VaricoFix Recenze | Cena | Diskuze | Kde koupit

VaricoFix Recenze | Cena | Diskuze | Kde koupit
5 (100%) 1 vote

Zdraví není něco, co by se mělo brát na lehkou váhu, bez ohledu na to jak malý problém to je. Je velmi časté, že se z malého problému vyklube něco horšího a většího, než se zdálo na první pohled. Křečové žíly nejsou vyjímkou. Začneme tím, že na křečové žíly není hezký pohled. Můžou se objevit v jedné části těla a pokud to nijak neřešíte, mohou se rozšířit a způsobit komplikace. Kromně vzhledu, bolesti, natékání a nepohodlí spojené s křečovými žílami to není nic co by si jeden přál zažít.

Je zde celá řada faktorů, která může vést ke křečovým žílám, které zmíníme níže, ale chceme upozornit hlavně na absenci nebo oslabení chlopní v těle, které mohou vést ke špatnému toku krve. Ostatní jsou:

 • Obezita: Obézní lidé častěji postihují křečové žíly, hlavně kvůli tomu, že je na jejich žíly vyvíjen větší tlak. Je to riskantní faktor.
 • Věk: Elasticita žil se zmenšuje, když člověk stárne, tudíž je u starších lidí větší pravděpodobnost vzniku křečových žil
 • Sedavý způsob života: U lidí kteří mají práci ve které je vyžadováno aby stáli nebo seděli extrémně dlouho se také může rozvinout toto onemocnění.
 • Těhotenství: Krevní tlak během těhotenství má tendenci být vyšší, jelikož srdce matky musí krví zásobovat I dítě. Tento extrémní nárůst krevního tlaku může vést ke křečovým žílám.
 • Dědičnost: Ano to je také faktor. Děti jejichž rodiče nebo prarodiče trpěli křečovými žílami, mohou mít stejný problém v pokročilém stádiu života.
 • Ostatní příčny křečových žil mohou být: nošení těsného oblečení, které zabraňuje správné cirkulaci krve, nedostatek vlákniny, nošení vysokých podpatků, sezení s přehozenou nohou přes druhou příliš dlouho, zdvyhání příliš těžké váhy ve fitku nebo při namáhavé práci či konzumace hormonálních drog.
Koupit VaricoFix s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Příznaky, které můžete zažít:

 • Natékání postihnuté oblasti: To má za následek nahromaděný tlak v žilách a neustálé nutkání se škrábat.
 • Mrazení: Pacient může pociťovat mrazení nebo stuhlost.
 • Bolestivost: Tlak v žílách může být velmi nepříjemný až bolestivý obzvláště v místech kde se žíly kříží.

Hromaďení krve: Křečové žíly mohou znesnadňovat krevní průtok, což může být nebezpečné pro vaše zdraví. To může vést k selhání tělesních částí a orgánů, které nemají dostatek krve ke svému fungování.

Co je to VaricoFix?

VaricoFix křečových žil je gel vyrobený z unikátních přírodních složek, které jsou schopné odstranit křečové žily a problémy s nimi spojené. Je jemný k pokožce a může být také aplikován jako prevence křečových žil a léčba trofických vředů.

Výrobce také tvrdí, že díky použití přírodních složek, přípravek nedráždí pokožku ani nezbůsobuje žádné další obtíže jako jsou lepkavá pokožka a třísnění oblečení.

Jak funguje VaricoFix

Aktivní složky v gelu mohou zmírnit zánět a natékání.

Také se chová jako toner, navrací pokožce normální barvu a vylepšuje její vzhled.

Žíly které jsou nejvíce postiženy, jsou uzdraveny díky účinným složkám v gelu. Krevní stěny jsou posíleny a jsou pružnější.

Zbaví vás I dalších příznaků jako jsou: ztuhlost, mrazení nebo pocit těžkých nohou.

Složky VaricoFix

Produkt je vyroben z přírodních ingredienci jako Heparin, arnika, kokořík přeslenitý, listnatec, pupečník asijský a šišek cypřiše.

 • Heparin: Je antikolugant, který brání krvi, aby se srazila v žílách nebo tepnách. Ředí krev, aby umožnil průtok.
 • Kokořík přeslenitý extrakt: je populární v Severní Evropě. Pomáhá držet tkáně pohromadě, proto může pomoci zlepšit elasticitu žil, takže pomáhá zmírnit bolest.
 • Pupečník asijský (Rostlina Centella asiatica): je používán jako léčivá rostlina, k léčbě chronických žilních nedostatků, psoriáze, menších ran a křečových žil. Triterpenoidy obsažené v této roslině jsou zodpovědné za její účinnost. Rostlina je také jedna z nejlepších stimulantů a vylepšuje stav postihnutých krevních žil.
 • Arnika: její kořeny, oddenky a výtažky jsou využívány pro léčbu akné, vředů, odřenin, vyrášek, vymknutí a dalších zranění. Nemůže být užívána vnitřně ústy, ale kůže ji absorbuje. Také zabraňuje přebytečné tekutině vstupovat do krevního objehu.
 • Šišky cypřiše: pomáhají vylepšit elasticitu krevních stěn. Posilují žíly, aby byly odolné vyššímu tlaku, při sedavém způsobu života.
 • Koupit VaricoFix s 50% slevou*na oficiálních stránkách
 • Listnatec (Ruscus): je protizánětlivý a je používán při léčbě artheosklerózy. Také se použivá při léčbě cirkulačních onemocnění, což z něj dělá vhodnou přísadu tohoto gelu.

Kde koupit VaricoFix v České republice

Tento produkt může být zakoupen přímo ze stránky výrobce, vložte vaší objednávku tak, že vyplníte formulář s požadovanými informacemi.

VaricoFix cena v České republice

Tuba gel VaricoFix křečových žil může být zakoupena za 865 Kč. Cena se může lišit v závislosti na umístění a aktuálním směnném kurzu nákupní měny.

Recenze VaricoFix diskuze zkušenosti

Po těhotenství a porodu jsem začala mít potíže s nohama. Nejen, že mě neustále bolely, ale i moje žíly začaly “nabíhat”. Ke konci dne byly moje nohy posety křečovými “boulemi”. Vypadalo to hrozně!

Šla jsem k doktorovi a právě on mi doporučil používat tuto mast proti křečovým žilám. Řekl mi, abych ji používala dvakrát denně. Prvních účinků jsem si všimla po 5 dnech. Žíly už nenatékaly a vypadaly skoro normálně. Po měsíci užívání zmizela veškerá bolest, nohy už mě netrápily a otoky jsou taky skoro úplně pryč. S touhle léčbou budu určitě pokračovat!

Diana Suciu

Měla jsem druhý stupeň křečových žil. Žíly na nohách byly hodně viditelné a kůže suchá. Skoro pořád byly oteklé a bolely mě. Moje dcera mi koupila tenhle gel, ale moc jsem nedoufala, že by opravdu pomohl.

Používám ho skoro už rok, několikrát denně, každý den. Výsledky mě překvapily. První, čeho si všimnete – kůže je zdravější a hydratovaná. Potom postupně začnou mizet bolest a otoky. Po zhruba měsíci užívání začnou mizet křečové výstupky. Gel používám dál, protože vidím skutečné výsledky a mám z toho radost!

Maria Pupau

Koupit VaricoFix s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *