Valgomed Hodnotenia | Cena

Valgomed Hodnotenia | Cena
5 (100%) 1 vote

Po celom svete sú milióny ľudí, ktorí trpia Hallusom Valgusom, známym ako haluxy. Prichádza v rôznych veľkostiach u rôznych ľudí. Z jeho názvu možno už povedať, že je spojený s palcom na nohe anatomicky známym ako Hallus. Definuje sa ako neprirodzený výbežok alebo hrudka, ktorá sa vyskytuje na začiatku špičky a spôsobuje niekoľko ďalších nepriaznivých symptómov pre pacienta. Rozvíja sa, keď sa kosť alebo tkanivo v kĺbe veľkého prsta pohybuje z určeného miesta.

Pre jedincov, ktorí trpia Hallusom Valgusom, je ťažké získať dobre tvarovanú obuv; chodia v nepohodlí pri chôdzi najmä v topánkach. Keď človek trpí haluxami, je takmer nemožné predstierať, že sa o to  nemusia starať, pretože zasahuje do každého ich kroku kvôli jeho umiestneniu. Palec na nohe nesie významnú váhu tela.

Niektoré dôsledky haluxov zahŕňajú opuch postihnutej oblasti, podráždenie pokožky okolo špičky, bolesti kĺbov, sčervenanie alebo bolesť okolo kĺbu palca na nohe, zahustenie kože pod kĺbom a bolesti pri pohybe, rozšírenie chodidla a obtiažnosť nosenia topánok, vývoj artritídy v prstoch, tlačenie druhého prsta mimo miesta.

Jednoznačnú príčinu haluxov nemožno vybrať, pretože k nej môže prispieť množstvo faktorov. Napriek tomu sa vyskytlo viac prípadov haluxov, ktoré sa vyvíjajú kvôli genetickému základu jedinca. Medzi tieto faktory patria

  • Ploché nohy
  • Abnormálna kostrová štruktúra chodidla
  • Nesprávny krok chôdze
  • Príliš veľký tlak na kĺb
  • Nosenie pevnej obuvi
  • Nosenie vysokých podpätkov po dlhšiu dobu v prípade žien.
  • Dedičný faktor

Nízke klenby, uvoľnené kĺby a voľné šľachy môžu tiež spôsobiť haluxy.

Liečba haluxov môže byť časovo zdĺhavá a drahé najmä pri použití chirurgických a fyzioterapeutických postupov. Už sa ale o to nemusíte starať, pretože Valgomed sa môže postarať o všetky vaše problémy súvisiace s haluxami.
Kúpiť Valgomed so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Čo je Valgomed?

Jedná sa o unikátny fixačný prostriedok vyrobený z hypoalergénneho silikónu ortopedickými chirurgami na korekciu haluxov v oboch formovacích a prominentných deformačných štádiách. Je navrhnutý tak, aby sa mohol nosiť s akýmkoľvek typom topánky, pretože tesne prilieha k nohe pod prstami. Môže tiež prispôsobiť nesprávne umiestnenie kostí bez bolesti alebo chirurgického zákroku.

Valgomed korektor, ktorý bol podrobený klinickým skúškam a laboratórnym postupom, sa tiež ukázal ako účinný proti tvorbe tekutých dutín okolo postihnutej oblasti. Odstraňuje bolesť a nepohodlie spojené s chôdzou a zabraňuje tvorbe odrenín.

Ako funguje Valgomed?

Je vyrobený z pružného a elastického materiálu, ktorý sa nosí na prstoch a chráni pokožku prstov pred opotrebovaním pri trení sa o seba, čím sa eliminuje trenie, modriny, mozoly a chvenie kože. To tiež umožňuje, aby už postihnutá oblasť pokožky liečila správne.

Kremíková výstužná časť výrobku zabraňuje ďalšej deformácii špičky. Zosúlaďuje haluxom postihnutú kosť palca na nohe na druhú špičku, čím ju obnovuje v priebehu času a znižuje bolesť, ktorá sa prejavuje trením medzi kosťami.
Kúpiť Valgomed so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Zloženie Valgomed

  • Silikón: Silikón je polymér získaný z prvku silikónu, tj piesku. Je vyrobený človekom a je vyrobený prechodom cez iné uhľovodíky, pričom kyslík je tým hlavným. Je flexibilný, odolný a odoláva tlaku. Je tiež odolný voči rozbitiu. Je potrebná flexibilita, pretože bráni prstom v určitej polohe, skôr im umožňuje voľný pohyb okolo ich normálnych polôh.

Je tiež odolný voči zápachu a škvrnám. Pot z tela sa môže pohltiť vo väčšine materiálov, ako sú materiály na topánky a spôsobiť, že po čase zapáchajú, ale silikón nemôže absorbovať zafarbenie alebo pachy.

Je to tiež hygienický a hypoalergénny materiál, pretože neobsahuje žiadne póry pre baktérie. To ho udržuje bezpečným od bakteriálnych infekcií na nohách. Tiež to znamená, že nemôže spôsobiť vyrážky na koži.

Kde kúpiť Valgomed

Valgomed korektor je možné zakúpiť priamo od výrobcu na webovej stránke  a zadaním objednávky vyplníte formulár správne s požadovanými údajmi. Výrobcovia tiež ponúkajú 30-dňovú záruku so 100% refundáciou, ak sa po rozšírenej a správnej liečbe nezaznamená významné zlepšenie a dodacie obdobie 5 až 10 dní. Neexistuje tu žiadny poplatok za doručenie.

Môžete si ho objednať aj z internetových obchodov, ako sú Amazon, EBay, Lazada a OLX. Tiež je možné ho zakúpiť v supermarketoch a obchodných centrách.

Valgomed cena

Balíček Valgomed na liečbu deformácie palca na nohe, s dvomi fixáciami, je možné zakúpiť za 32 €. V európskych krajinách je možné ho zakúpiť za približne 55 €. Ceny sa líšia podľa umiestnenia a výmenných kurzov nákupnej meny.

Recenzie Valgomed skúsenosti

Mám 43 rokov a rovnako ako mnohí iní ľudia trpím veľa pri chôdzi. Počas svojej mladosti som si nikdy nepomyslel, že by sa mi mohla stať taká katastrofa. Halux na mojej nohe vážne narástol a ja som skúsil iný druh obuvi, aby som sa zbavil bolesti. Moje nohy nemohli zapadnúť do žiadnej topánky! Aj doma som nemal možnosť nosiť papuče, pretože bolesť bola neznesiteľná. Raz som šiel do obchodu, aby som si kúpil nové topánky. Vyskúšal som sa pár rôznych značiek, ale noha sa mi nikde nevošla. Bola som tak rozrušený, že sa ma dievča v obchode pýtalo, čo sa deje. Povedala som jej, že mám problémy s nohami a že neviem, čo robiť. A potom mi odporučila Valgomed. Povedala, že má rovnaký problém a teraz je všetko v poriadku a môže znova nosiť tesné topánky. Veril som jej, vrátil sa domov a okamžite objednal Valgomed. Teraz som rád, že vám môžem pocedať, že som už v poriadku. Krásne to pomohlo. Veľmi by som to odporučil všetkým!

Zhang Li

Som baletka. Nie som slávna, ale pokúšam sa zakaždým “zasvietiť” na javisku. Ale nie je to také jednoduché, ako to znie. V jednom bode už nemôžem ani stáť na prstoch. Moje nohy boli deformované a veľmi zničené. Ak je to pre väčšinu ľudí jednoducho škaredý halux, pre mňa to znamenalo koniec mojej profesionálnej kariéry. Valgomed na liečbu deformácie palca na nohe som našla náhodou – jedna z mojich kolegýň mi to odporučil. Spýtala som sa, čo to je a povedala mi o tomto separátore. Dokonca mi dala pár, aby som ho vyskúšala na nohách. Nečakal som tento úžasný výsledok. Teraz sa cítim dobre a tancujem na rovnakej úrovni ako predtým. V určitom momente som si dokonca myslela, že by som mal povedať “Zbohom” baletu.

Li Li


Kúpiť Valgomed so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *