Valgomed ülevaated | Hind | Hinnangud

Rate this post

Maailmas on miljoneid inimesi, kes kannatavad Hallus Valgus-e ehk suure varba nuki probleemi all. Probleemi tõsidus ning nuki suurus erineb inimeselt inimesele. Juba selle nimest võib järeldada, et see on seotud suure varbaga, mida teatakse anatoomiliselt ka Hallus-e nime all. Seda on defineeritud ka kui ebaloomuliku kumerusena või kühmuna, mis tekib suure varba juurde ning tekitab patsiendile pigem ebameeldivaid tagajärgi. Probleem saab aga alguse sellest, kui suure varba juures olev luu või kõõlused liiguvad oma õigest kohast välja või eemale.

Hallus Valgus-e all kannatavatel patsientidel on raske leida hästisobivaid jalanõusid või peavad nad kannatama kõndimisel, eelkõige just jalanõusid kandes, valude käes. Suure varba nuki probleemi käes kannatavatel inimestel on peaaegu võimatu probleemi ignoreerida, eelkõige just selle ebasoodsa asukoha tõttu. Lisaks kandub suurem osa meie keharaskusest just suurele varbale.

Suure varba nukiga seotud ja enim levinud probleemideks on mõjutatud ala paistetus, varba ümbruses oleva naha ärritus, liigesevalud, suure varba punetus või selle piirkonna valulikkus, naha paksenemine, valulikkus varba liigutamisel, jala laienemine, mille tagajärjel on raske endale sobivaid jalanõusid leida ja üleüldiselt jalanõusid kanda, suure varba liigesepõletiku arenemine ning teiste varvaste oma kohalt ära lükkamine.

Ühest probleemi tekkepõhjust ei ole aga võimalik välja tuua, sest seda mõjutavad nii paljud erinevad faktorid. Olenemata sellest võib välja tuua tõsiasja, et suur osa suure varba nuki probleemidest on välja arenenud siiski inimese geenikaardist lähtuvalt. Neist võiks välja tuua

  • Lampjalad
  • Ebaloomulik jala luustruktuur
  • Vale kõnnak
  • Liigeste ülekoormus
  • Kitsaste jalanõude kandmine
  • Naiste puhul pidevalt kõrgete kontsadega jalanõude kandmine.
  • Pärilikud tegurid

Lisaks põhjustavad suure varba nukke ka madalad jalavõlvid, lahtised liigesed ning lahtised kõõlused.

Suure varba nuki ravimine võib osutuda aga aeganõudvaks ning üsnagi kulukaks protseduuriks eriti veel kui võtta arvesse kõikvõimalikud operatsioonid ning füsioteraapia protseduurid. Kuid enam ei tule teil selliste probleemide pärast muretseda, sest on olemas Valgomed, mis suudab kõrvaldada kõik suure varba nukiga seotud probleemid.
Osta Valgomed 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Mis on Valgomed?

Tegu on ainulaadse fiksaatoriga, mis on valmistatud ortopeediakirurgide poolt allergiaid mittetekitavast koostisest ning on mõeldud nii tekkivatele kui juba tekkinud suure varba nuki kõrvaldamiseks. Tänu oma ergonoomilisele disainile sobib see ideaalselt kõikide jalanõudega ning toestab tugevalt teie varbaid. Lisaks aitab see aja jooksul viia luud õigesse asendisse ja seda ilma operatsioonide ning valuta.

Peale selle, et toode on läbinud lugematul hulgal erinevaid kliinilisi katseid ja laboriprotseduure, on tõestatud ka selle võimekus kõrvaldada igasuguste vedelike poolt tekitatud õõnsused. See kõrvaldab kõndimisega seotud valu ja ebamugavustunde ning aitab ennetada ja vabaneda tekkinud vigastustest.

Valgomed-i tööviis

See on valmistatud painduvast ja elastsest materjalist, mida kantakse ümber varvaste, hoides seeläbi ära varvaste omavahelise hõõrdumise, verevalumite tekke, kallused ja kõikvõimalikud nahaärritused. Lisaks aitab see efektiivselt ravida ja paraneda kogu mõjutatud piirkonnal.

Silikoonist võru aitab varbaluu edasist nihkumist ja deformatsiooni ära hoida. See joondab suure varba nuki koos suure varbaga teise varba järgi, liigutades seda seeläbi aja jooksul oma õige asendi suunas ning vähendades luudes tekkivat valu ja nendevahelist hõõrdumist.
Osta Valgomed 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Valgomed-i koostis

Silikoon: silikooni puhul on tegu polümeeriga, mida saadakse liivast. See on inimese poolt loodud ja toodetud toode, mida on valmistatud süsivesinike ning hapniku koosmõjul, kusjuures hapnik ongi selles protsessis kõige olulisemaks aineks. Valgomed on painduv, vastupidav ja talub ka suuri raskuseid. Lisaks on toode ka purunemiskindel. Selle painduvus on vajalik selleks, et vältida varvaste teatud asendisse lukustamist, lubades neil seeläbi vabalt liikuda ja funktsioneerida nii, nagu peab.

Peale selle on toode ka lõhna- ja mustusekindel. Keha poolt tekitatav higi võib imbuda erinevatesse materjalidesse, eelkõige just jalanõude valmistamisel kasutatavatesse materjalidesse, ning panna need seetõttu halvasti lõhnama kuid silikooni puhul jäävad sellised probleemid ära.

Tegu on ka hügieenilise ja allergiavastase materjaliga, mis ei koosne poorsetest ainetest ning ei loo seeläbi bakterite kasvuks vajalikke keskkondi. Tänu sellele ei pea te muretsema ka erinevate bakteriaalsete infektsioonide pärast oma jalgadel. See tähendab omakorda aga seda, et jäävad ära kõikvõimalikud nahalööbed.

Kust osta Eestis Valgomed-i

Valgomed-i on võimalik osta otse tootjalt, külastades nende ametlikku veebilehte ning esitades tellimuse, täites selleks kõik vormis nõutud kohustuslikud väljad. Tootja pakub ka 30-päeva rahulolugarantiid ning 100%-list raha tagastamise võimalust, et testida, kas toode on teie jaoks ikkagi sobilik. Lisaks toimetatakse toode teieni vaid 5-10 päeva jooksul ning transpordi eest ei tule teil sentigi lisaks maksta.

Valgomed-i hind

Üks pakk Valgomed-i koos kahe fiksaatoriga maksab vaid 37€. Hinnad võivad aga erineda vastavalt teie riigile ning kasutatavale valuutakursile.

Hinnangud Valgomed ülevaated

Zhang Li

Olen 43-aastane ning sarnaselt paljudele teistele tuleb mul jalutamisel valude käes piinelda. Nooruses ei osanud ma kunagi mõelda, et võiksin sellise katastroofi küüsi langeda. Suure varba nukk hakkas aja jooksul aga üha kiiremini ja kiiremini kasvama ning proovisin erinevaid jalanõusid kandes valu leevendada ja sellest vabaneda. Mu jalad lihtsalt ei mahtunud mitte ühessegi jalanõusse! Ma ei saanud isegi kodus olles susse kanda, sest valu oli lihtsalt väljakannatamatu. Ühel päeval läksin aga poodi endale uusi jalanõusid ostma. Proovisin mitmeid erinevaid brände kuid mitte ükski ei olnud minu jala jaoks piisavalt suur. Läksin koguni nii vihaseks, et isegi poe klienditeenindaja küsis mult, mis viga. Rääkisin talle oma probleemist ja tõsiasjast, et ma ei oska selle osas midagi ette võtta. Ning siis soovitas ta mulle Valgomed-i. Ta ütles, et vaevles kunagi täpselt sama probleemi all kuid praeguseks hetkeks on kõik juba korras ja ta saab taas ükskõik milliseid jalanõusid kanda. Ma jäin ta juttu uskuma ning koju jõudes tellisin endale Valgomed-i. Nüüd aga olen õnnelikum kui kunagi varem, sest tänu sellele tootele vabanesin lõpuks oma probleemist. Soovitan soojalt seda kõigile!

Li Li

Olen balletitantsija. Kuigi ma ei ole kuulus, proovin alati laval olles “särada”. Kuid see pole sugugi mitte nii lihtne kui võib tunduda. Mingilt maalt ei suutnud ma isegi oma varvastel enam seista. Mu jalad olid lihtsalt niivõrd deformeerunud ja valulikud. Enamike inimeste jaoks on suure varba nukk lihtsalt kole kuid minu jaoks oli see karjäärilise tähtsusega. Kogemata leidsin aga Valgomed-i – nimelt soovitas üks mu kolleegidest seda. Küsisin talt, mis see on ning ta rääkis mulle mingist eraldajast. Ta andis mulle isegi ühe paari proovimiseks. Ma ei osanud oodata nii uskumatut tulemust. Nüüd tunnen ennast paremini kui kunagi varem ja saan lõpuks ometi tantsida sama hästi nagu vanasti. Veider on mõelda, et mingi aeg ma mõtlesin isegi balletile “hüvasti” ütlemisele.


Osta Valgomed 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *