve diğer yağlı  şeylerin tüketimi de azalmış olur.

Vücuttaki kan dolaşımını geliştirir ve cildi güçlendirmenin yanı sıra büyük gözeneklere sahip olma ile ilgili sorunları tedavi etmeye yardımcı olur.

Yeşil Kahvenin Bileşimi

  • Antioksidanlar: Antioksidanlar vücuda çok faydalıdır. Hücrelere ciddi şekilde zarar veren potansiyel oksitleyici ajanlardan kurtulmanıza yardımcı olur. Yeşil Kahvede bulunan bazı antioksidanlar Vitamin C ve E’dir.
  • Klorojenik Asit: Bu, kafeik asit ve kinik asitin kombinasyonundan üretilen doğal bir kimyasal bileşimdir. Bir esterdir. Sağlık açısından faydaları sayısızdır ve insan vücuduna yararlıdır.

Yeşil Kahve Türkiye’de Nereden Alınır?

Yeşil Kahve halihazırda resmi sitede bulunmaktadır. Ürün üreticiden temin edilip siparişi takip eden dört gün içinde gönderilir.

Ürün Ne Kadar?

Bir paket Yeşil Kahve 99 TL’ye üreticisinden satın alınabilir. Döviz kuru ve konumunuza göre ücret çeşitlilik gösterebilir.

Yeşil Kahve yorumlar

Sonuçlara inanamıyorum! Bu tamamlayıcı üründen çok memnunum! Hamilelik kilolarımdan kurtulmak istiyordum ama hiçbir şey işe yaramamıştı ve işin aslı çok ta hareketli birisi değilim (ya da olmam gerektiği kadar), kahve işe yaradı :)) bir kaç hafta sonra hedefime ulaştım. 5 yıldız veriyorum!

Kullanmaya başladığım ilk hafta yaklaşık 2, kilo verdim ve sonrasında  yarım kilo ila bir kilo arasında vermeye devam ettim. Dürüst olmak gerekirse hapı almaya başladığımdan bugüne kadar 5 hafta geçti, son birkaç hafta berbattı çünkü stres altındaydım ve elime geçen her şeyi yiyordum o yüzden de genel olarak halimden memnunum, düzene girmeye çalışacağım ve belki de biraz egzersiz yapacağım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *