Valgomed opinie | Cena

Valgomed opinie | Cena
5 (100%) 1 vote

Miliony osób na całym świecie cierpią na paluch koślawy, powszechnie zwany jako halluksy. U różnych ludzi przybiera rozmaite rozmiary. Już po nazwie można wywnioskować, że związane są  z dużym paluchem, po łacinie znanym jako Hallux. Określa się je jako nienaturalne buły bądź guzy pojawiające się u podstawy dużego palucha i wywołujące u chorego kilka innych niepożądanych dolegliwości. Pojawiają się, gdy następuje przemieszczenie kości lub tkanki przy stawie dużego palca.

Osoby cierpiące na paluch koślawy mają trudności z prawidłowym dopasowaniem obuwia; chodzą z bólem, zwłaszcza podczas noszenia obuwia. Gdy cierpi się na halluksy, trudno jest udawać, że wszystko jest dobrze, gdyż przeszkadza to w każdym kroku ze względu na położenie. Na dużym paluchu spoczywa spora część masy ciała.

Wśród konsekwencji halluksów wymienić można opuchliznę dotkniętego obszaru, podrażnienie skóry wokół palucha, bóle stawów, zaczerwienienie bądź ból wokół stawu dużego palucha, zgrubienie skóry poniżej stawu oraz ból przy poruszaniu, poszerzenie się stopy oraz trudność w noszeniu butów, zapalenie stawów dużego palucha, wypychanie drugiego palucha z naturalnej pozycji.

Nie da się wskazać konkretnej przyczyny halluksów, gdyż ma na nie wpływ wiele czynników. Pomimo tego, więcej jest przypadków tworzenia się halluksów ze względu na czynniki genetyczne chorego. Wśród czynników wymienia się:

  • Płaskostopie
  • Nienaturalna struktura kości stopy
  • Nieprawidłowa postawa podczas chodzenia
  • Zbyt duże obciążenie stawu
  • Noszenie ciasnego obuwia
  • Noszenie przez kobiety butów na wysokim obcasie przez dłuższy czas.
  • Czynniki dziedziczne

Niskie sklepienia, luźne stawy oraz luźne ścięgna również mogą wywoływać halluksy.

Leczenie halluksów może być czasochłonne i drogie, zwłaszcza korzystając z procedur chirurgicznych i fizjoterapeutycznych. Dłużej nie musisz się już martwić, gdyż Valgomed poradzi sobie z wszelkimi twoimi problemami z halluksami.
Kup Valgomed z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Czym jest Valgomed?

Jest to wyjątkowy korektor stworzony z hipoalergicznego silikonu przez chirurgów-ortopedów w celu korekcji halluksów zarówno w początkowej jak i zaawansowanej fazie deformacji. Zaprojektowano go w taki sposób, że można go nosić z każdym typem obuwia, gdyż dokładnie przywiera do stopy poniżej paluchów. Potrafi również skorygować nieprawidłowe ułożenie kości bez bólu i zabiegów chirurgicznych.

Produkt ten, który przeszedł testy kliniczne i procedury laboratoryjne, dowiódł również swojej skuteczności w walce z odkładaniem się płynów wokół dotkniętego obszaru. Eliminuje ból i dyskomfort związany z chodzeniem, a także powstrzymuje i koryguje siniaki.

Metoda działania Valgomed

Stworzony jest z giętkiego i elastycznego materiału noszonego na paluchach i chroniącego ich skórę przed ocieraniem się o siebie, eliminując tarcie, siniaki, zgrubienia oraz otarcia. Pozwala również dotkniętym już obszarom skóry prawidłowo sie goić.

Silikonowa klarma produktu zapobiega dalszej deformacji kości palca. Wyrównuje dotkniętą halluksem kość dużego palucha z drugim paluchem, w ten sposób z czasem ją korygując i redukując ból powodowany przez tarcie między koścmi.

Skład Valgomed

  • Silikon: Silikon jest polimerem pozyskiwanym z podstawy silikonu, czyli piasku. Jest to tworzywo sztuczne wytwarzane poprzez przepuszczanie przez inne hydrowodory z użyciem tlenu. Jest elastyczny, wytrzymały i odporny na ciśnienie. Jest również odporny na kruszenie. Jego elastyczność jest niezbędna, gdyż nie pozwala paluchom ułożyć się w szczególnej pozycji, za to pozwala na swobodne poruszanie się w normalnym obszarze.

Jest również odporny na zapachy i plamy. Wytwarzany przez organizm pot wchłania się w większość materiałów, takich jak w butach, wywołując w nich z czasem przykry zapach, lecz silikon nie plami sie ani nie pochłania zapachów.

Jest on również higienicznym i hipoalergicznym materiałem, jako że nie zawiera porów, w których rozwijają się bakterie. Chroni to przed infekcjami bakteryjnymi stóp. Oznacza to również, że nie powoduje on wysypek skórnych.

Gdzie kupić Valgomed w Polsce

Valgomed zakupić można bezpośrednio od producenta, odwiedzając jego stronę internetową i składając zamówienie poprzez prawidłowe wypełnienie formularza wymaganymi danymi. Producent oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu 100 procent kosztów, jeśli nie zaobserwowana zostanie znacząca poprawa po dłuższym prawidłowym użyciu, a także dostawę w 5-10 dni. Dostawa jest bezpłatna.
Kup Valgomed z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Ile kosztuje Valgomed

Opakowanie Valgomed, zawierające dwa korektory, można zakupić za 139zł. Ceny różnią się ze względu na położenie oraz kurs wymiany walut.

Opinie o Valgomed

Zhang LiMam 43 lata i tak jak wielu innych, bardzo mnie bolało chodzenie. Za młodu nigdy bym nie pomyślała, że coś takiego mogłoby mnie spotkać. Halluks na mojej stopie poważnie urósł, a ja próbowałam różnych butów aby pozbyć się bólu. Moje stopy po prostu nie mogły się zmieścić w żadnym bucie! Nawet po domu nie mogłam nosić laci, bo ból był nieznośny. Pewnego razu poszłam do sklepu po nowe buty. Próbowałam kilku różnych marek, ale stopa w żadną się nie mieściła. Tak się wkurzyłam, że sprzedawczyni spytała, co się stało. Powiedziałam, że mam problemy ze stopami i nie wiem co mam robić. A wtedy poleciła mi Valgomed. Powiedziała, że miała dokładnie ten sam problem, a teraz już wszystko było dobrze i znowu może nosić ciasne buty. Zaufałam jej, wróciłam do domu i zamówiłam Valgomed od razu. Teraz z radością mogę powiedzieć, że wszystko dobrze. Pomogło wspaniale. Gorąco polecam wszystkim!

Li LiJestem tancerką baletową. Nie jestem sławna, ale za każdym razem staram się “zabłyszczeć” na scenie. Lecz nie jest to tak łatwe, jak się to wydaje. W pewnym momencie nie mogłam nawet stanąć na palcach. Moje stopy były zdeformowane i bardzo bolały. O ile dla większości halluksy są jedynie brzydkie, dla mnie oznaczały one koniec zawodowej kariery. Valgomed znalazłam przez przypadek – koleżanka z pracy poleciła mi go. Spytałam co to takiego, a ona mi powiedziała o tym separatorze. Nawet dała mi przymierzyć swoje. Nie spodziewałam się tak niesamowitych rezultatów. Teraz czuję się świetnie i tańczę równie dobrze co kiedyś. A w pewnym momencie myślałam nawet, że przyjdzie czas pożegnać się z baletem.

Kup Valgomed z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *