Valgosocks opinie | Cena

Valgosocks opinie | Cena
5 (100%) 1 vote

Bolący guz jest bolesnym zniekształceniem wystęującym w stopie, charakteryzujący się dużym palcem skierowanym w stronę pozostałych palców. Przyczyną tej wady jest zaniedbanie stawu dużego palca. Deformacja jest znana jako deformacja koślawego palca i uważa się, że mają pewne dziedziczne linki i środowiskowe związanych z pozostałymi problemami ze stopami. Często ta nieprawidłowoś sama w sobie jest bolesna, jednocześnie indukując szereg innych problemów wymienionych poniżej : otarcie przez buty i wynikające z tego stany zapalne oraz infekcje, natomiast w szerszej perspektywie artretyzm i efekt domina odkształcenia drugiego palca również są zagrożeniem. W związku z tym problem:

  • Podrażnienie skóry : Jeśli koślawy palec wypycha dużego do góry, jest łącznik jest wypychany na zewnątrz. Rezultatem noszenia butów są otarcia występujące na tej części skóry. Kontynuacja ocierania doprowadzi do podrażnień, stanów zapalnych oraz potencjalnie bolących infekcji ze względu na zamkniętą przestrzeń. Odwrotnie, podrażnienia skóry mogą zmusić ludzi do noszenia butów jakich by w rzeczywistości nie mogli co może mieć wpływ na życie społeczne i zawodowe ludzi. Konieczna jest zatem odpowiednie zlokalizowanie guzów.
  • Artretyzm : W cieższych przypadkach, artretyzm może się tworzyć stawie co stwarza długi okres przewlekłego bólu co może być wysoce wyniszczające. W szczególnych przypadkach, artretyzm może być zarówno przyczyną i rezultatem guzów, stanowiąc błędne koło i cykliczny ból.
  • Deformacja kolejnych palców : Kolejnym ryzykiem związanym z bolącymi guzami jest to, że niestabilność stawu phca duży palec w stronę innych, uszkadzając i powodując długotrwałą deformację kolejnych palców których stawy nie mogą poradzić sobie z naciskiem palców umieszczonych na nich.

Skutkiem potencjalnie poważnych konsekwencji bolących guzów jest znacząca branża oferująca zabiegi, które mają na celu zapobiec deformacji docierając do etapu gdzie może być wymagana operacja aby zapewnić podstawową mobilność. Istnieje szereg produktów w marketach jednak tylko niektóre z nich mają na celu rozwiązanie zarówno przyczyny bolących guzów jak i samego pozbycia się ich. Z taką branżą jak ta często jest ciężko zindetyfikować które produkty efektywne a które nie.
Kup ValgoSocks z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Co to ValgoSocks?

ValgoSocks stanowię klamrę do noszenia na stopy, która działa w celu złagodzenia wypukłości kości w stawie dużego palca. Skarpetki zostały opracowane w Instytucie Fraunhofera w Niemczech dzięki czołowym naukowcom i ortopedom.

Poprzez założenie ich na stopy działa 24 godziny na dobę, produkt wywiera długotrwały wpływ nie ograniczając przy tym wspólnego przepływu w ten sam sposób co inni konkurenci. Skarpetki są również zróżnicowane w zależności od swoich konkurentów  walczących o znalezienie przyczyny bolących guzów, jak również po prostu występowania guzów. Skarpetki mają na celu walkę przeciwko płaskostopiu, który jest zasadniczo spłaszczeniem stopy, co powoduje wygięcie stawu dużego palca na zewnątrz.

Sposób działania ValgoSocks

Skarpetki działają na dwa sposoby co dotyczy zarówno przyczyny jak i skutku osiągając maksymalną skuteczność oraz możliwie jak najlepszych wyników. Po pierwsze podczas noszenia skarpetki mają na celu wyprostowanie palca, przywracając staw z powrotem do bardziej naturalnej pozycji. Jednakże, w przeciwieństwie do wielu innych produktów, skarpetki mają również na celu rozwiązanie najczęściej zasadniczej przyczyny deformacji, związanej ze spłaszczeniem lub poszerzeniem stopy, znane jako poprzeczne płaskostopie. Odbywa się to w znacznej mierze przez wyściółki śródstopia znajdujące się  na wierzchu stopy, która redystrybuuje nacisk równomiernie. Zwracając uwagę na te dwa problemy , użytkujący mogą być pewni długotrwałego skutku.

Ponadto, używanie skarpetek nie jest ograniczone przez użytkowanie poszczególnych rodzajów obuwia  a także nie zapobiegają przesuwaniu się stawu w całości, dzięki czemu zapewniona jest mobilność dużego palca, który może być zastrzeżony w produktach konkurencji.

Skład ValgoSocks

Produkt jest unikalnym sposobem na dwie dolegliwości zarówno bolących guzów jak i płaskostopia, rozpoznaje przyczynę od podstaw co sprawia, że te skarpetki są tak skuteczne jak sugerują to opinie o nich. Istnieje szereg cech konstrukcyjnych  skarpetek, które są wymienione poniżej by wyjaśnić ich odnoszony sukces.

  • Struktura skarpetek:

Struktura skarpety, która umożliwia równomierne rozprzestrzenianie ciśnienia i pozwala na bardziej stabilną i kontrolowaną poprawę. Skarpetka posiada taśmę rozciągającą się od tylnej części pięty poprzez obie strony stopy do dużego palca i piątego palca co zapewnia dobry rozkład nacisku.

  • Wypełnienie śródstopia

Kup ValgoSocks z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej
Wypełnienie śródstopia, które łączy obie strony skarpety na górnej części stopy jest zasadniczo jej kotwicą, która rozprowadza ciśnienie z korektorem wzdłuż dużego palca, robi tak równo i tak komfortowo jak to tylko możliwe. To dopełnienie walczy również z poprzecznym płaskostopiem, które jest częstą przyczyną bolących guzów, umożliwiając w ten sposób by skarpetka zwalczyła zarówno objawy (guzów) oraz przyczynę (płaskostopie poprzeczne)

Gdzie kupić ValgoSocks w Polsce

Skarpetki można nabyć na oficjalnej stronie.

Cena ValgoSocks

W momenci pisania, skarpetki są na sprzedaż za połowę ceny, oniżając ją do 159 złotych z 318 złotych. Jednak na stronie internetowej stwierdza się, iż obecnie pozostało tylko siedem par skarpet, więc czas ucieka.

Opinie o ValgoSocks

Aileen, 34 lat

“Uprawiałem sport od dziecka. Przez to miałam problemy z moimi stopami. Później nie mogłem nawet nosić moich ulubionych butów z powodu bolących guzów rosnących na moich stopach. Z pomocą przyszedł przyjaciel, używałem ValgoSocks – innowacyjnego korektoru. Widzę wspaniałą poprawę i wspaniałe rezultaty. W ciągu jednego miesiąca, moje stawy się odbudowały i ból odszedł.

Dana, 45 lat

“Cierpiałam z powodu bolących guzów na mojej stopie przez więcej niż 7 lat i w ciągu tego czasu moje doświadczenie mówiło, że żaden lek nie okaże się pomocny. Nosząc ValgoSocks, ortopedyczny korektor każdego dnia jak dotąd dawał zadowalające wyniki. Te skarpetki są bardzo łatwe w użyciu, zmniejszają obciążenie podczas spaceru i nie uciskają niezależnie od  rodzaju obuwia. Już po 3 tygodniach, guz miał się już lepiej.

Kup ValgoSocks z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *