Varikosette ülevaated | Hind | Hinnangud

Rate this post

Enamikel juhtudel paljastavad veenilaiendid ennast suurte ja sinakate joontena, joostes teie naha pealmistes kihtides teie jäsemetel. Tavaliselt mõjutavad need teie jalgu ja eelkõige esinevad need just põlvede piirkonnas. Märgata võib neid nii paistetuse, keerdus veenide või suurte sinakate laikudena teie naha pealmistes kihtides kapillaarlaienditena (rahvasuus tuntud ka veenilaienditena).

Kuigi on need enamikel juhtudel ohutud, võivad need mõnikord muutuda ka üsna valulikeks nii eemaletõukavateks. Regulaarselt põletikulised veenid võivad muutuda teie naha puudutustele hellaks ja tugevalt mõjutada teie vereringet, mille tagajärjel muutub teie nahk sügelevaks, valulikuks ja pahkluude piirkonnas ka minna tursesse. Tegu on pigem levinud probleemiga ning selle esinemise tõenäosus on naistel kaks korda suurem meeste esinemise tõenäosusest. Võib öelda, et laias laastus vaevleb ainuüksi USA-s 25% rahvastikust sedasorti probleemiga.

Kindlasti olete ka endalt küsinud, et mis ikkagi põhjustab veenilaiendeid? Põhimõtteliselt tekitav teil sellised probleemid eelkõige siis, kui mõni teie veresoontest ei funktsioneeri korralikult. Nimelt on kõikides meie veresoontes ühes suunas liikumist lubavad klapid, mis takistavad teie verel vastupidiselt voolama hakata ning kui üks sellistes klappides ei tööta korralikult, hakkab veri teie veresoontes kogunema, selle asemel et see edasi liiguks. Kui enimlevinud probleemide põhjustajateks on:

 • Eelkõige menopaus ja rasedus
 • Liiga suur surve teie keskosal, eelkõige kõhulihastes
 • Tööd, mis nõuavad pikalt püsti seismist
 • Ülekaalulisus, mis lisab teie jalgadele suurema koormuse
Osta Varikosette 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Mis on Varikosette?

Järgmiseks loogiliseks küsimuseks on – kuidas võidelda veenilaienditega? Kuigi võite leita hulgaliselt erinevaid abinõusid pea igast maailma apteegist, kuulda nendest telerit vaadates või leida informatsiooni internetist, on oluline meeles pidada seda, et enamik neist ei ole looduslikud. Tegelikkuses on peaaegu kõik ehk 100% neist tehislikest ainetest valmistatud. Just seetõttu soovime teile tutvustada Varikosette kreemi.

Kreemi tootjaks on Handel – mitmete aastate pikkuse kogemusega ettevõte, kes on suurepärane meister looduslike kosmeetikatoodete ja ravimite tootmisel. Toode tagab parema vereringe nii teie veresoontes kui arterites, kaasaarvatud kapillaarides. Lisaks aitab see võidelda teie kurnatusega, leevendada valu ja erinevaid dermatoloogilisi ärritusi. Ja kui teil tekkis küsimus, siis jah – toode on sobilik nii meestele kui naistele.

Varikosette-i tööviis

Enamik spetsialiste ütleb teile kindlasti, et ravi pikkus sõltub veenilaiendite ulatusest ning organismi eripäradest. Tegelikkuses kestab ravi aga kaks kuni neli nädalat. Kreemi kasutades tuleks teil pigistada väike kogus toodet oma peopessa ning katta sellega ühtlaselt oma jalad. Oluline on meeles pidada ka tõsiasja, et soovitame toodet enda nahale kanda vähemalt kaks korda päevas.

Kreem sisaldab kõiki üliolulisi omadusi, mis aitab teil:

 • Leevendada jalgades olevat valu ja kanda kõikvõimalikke jalanõusid, kaasaarvatud kõrgete kontsadega jalanõusid
 • Vabaneda päeva lõpus jalgade alumistes piirkondades levivat põletustunnet
 • Vabaneda kõikidest aastate jooksul tekkinud verevalumitest
 • Katta kõik jalgadel ja põlve piirkonnas olevad nähtavad veenid

Varikosette-i koostis

Alustuseks, nagu ka juba eelnevalt mainitud sai, sisaldavad enamik veenilaiendite vastu võitlevatest kreemidest sünteetiliselt moodustatud aineid. Kusjuures enamik neist sisaldavad troxerutin-i ja hepariini, mis ei ole küll halva koostisosad kui need pole lihtsalt piisavalt tugevad ained, et need võiks aidata veenilaienditest vabaneda. Teisalt saame teile uhkusega öelda, et meie kreem sisaldab 80% ulatuses looduslikke komponente ning mõned neist sisaldavad:

 • Mentooli
Osta Varikosette 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Mentool on enimtuntud jäsemetes raskustunnet leevendava toimeainena, mis aitab vähendada ka teie veresoonte paistetust. Lisaks on selles hulgaliselt ka A ja C vitamiine, mis aitab kreemil ühtlaselt üle kogu ala levida ja imenduda.

 • Päevalille- ja maisiõlid

Rääkides vitamiinidest, siis maisiõlis on hulgaliselt E vitamiini, mis on eriti tähtis naha elastsuse säilitamisel. Lisaks sellele tugevdab see teie veresoonte seinu, tagades seeläbi nende tugevamaks ja paksemaks muutumise, mis omakorda vähendab veenilaiendite tekkimise riski.

 • Uurea ja Troxerutin

Need kaks komponenti sisaldavad lugematul hulgal erinevaid omadusi. Mõnedeks paljudest omadustest on veresoonte toniseerimine, põletuste blokeerimine ja hüpostaaside eemaldamine. Ja kui see polnud teie jaoks veel piisav, siis aitab see ka teie rakkude vananemise vastu võidelda.

 • Nõiapuu ekstrakt

See ekstrakt mitte ainult ei väldi edasisi turseid vaid aitab eemaldada ka veenilaiendite käes vaevlevate patsientide valu. Lisaks kiirendab see teie kahjustunud vererakke paranemisprotsessi ning aitab reguleerida lümfisüsteemi vedelike voolavust.

 • Hobukastani ekstrakt

Viimasena on selles kreemis peidus ka hobukastani ekstrakt, mis tugevdab teie kapillaare ning kiirendab nendes toimuvat ringlust.

Kust osta Varikosette-i Eestis

Kõige kindlam on Varikosette-i osta läbi ettevõtte ametliku kodulehe, kus kõik tellimused vaadatakse üle ning pannakse teele loetud tundide jooksul. Kreemi eest tuleb teil tasuda alles siis, kui olete paki kätte saanud ning kõik meie pakid toimetatakse teieni ainult usaldusväärseid postifirmasid kasutades. Ja kui teil peaks tekkima soov saada toote kohta lisainformatsiooni, tuleb teil selle saamiseks saata ettevõttele oma kontaktandmed ning teiega võetakse ühendust viie kuni kümne minuti jooksul.

Varikosette-i hind

Üks pakk kreemi maksab umbes 37€, mis ei ole üldsegi mitte kallis, kui peate silmas tõsiasja, et hakkate tulemusi märkama juba mõne nädala jooksul. Kuid pidage meeles, et toote hind võib erineda vastavalt teie asukohale, sest saatmiskulud on ka riigiti erinevad.

Hinnangud Varikosette ülevaated

Olen praegusesks hetkeks turvamehena kümme aastat töödanud ning loomulikult nõuab mu töö mitmete tundide pikkust püsti seismist ning ringi jalutamist. Paar aastat tagasi hakkasin aga märkama, et minu jalad muutuvad üha nõrgemaks ja nõrgemaks ning need on peaaegu alati paistes. Mu arst kirjutas mulle välja Varikosette-i, ning soovitas seda mul iga päev pärast tööpäeva lõppu jalgadele kanda. Pärast toote kasutama hakkamist on mu jalad alati puhanud ning kõik tursed on peaaegu jäägitult kadunud.

Mu jalgadel olevad veenid hakkasid paistetuma pärast mu teise lapse sündi. Pärast sünnitusest täielikult taastumist asusin ma taas haiglas tööle kuid märkasin, et mu jalad nõuavad rohkem puhkust. Mõne aja möödudes otsustasin lausa lõpetada õues jalutamise ning vähendasin oma igapäevast õues viibimise aega üleüldiselt. Eelmisel aastal tellis abikaasa mulle aga kreemi ning paari nädala möödudes hakkasid mu veenilaiendid vaikselt kaduma ja valu taandus täielikult pärast kahe nädala pikkust toote kasutamist.


Osta Varikosette 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *