VaricoFix atsiliepimai | Kaina

VaricoFix atsiliepimai | Kaina
5 (100%) 1 vote

Nedera būti neatsargiems su savo sveikata, nepaisant kokio sunkumo problema jus kamuoja. Maža problemėlė gali labai lengvai išaugti į kažką didesnio ir blogesnio nei buvo. Varikozinės venos nėra išimtis. Visų pirma, varikozinės venos yra gan neišvaizdžios. Jas galima pastebėti vienoje kūno dalyje, bet jų neprižiūrint, varikozė gali plisti į kitas galūnes ir net sukelti komplikacijų. Be jų išvaizdos, niekas nenori patirti skausmo, tinimo ir diskomforto asocijuojamo su varikozinėmis venomis.

Yra daug veiksnių, galinčių vesti prie varikozinių venų atsiradimo; šiuos veiksnius aš paminėsiu žemiau, tačiau vienas žymiausių yra vožtuvų trūkumas bei silpnumas, kuris priveda prie prastos kraujotakos. Kiti yra:

 • Nutukimas: nutukę žmonės turi tendenciją sirgti venų varikoze dėl savo svorio ir spaudimo, užkraunamo ant venų.
 • Amžius: venų elastingumas mažėja senstant, todėl seni žmonės dažniau serga venų varikoze.
 • Sėsli gyvensena: individo kasdieninė veikla gali prie to prisidėti. Žmogus, kuris turi ilgas valandas sėdėti ar stovėti, gali susirgti tuo.
 • Nėštumas: kraujo spaudimas nėštumo metu būna padidėjęs, nes motinos širdis gamina daugiau kraujo, kuris yra teikiamas jai ir jos kūdikiui. Šis papildomas kraujas padidina kraujospūdį, o tai gali vesti prie varikozinių venų.
 • Paveldimumas: taip, tai irgi yra įtakojantis veiksnys. Vaikas, kurio tėvai arba seneliai serga šia liga, gali susirgti ja vėliau gyvenime.
 • Kiti dalykai, galintys sukelti venų varikozę: ankštų drabužių nešiojimas, kuris trukdo kraujo cirkuliacijai, skaidulų nevalgymas, aukštakulnių nešiojimas, sėdėjimas sukryžiavus kojas ilgus laiko tarpus, per didelio svorio kėlimas sporto klube arba dirbant ir hormoninių vaistų, pavyzdžiui, kontraceptikai, vartojimas.

Kai kurie simptomai yra:

 • Paveiktų vietų tinimas. Tai yra susikaupusio slėgio venose arba pakartotinio kasymo poveikis.
 • Šalimas: Pacientas gali patirti nutirpimą arba šalimą.
 • Skausmas: dėl slėgio venose galima jaustis nepatogiai arba patirti skausmą, ypač ten, kur venos yra susisukę.

Kraujo telkimasis: Varikozinės venos gali sukelti kraujotakos sunkumų, kurie gali pakenkti sveikatai. Tai gali privesti prie organų ir kūno dalių sutrikimų, nes joms visoms reikia pakankamai kraujo, kad funkcionuotų.
Pirkti VaricoFix su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kas yra VaricoFix?

VaricoFix yra gelis, kuris susideda iš natūralių ingredientų, kurie sugeba pašalinti varikozines venas ir jų simptomus. Jis tinkamas jautriai odai ir gali būti vartojamas varikozinių venų prevencijai ir trofinių opų gydymui.

Be to, gamintojai teigia, jog dėl jo išskirtinai natūralios sudėties, nepatirsite dirginimo ar kitų nepatogumų, pavyzdžiui, prakaituotos odos arba drabužių išpurvinimo.

VaricoFix veikimas

Aktyvieji ingredientai gali sumažinti uždegimus bei tinimą, dėl lokalizuoto veikimo.

Be to jis veikia kaip toneris, atstatantis odos normalią spalvą ir pagerinantis išvaizdą.

Kraujagyslės, kurios yra labiausiai paveiktos, būna pataisomos, dėl gelio poveikių. Kraujagyslių sienelės sutvirtinamos ir sustangrinamos.

Atsikrato kitų simptomų, pavyzdžiui, pėdų šalimo ar nutirpimo ir patiriamo sunkumo.

VaricoFix sudėtis

Šis produktas yra sudarytas iš natūralių medžiagų, tokių kaip heparinas, Baltašaknių šakniastiebių ekstraktas, Centella asiatica, arnika, kipariso kankorėžių, pelžiedžių.

 • Heparinas: Tai yra antikoaguliantas, kuris neleidžia kraujui telktis venose ar arterijose. Jis skystina kraują, jog laisviau tekėtų. Jis taip pat neleidžia kraujui krešėti.
 • Baltašaknių šakniastiebių ekstraktas: Baltašaknė yra populiarus augalas Šiaurės Europoje. Tai yra augalas, kuris sutraukia audinius, taip pagerindamas venų elastingumą bei turi raminamąjį poveikį, kuris sumažina skausmą.
 • Centella asiatica: dar vadinama centella, yra naudojama medicinoje. Ji yra naudojama gydant lėtinį venų nepakankamumą, psoriazę, nedideles žaizdas ir varikozines venas. Triterpenoidai esantys augale yra atsakingi už jo veiksmingumą. Jis taip pat yra vienas iš galingiausių stimuliatorių ir pagerina nukentėjusių kraujagyslių būklę.
 • Pirkti VaricoFix su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje
 • Arnika: yra augalas, kurio šaknys, šakniastiebiai ir ekstraktai yra naudojami gydant aknę, votis, mėlynes, išbėrimus, patempimus, skausmą, arba kitas žaizdas. Turi būti vartojamas ant odos, kur augalas gali būti absorbuotas, o ne pro burną. Taip pat padeda užkirsti kelią visiems skysčiams, kurie neturėtų būti kraujagyslėse.
 • Kipariso kankorėžiai: padeda gerinti kraujagyslių elastingumą. Jie pagerina venų stiprumą, jog pajėgtų atlaikyti didesnį spaudimą, tai ypač naudinga tiems, kurie gyvena sėsliai.
 • Pelžiedžiai: pelžiedžiai yra priešuždegiminis agentas ir yra naudojamas aterosklerozės gydymui. Jis taip pat naudojamas kraujotakos ligų gydymuose, todėl tinka kraujagyslių gydymui.

Kur galima nusipirkti VaricoFix Lietuvoje?

Šis produktas gali būti perkamas tiesai iš gamintojų jų interneto svetainėje čia pateikti užsakymą užpildžius anketą su reikalaujamomis detalėmis.

Kiek kainuoja VaricoFix?

VaricoFix tūtelę galima nusipirkti už 32 EUR .Kaina gali skirtis priklausomai nuo vietovės ir perkamosios valiutos kurso.

Atsiliepimai VaricoFix

Daiva Kazlauskienė

Po nėštumo ir gimdymo, turėjau problemų su savo kojomis. Taip pat kenčiau nuolatinį skausmą ir mano venos pradėjo „kilti”. Mano kojos buvo padengtos „guzais” ties venų galais. Atrodė tragiškai. Nuėjau pas gydytoją ir jis man patarė naudoti šį gelį nuo varikozinių venų. Liepė naudoti kasdien, 2 kartus per dieną. Pajutau pirmąjį poveikį po penkių dienų. Venos nebebuvo išsipūtusios ir atrodė beveik normalios. Po mėnesio naudojimo, aš pastebėjau, kad skausmas dingo, kojos buvo atsigavusios ir beveik buvo nelikę patinimų. Toliau tęsiu gydymą!

Vilius Bagdonas

Turėjau antrą venų varikozės stadiją. Venos ant kojų buvo labai matomos ir oda buvo sausa. Mano kojos buvo patinusios ir jas skaudėjo visą laiką. Mano dukra nupirko man gelį ir aš labai tikėjausi, kad jis padės.

Aš jį naudojau apie metus, kiekvieną dieną, kelis kartus per dieną. Rezultatai mane nustebino. Pirmas dalykas, kurį jūs pastebėsite, tai jog oda tampa sveika ir sudrėkinta. Tada, skausmas ir patinimas pradeda išnykti palaipsniui. Vėliau, po mėnesio naudojimo, venų patinimas pradeda nykti. Aš ir toliau naudoju gelį, nes matau rezultatus ir dėl to esu laiminga!

Pirkti VaricoFix su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *