Valgomed Recenze | Cena | Diskuze | Kde koupit

Valgomed Recenze | Cena | Diskuze | Kde koupit
5 (100%) 1 vote

Celosvětově, je zde milión lidí, kteří trpí vbočeným palcem neboli Hallus Valgus. Už jenom podle jména je jasné, že je toto onemocnění spojeno s palcem. Je definován jako nepřirozená boule nebo hrbolek, která se objevuje na kloubu palce a způsobuje nepříjemnosti pacientovi. Onemocnění se zhoršuje, když se kost nebo tkáně kloubu palce posunou se svého místa.

Jedinci, kteří trpí vbočeným palcem označují nalezení sedících bot za velmi obtížné, chození je pro ně většinou nepříjemné. Když osoba trpí vbočeným palcem je velmi obtížné předstírat, že je každý krok netrápí a nebolí. Palec totiž nese značnou váhu těla.

Vbočený palec obvikle doprovází natékání postižené oblasti, podráždění kůže kolem palce, bolest kloubů, začervenání a bolestivost kolem kloubu palce, nateklost pokožky pod kloubem a bolest při pohybu, roztahování chodidla a obtíže při nošení obuvi, artritida na palci a vytlačování druhého prstu z jeho místa.

Příčina vbočeného palce není pouze jedna, vbočený palec způsobuje celá řada faktorů, které k tomu mohou přispívat. Faktory jsou:

  • Ploché chodidlo
  • Abnormální struktura kosti na chodidle
  • Špatná chůze
  • Příliš velký tlak na klouby
  • Nošení příliš těsné obuvi
  • V případě žen, nošení vysokých podpatků dlouho a často
  • Dědičný faktor

Nízká klemba, volné klouby a šlachy mohou také tuto deformaci způsobit.

Léčby vbočeného palce může být časově náročná obzvláště když jsou použity chirurgické a fyzioterapeutické procedury. Nemusíte se už více obávat, korektor Valgomed se může postarat o vaše problémy spojené s vbočeným palcem.
Koupit Valgomed s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Co je to Valgomed?

Je to unikátní dlaha vyrobená z hypoalergeního silikonu orthopedickými specialisty, napraví vbočený palec v jeho počáteční a pokročilé deformační fázi. Je vyrobena tak, aby mohla být nošena v jakémkoli typu obuvi a aby přiléhala blízko k chodidlu. Také může upravit nevhodné umístění kostí, bezbolestně nebo bez chirurgické procedury.

Tento produkt prošel klinickými zkouškamu a laboratorními procedurami a byl shledán efektivním proti tvorbě tekutiny kolem postižené oblasti. Eliminuje bolest a diskomfort spojený s chůzí a chrání před odřeninami.

Jak funguje Valgomed

Je vyroben z flexibilního a elastického materiál, který je nošen přes palec a chrání tak kůži před odíráním a kromě jiného také odstraňuje tření, odřeniny, mozoly a různé oděrky. Tím umožní již požkozené pokožce se zprávně zahojit.

Silikonová ortéza chrání před další deformací kosti palce. Zarovnává vbočený palec, postupem času jej restrukturuje, srovná I další dva prsty a tím odstraňuje bolest, která je způsobena třením mezi kostmi.

Složky Valgomed

  • Silikon: Silikon je polymer, získaný z elementárního silikonu, čož je písek. Je vyráběn lidmi a vzniká tak že projde skrze ostatní uhlovodíky a kyslík. Je flexibilní, odolný a ustojí velký tlak. Je také těžko rozbitný. Jeho flexibilita je potřebná aby prsty nebyly ve strnulé pozici a mohli se tak svobodněji pohybovat v jejich normálním rozsahu.

Nepáchne ani nezanechává stopy. Pot, který je tělem produkován se může vsáknout do většiny materiálů jako jsou třeba materiály bot a způsobí tak za nějaký čas zápach, ale silikon nezanechává skvrny ani zápach.

Je také hygienický a hypoalergení, neobsahuje žádné póry, ve kterých by se mohly množit bakterie. Tudíž nezpůsobuje vyrážky.

Kde koupit Valgomed v České republice

Valgomed se haluxů může být zakoupen přímo ze stránek výrobce, zadáním objednávky a správným vyplněním formuláře, ve kterém jsou vyžadovány detaily. Výrobce také nabízí 30 dní záruky se stoprocentním vrácením peněz, pokud se po správném používání nedostaví očividné výsledky. Je zde 5-10 denní doručovací doba a neplatí se žádný poplatek za doručení.
Koupit Valgomed s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Valgomed cena v České republice

Valgomed s dvěmi fixátory, může být zakoupen za 865 Kč. Ceny se mohou lišit v závislosti na umístění.

Recenze Valgomed diskuze zkušenosti

Je mi 43 let a jako mnoho dalších, hodně trpím když chodím. V mládí jsem nikdy nemyslela, že se mi může stát tak hrozná věc. Vbočený palec na mé noze se vážně zhoršoval a tak jsem vyzkoušela jiné boty abych se zbavila bolesti. Nemohla jsem se do žádných z nich dostat, prost mi neseděly! Ani doma jsem nonosila pantofle, protože mě bolely nohy. Jednou jsem šla do obchodu, koupit nové boty. Vyzkoušela jsem různé značky bot, ale moje nohy se do ničeho nevešly. Vypadala jsem tak nešťastně, že i prodavačka v obchodu se mě zeptala co se děje. Řekla jsem ji, že mám problémy s chodidly a že už nevím co mám dělat. A ona mi doporučila Valgomed se haluxů. Řekla mi, že měla uplně ten samý problém a nyní už je všechno v pořádku a ona už znovu může nosit úzké boty. Věřila jsem ji a když jsem přišla domů, tak jsem si korektor Valgomed okamžitě objednala. Nyní jsem šťastná, že můžu říct, že už jsem v pořádku. Krásně to pomohlo. Vážně vám ho všem moc doporučuju!

Jsem baletka. Nejsem známá, ale pokaždé se snažím na jevišti zazářit. Ale není to tak jednoduché jak to zní. Občas ani nemohu stát na prstech. Moje nohy se zdeformovaly a hodně bolely. Pro většinu lidí jsou vbočené palce, prostě jenom ošklivé, ale pro mě znamenaly konec kariéry. Náhodou jsem našla Valgomed – jeden z mých kolegů mi ho doporučil. Zeptala jsem se co je to a ona mi řekla, že dlaha. Dokonce mi pujčila ten svůj abych si ho vyzkoušela. Nyní už je mi dobře, a tancuji stejně skvěle jako předtím. A to už jsem myslela, že budu muset dát sbohem baletu.

Li Li

Koupit Valgomed s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *