Varikosette atsauksmes | Cena

Varikosette atsauksmes | Cena
5 (100%) 1 vote

Vairumā gadījumu varikozas vēnas par sevi ziņo kā lieli un zilgani pavedieni uz ekstremitātēm tieši zem ādas. Parasti tās ietekmē kājas, visvairāk zonas ap ceļgaliem. Tās mēdz būt arī pietūkušas un deformētas, kā arī parasti ir apklātas ar lielu daudzumu aizdomīgu varikozu vēnu (plašāk zināmas kā “zirnekļu vēnas”).

Kamēr vairumā gadījumu tās ir nekaitīgas, tās var būt deformējošas un dažkārt diezgan sāpīgas. Iekaisušas vēnas regulāri kļūst sāpīgas pieskārieniem un var dramatiski aizkavēt asins cirkulāciju, padarot ādu sāpīgu, kas var novest pat līdz pietūkušām potītēm. Šis ir diezgan ierasts medicīnisks stāvoklis, un tas divreiz biežāk ietekmē sievietes, nekā vīriešus. Kopumā varikozas vēnas ietekmē apmēram 25% cilvēku tikai ASV.

Jautājums, ko jūs noteikti sev uzdodat ir “Kas īsti ir varikozas vēnas?” Pamatā, tās rodas, kad viena no jūsu vēnām darbojas nepilnīgi. Jūsu vēnām ir vienvirziena vārsti, kas neļauj jūsu asinīm plūst atpakaļ, un, ja viens no tiem nestrādā, jūsu asinis sāk uzkrāties vēnā, tā vietā lai kustētos tālāk. Daži no potenciāliem iemesliem ir:

  • Menopauze un grūtniecība ir populārākie iemesli;
  • Pārāk liels spiediens uz jūsu vidējo sekciju, precīzāk uz vēderu;
  • Darbs, kurā nepieciešams ilgstoši stāvēt;
  • Liekais svars, kas dabiski palielina spiedienu uz jūsu kājām.
Nopirkt Varikosette ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kas ir Varikosette?

Nākamais loģiskais jautājums ir – kā cīnīties pret varikozām vēnām? Kamēr jūs varat atrast dučiem līdzekļu pret tām praktiski jebkurā farmācijas uzņēmumā pasaulē, un jūs varat dzirdēt par tiem televīzijā, internetā, jums jāņem vērā, ka neviens no tiem nav dabisks produkts. Faktiski, lielākoties tie ir ražoti no gandrīz 100% mākslīgām sastāvdaļām. Un tas ir iemesls, kādēļ jums ir jāzina par Varikosette no varikozās vēnas.

Krēmu ražo Handel – uzņēmums ar gadiem ilgu pieredzi dabisku līdzekļu un kosmētikas ražošanā. Šis produkts veicina asins cirkulācijas uzlabošanos artērijās un kapilāros. Vēl vairāk, tas palīdzēs jums atvieglot nogurušas kājas un to sāpes, kā arī jebkuras dermatoloģisku kairinājumu pazīmes. Un, ja nu gadījumā jūs domājat… jā, krēmu var lietot gan sievietes, gan vīrieši.

Varikosette Iedarbības Metode

Vairums speciālistu jums teiks, ka apstrādes ilgums lielākoties ir atkarīgs no varikozitātes un jūsu organisma iezīmēm. Tomēr, pamatā, lietošanas ilgumam vajadzētu būt starp divām un četrām nedēļam. Lietojot krēmu, iespiediet nelielu tā daudzumu plaukstā un maigi uzklājiet to uz visas kājas. Tiek rekomendēts to darīt vismaz divas reizes dienā.

Krēmam piemīt visas nepieciešamās īpašības, kas jums palīdzēs:

  • Atbrīvot kājas un atļaus jums valkāt kādus apavus vien vēlaties, ieskaitot augstpapēžu kurpes;
  • Atbrīvoties no dedzinošajām sāpēm kāju lejasdaļā, ko jūtat katras dienas beigās;
  • Izvairīties no jebkuriem asins recekļiem, kas var būt parādījušies gadu gaitā;
  • Atbrīvoties no visām pamanāmajām vēnām uz jūsu kājas un ap ceļgalu.

Varikosette Sastāvs

Jau iepriekš minējām, ka vairums anti-varikozo krēmu tirgū ir gandrīz pilnīgi sintētiski. Patiesībā, vairums no tiem satur trokserutīnu un heparīnu, kas nav sliktas sastāvdaļas, taču tie nav pietiekami stipri, lai cīnītos un ierobežotu varikozu vēnu pazīmes. No otras puses, jāizceļ, ka šis krēms sastāv no vairāk kā 80% dabisku sastāvdaļu. Dažas no tām ir:

Mentols

Mentols pamatā zināms kā smaguma samazinātājs ekstremitātēs, kas, savukārt, palīdzēs jums izvairīties no palielināta apjoma jūsu vēnās. Tas ir arī pilns ar vitamīniem A un C, kas atļauj krēmam iekļūt jūsu šūnās.

Saulespuķu un kukurūzas eļļas

Ja runājam par vitamīniem, tad kukurūzas eļļa ir pilna ar E vitamīnu, kas ir nepieciešams, lai saglabātu jūsu ādas elastību. Vēl jo vairāk, tas stiprinās jūsu vēnu sieniņas un nodrošinās, ka tās paliek spēcīgākas un tievākas, kas samazinās turpmākos varikozitātes riskus.

Urīnviela un Trokserutīns

Šie divi komponenti satur ļoti daudz īpašību. Dažas no tām iekļauj jūsu vēnu tonizēšanu, iekaisumu bloķēšanu un atbrīvošanu no hipostāzēm. Un, ja tas nav pietiekami, tās aizkavē arī šūnu novecošanos.

Raganu lazdas ekstrakts

Šis ekstrakts ne tikai nodrošina pret papildus apjomu, bet arī noņem pulsējošas sāpes, ko izjūt vairums varikozu vēnu pacientu. Tas paātrinās bojāto asins šūnu dzīšanas procesu un palīdzēs jūsu ķermeni pielāgot limfātisko šķidrumu plūsmu.

Zirgkastaņas ekstrakts

Visbeidzot, mums ir zirgastaņas ekstrakts, kas stiprinās jūsu kapilārus un paātrinās cirkulāciju tajos.
Nopirkt Varikosette ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kur nopirkt Varikosette Latvijā

Drošākais veids, kā nopirks krēms Varikosette ir no oficiālās mājas lapas, kur pirkums tiks apstrādāts un produkts nosūtīts dažu stundu laikā. Jūs maksājat par krēmu, kad saņemat paciņu, un visi viņu sūtījumi tiek veikti ar vienmēr uzticamās „New Mail Company” palīdzību. Ja jums ir nepieciešama papildus informācija, jums ir tikai jānosūta kompānijai jūsu kontaktinformācija, un menedžeris ar jums sazināsies piecu līdz desmit minūšu laikā.

Varikosette cena

Viens krēma iepakojums izmaksās apmēram 24 EUR, kas, jums jāpiekrīt, nav pārāk  dārgi, redzot, kā jūs sāksiet pamanīt rezultātus tikai divu nedēļu laikā. Bet paturiet prātā, ka cena var atšķirties atkarībā no jūsu atrašanās vietas, jo piegādes cenas atšķirās katrā valstī.

Varikosette atsauksmes

Jau 10 gadus esmu strādājis kā apsargs, un, protams, mans darbs pieprasa, lai es stāvu vai staigāju vairākas stundas katru dienu. Pirms dažiem gadiem es pamanīju, ka manas kājas kļūst vājākas un tās vienmēr bija piepampušas. Mans ārsts izrakstīja krēms Varikosette no varikozās vēnas un ieteica man to lietot katru dienu pēc darba. Manas kājas tagad vienmēr jūtas atpūtušās un pietūkums ir gandrīz pilnībā pazudis.

Manu kāju vēnas sāka pietūkt tieši pēc tam, kad piedzima mans otrais dēls. Pēc tam, kad biju atguvusies un tikusi mājās no slimnīcas, pamanīju, ka manām kājām bija nepieciešams vairāk atpūtas kā jebkad iepriekš. Pēc kāda laika es pārstāju iet pastaigās vai doties ārā pārāk daudz. Pagājušajā gadā mans vīrs pasūtīja krēmu, un tikai pēc divām nedēļām tas bija noņēmis retikulārās vēnas no manām kājām, un vēl pēc divām nedēļam sāpes bija pilnībā izzudušas.
Nopirkt Varikosette ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *