VaricoFix opinie | Cena

VaricoFix opinie | Cena
5 (100%) 1 vote

Zdrowie to nie temat do żartów, nieważne jak nieistotną dolegliwość może sie wydawać. Drobny problem ze zdrowiem może z łatwością przerodzić się w coś dużo większego i gorszego. Żylaki nie są tutaj wyjątkiem. Po pierwsze, żylaki nie są przyjemnym widokiem. Mogą pojawić się na jednej części ciała, a nieleczone przechodzić na inne, a nawet powodować komplikacje. Poza wyglądem, ból, opuchlizna, dyskomfort związane z żylakami nie są pożądanymi doświadczeniami.

Istnieje wiele czynników mogących prowadzić do żylaków, które wymienię poniżej, lecz najistotniejszym jest nieobecność oraz słabość zastawek w organizmie, co prowadzi do słabego krążenia. Pozostałe to:

 • Otyłość: Osoby otyłe są bardziej narażone na żylaki ze względu na swój rozmiar oraz często ciśnienie spoczywające na żyłach. Jest to czynnik ryzyka.
 • Wiek: Elastyczność żył zwykle zanika z wiekiem, w związku z czym osoby starsze są bardziej narażone na rozwój żylaków.
 • Siedzący tryb życia: Sposób spędzania dnia ma też znaczenie. Praca wymagająca siedzenia bądź stania przez długie godziny może do nich prowadzić.
 • Ciąża: Ciśnienie krwi w trakcie ciąży jest zazwyczaj wyższe, gdyż serce matki dostarcza więcej krwi aby zaspokoić potrzeby zarówno jej jak i dziecka. Ta dodatkowa krew zwiększa ciśnienie, co również może prowadzić do żylaków.
 • Dzidziczność: Tak, to również jest tu czynnikiem. Dziecko rodziców bądź dziadków cierpiących na żylaki może je mieć w późniejszych fazach życia.
 • Wśród innych przyczyn żylaków wymienić można noszenie ciasnych ubrań uniemożliwiających prawidłowe krążenie, dieta uboga w błonnik, noszenie butów na wysokim obcasie, nawyk długiego siedzenia ze skrzyżowanymi nogami, podnoszenie zbyt dużych ciężarów na siłowni bądź w czasie pracy fizycznej a także przyjmowanie leków hormonalnych, np. antykoncepcyjnych.

Do niektórych z symptomów należą:

 • Opuchlizna dotkniętego obszaru: Jest to skutek ciśnienia wywieranego na żyły bądź ciągłego drapania się.
 • Oziębienie: Chory może odczuwać odrętwienie bądź uczucie zimna, co zaobserwowano u niektórych.
 • Ból: Ciśnienie w żyłach może być bardzo nieprzyjemne i powodować ból, zwłaszcza w rejonach, gdzie żyły są poskręcane.

Zbieranie się krwi: Żylaki powodować mogą trudności w przepływie krwi, co może szkodzić zdrowiu. Może prowadzić to do niewydolności organów i członków ciała, gdyż wszystkie potrzebują wystarczającej ilości krwi do prawidłowego funkcjonowania.
Kup VaricoFix z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Czym jest VaricoFix?

VaricoFix jest to żel stworzony z wyjątkowych składników naturalnych zdolnych eliminować żylaki oraz związane z nimi problemy. Jest łagodny dla skóry i można go również stosować w celu zapobiegania żylakom oraz leczenia wrzodów troficznych.

Producent zapewnia również, iż dzięki składowi złożonemu z całkowicie naturalnych składników nie ma ryzyka podrażnień skóry ani innych dolegliwości, takich jak lepka skóry czy plamy na ubraniu.

Metoda działania VaricoFix

Składniki aktywne żelu potrafią ograniczać stany zapalne i opuchliznę dzięki działaniu miejscowemu.

Działa również jako toner, przywracając skórze normalny kolor i poprawiając jej wygląd.

Naczynia krwionośne, które są najbardziej dotknięte, naprawia działanie żelu. Ścianki naczyń krwionośnych stają się silniejsze i trwalsze.

Usuwa inne symptomy, takie jak uczucie zimna bądź zdrętwienie stóp oraz uczucie ciężkości.

Skład VaricoFix

Preparat składa się z naturalnych składników, takich jak Heparyna, ekstrakt z kłącza kokoryczki, Wąkrota azjatycka, Arnika, Szyszki cyprysowe, Myszopłoch kolczasty, Centella Asiatica.

 • Heparyna: Jest to antykoagulant zapobiegający zbieraniu się krwi w żyłach i arteriach. Rozcieńcza krew, zapewniając swobodny przepływ. Zapobiega również zakrzepom.
 • Ekstrakt z kłącza kokoryczki: kokoryczka, zwana również jako Salomonia, jest znaną w Północnej Europie rośliną. Ma właściwości ściągające, pomagając ściągać tkanki bliżej siebie, co pomaga usprawniać elastyczność żył, przeciwzapalne, pomagając uśmierzyć ból, a także tonizujące.
 • Wąkrota azjatycka: powszechnie znana jako centella bądź Centella Asiatica, wykorzystywana jest jako ziele medyczne. Używa się jej w leczeniu chronicznej niewydolności żylnej, łuszczycy, mniejszych skaleczeń a także żylaków. Trójterpenoidy zawarte w niej odpowiadają za jej skuteczność. Jest to również jeden z najpotężniejszych stymulantów, a także poprawia stan dotkniętych naczyń krwionośnych.
 • Arnika: Jest to roślina której korzenie, kłącza i ekstrakty wykorzystywane są w leczeniu trądziku, czyraków, siniaków, wysypek, zwichnięć, bólów oraz innych ran. Nie jest przyjmowana doustnie lecz na skórę, w którą następnie się wchłania. Zapobiega również dostawaniu się dodatkowych płynów do naczyń krwionośnych.
 • Szyszki cyprysowe: pomagają poprawiać elastyczność naczyń krwionośnych. Poprawiają zdolność żył do znoszenia większego ciśnienia, zwłaszcza w przypadku siedzącego trybu życia.
 • Myszopłoch kolczasty: Myszopłoch kolczasty, zwany również jako Ruszczyk, jest środkiem przeciwzapalnym wykorzystywanym w leczeniu miażdżycy tętnic. Używa się go również w leczeniu chorób krążenia, przez co nadaje się do leczenia naczyń krwionośnych.

Gdzie kupić VaricoFix w Polsce

Produkt można zakupić bezpośrednio od producenta odwiedzając oficjalną stronę  i składając zamówienie poprzez wypełnienie formularza wymaganymi szczegółami.
Kup VaricoFix z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Ile kosztuje VaricoFix?

Tubkę VaricoFix zakupić można za  139zł. Cena może się różnić w zależności od położenia oraz kursu wymiany waluty.

Opinie o VaricoFix

Diana Suciu

Po ciąży i porodzie miałam problemy z nogami. Oprócz tego ciągle czułam ból, a moje żyły zaczęły “odstawać”. Moje nogi pokryte były “guzkami” na końcówkach żył. Wyglądały okropnie. Poszłam do doktora, a on polecił mi stosować ten żel na żylaki. Kazał aplikować codziennie, 2 razy na dzień. Poczułam pierwsze rezultaty po 5 dniach. Żyły nie były spuchnięte i wyglądały niemal normalnie. Po miesiącu stosowania, zauważyłam, że ból zniknął i nie miałam już problemów ze stopami, a opuchlizny prawie nie było. Kontynuowałam terapię!

Maria Pupau

Miałam żylaki drugiego stopnia. Żylaki na nogach były bardzo widoczne, skóra była sucha. Moje stopy były spuchnięte i ciągle bolały. Córka kupiła mi żel, naprawdę mam nadzieję że mi pomoże.

Stosowałam go około roku, codziennie, kilka razy na dzień. Rezultaty mnie zaskoczyły. Pierwsze, co zauważyłem – skóra stała się zdrowa i nawilżona. Potem ból i opuchlizna zaczęły stopniowo znikać. Później, po miesiącu stosowania, opuchlizna żył zaczęła się cofać. Nadal stosuję żel bo widać rezultaty i bardzo mnie to cieszy!


Kup VaricoFix z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *