VaricoFix Hodnotenia | Cena

VaricoFix Hodnotenia | Cena
5 (100%) 1 vote

Zdravie nie je niečo, o čom by sa dalo žartovať bez ohľadu na to, ako malý problém môže byť. Je veľmi jednoduché, aby sa minútový zdravotný problém zmenil na niečo väčšie a horšie. Kŕčové žily nie sú výnimkou. Na začiatok nie sú kŕčové žily veľmi príjemné. Mohli by sa zistiť v jednej časti tela a ak by sa to nechalo bez dozoru, môžu sa rozšíriť do iných častí a dokonca spôsobiť komplikácie. Pohľad, pocit bolesti, opuchu a nepohodlia spojené s kŕčovými žilami si nikto neželá zažiť.

Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu viesť ku kŕčovým žilám, ktoré budem zdôrazňovať nižšie, ale najdôležitejšia je absencia a slabosť ventilov v tele, čo vedie k zlému ventilovaniu. Iné sú:

 • Obezita: Obézni ľudia majú väčšiu pravdepodobnosť výskytu kŕčových žíl kvôli ich veľkosti a pravdepodobnejšiemu zvýšenému tlaku na žily. Ide o rizikový faktor.
 • Vek: Elasticita žíl sa zvyčajne stráca, pretože čím je jeden starší, tým majú starší ľudia väčšiu pravdepodobnosť vzniku kŕčových žíl.
 • Sedavý životný štýl: K tomu môžu prispieť aj každodenná aktivita. Osoba, ktorej práca vyžaduje, aby sedela alebo stála extrémne dlhé hodiny, môže mať kŕčové žily.
 • Tehotenstvo: Krvný tlak počas tehotenstva má tendenciu byť vyšší, pretože srdce matky produkuje viac krvi, aby sa postaralo o ju a jej dieťa. Táto extra krv zvyšuje tlak, ktorý môže tiež viesť ku kŕčovým žilám.
 • Dedičnosť: Áno, je to taktiež ďalší faktor. Dieťa, ktorého rodičia alebo starí rodičia prekonali kŕčové žily, sa mu môžu taktiež neskôr rozvinúť.
 • Ďalšie príčiny kŕčových žíl zahŕňajú nosenie pevného oblečenia, ktoré zabraňuje správnemu krvnému obehu krvi, diétám s nízkym obsahom vlákniny, noseniu vysokých podpätkov, zvyku sedenia s dlho prekríženými nohami, zdvihnutie príliš veľkej hmotnosti v posilni, alebo počas ťažkých prác a konzumácia hormonálnych liečiv, ako sú antikoncepčné prostriedky.
Kúpiť VaricoFix so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Niektoré príznaky, ktoré sú známe, sú:

 • Opuch postihnutej oblasti: je to dôsledok zvýšenia tlaku v žilách alebo nepretržitého poškriabania.
 • Zmrazenie: Pacient môže pociťovať necitlivosť alebo mrazenie, ako to uvádzajú niektorí pacienti.
 • Svrbenie: Tlak v žilách môže byť veľmi nepohodlný a bolestivý, najmä v oblastiach, kde sú žily krútené.

Zlúčenie krvi: Kŕčové žily môžu spôsobiť ťažší prietok krvi, ktorý môže byť škodlivý pre zdravie. To môže viesť k poruche telesných orgánov a častí, pretože všetky potrebujú dostatok krvi na to, aby fungovali.

Čo je VaricoFix?

Gél VaricoFix proti kŕčovým žilám je gél zložený z jedinečných prírodných zložiek, ktoré sú schopné eliminovať kŕčové žily a problémy s nimi spojené. Je jemný na pokožku a môže sa použiť aj na prevenciu kŕčových žíl a liečbu trofických vredov.

Výrobcovia tiež tvrdia, že kvôli svojmu zloženiu čisto prírodných zložiek nedochádza k podráždeniu pokožky alebo inému nepohodliu, ako sú škvrny pokožky alebo šatstva.

Ako funguje VaricoFix?

Účinné látky v géli môžu z dôvodu lokálnych účinkov zmierniť zápal a opuch.

Tiež pôsobia na tonus, obnovujú normálnu farbu pleti a zlepšujú vzhľad.

Krvné cievy, ktoré sú najviac postihnuté, sú opravené pôsobením gélu. Steny krvných ciev sú silnejšie a pevnejšie.

Zbavuje sa iných symptómov, ako je chlad, znížená citlivosť nôh a pocit ťažkosti.
Kúpiť VaricoFix so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Zloženie VaricoFix

Výrobok je vyrobený z prírodných materiálov, ako je heparín, výťažok z odrezkov Kokoríka, Pupočník Ázijský, Arnika, plodov borovíc a Listnatca Tŕnitého.

 • Heparín: Je to antikoagulankum, ktoré zabraňuje krvi v združovaní sa v žilách alebo artériách, aby umožnil voľný tok krvi. Tiež zabraňuje zrážaniu krvi.
 • Výťažok z odrezkov Kokoríka: Kokorík, známy aj ako dámska pečať, je obľúbená rastlina v severnej Európe. Je to liek na stiahnutie, ktorý pomáha stiahnuť tkanivá spolu, preto môže pomôcť zlepšiť elasticitu žíl, je demulcentný, akže pomáha zmierniť bolesť a opuch.
 • Pupočník Ázijský: používa sa ako liečivá bylina. Používa sa na liečbu chronickej žilovej nedostačnosti, psoriázy, menších rán a kŕčových žíl. Triterpernoidy obsiahnuté v ňom sú zodpovedné za jeho účinnosť. Je tiež jedným z najsilnejších stimulantov a zlepšuje stav postihnutých krvných ciev.
 • Arnika: je rastlina, ktorej korene, odrezky a výťažky sa používajú pri liečbe akné, vredov, modrín, vyrážok, výronov, bolesti a iných rán. Nemôže sa podávať perorálne, ale na kožu, kde sa môže absorbovať. Zabraňuje tiež vnikaniu ďalších tekutín do krvných ciev.
 • Plody borovíc: pomáhjú zlepšovať elasticitu ciev. Zlepšujú silu žíl, aby dokázali vydržať vyšší tlak, najmä u tých, ktorí žijú sedavým životným štýlom.
 • Listnatec Tŕnitý: tiež známy ako Ruscus, je protizápalový prostriedok a používa sa na liečbu artérosklerózy. Používa sa tiež na liečbu ochorení obehového ústrojenstva, ktoré ho robia vhodnými na liečbu krvných ciev.

Kde kúpiť VaricoFix

Tento výrobok si môžete zakúpiť priamo od výrobcov na svojej webovej stránke  zadaním objednávky a vyplnením formuláru s požadovanými podrobnosťami.

VaricoFix cena

Balenie gél VaricoFix proti kŕčovým žilám si môžete zakúpiť za € 32. Cena sa môže líšiť podľa miesta a výmenných kurzov nákupnej meny.

Recenzie VaricoFix skúsenosti

Po tehotenstve a pôrode som mala problémy s nohami. Nielen, že som mala neustálu bolesť a moje žily začali “vystupovať”. Moje nohy boli na žilách zakryté “hrboľmi”. Vyzerali strašne. Šla som k lekárovi a odporučil mi, aby som použil tento gél proti kŕčovým žilám. Povedal, nech ho používam denne, dvakrát. Cítila som prvé účinky po 5 dňoch. Žily sa mi nezrážali a vyzerali takmer normálne. Po mesiaci používania som si všimla, že bolesť už bola preč a už ma nenarušili bolesti nôh a nebolo vidieť takmer žiadny opuch. Pokračovala som v liečbe!

Diana Sionová

Mala som kŕčové žily, štádium II. Žily na nohách boli veľmi viditeľné, pokožka bola suchá. Moje nohy boli stále opuchnuté a bolestivé. Moja dcéra mi kúpila gél, ale naozaj dúfam, že pomôže.

Používala som ho asi rok, každý deň, niekoľkokrát denne. Výsledky ma prekvapili. Prvá vec, ktorú si všimnete – pokožka sa stáva zdravou a hydratovanou. Potom začne postupne zmiznúť bolesť a opuch. Neskôr, po mesiaci používania, začal ustupovať žilový opuch. Pokračujem v používaní gélu, pretože vidím výsledky a to ma robí šťastnou!

Maria Pupová

Kúpiť VaricoFix so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *