Valgomed atsauksmes | Cena

Valgomed atsauksmes | Cena
5 (100%) 1 vote

Visā pasaulē ir miljoniem cilvēku, kuri cieš no Hallus Valgus jeb ‘kauliņa’. Tas parādās dažādos izmēros, dažādiem cilvēkiem. No nosaukuma jau var noprast, ka tas ir saistīts ar lielo pirkstu, anatomiski zināmu kā Hallus. Tas ir definēts kā nedabisks izliekums vai bumbulis, kas rodas pirksta pamatnē un rada pacientam vairākus citus nelabvēlīgas problēmas. Tas attīstās, kad kauls vai audi pie lielā pirksta locītavas tiek izstumti no vietas.

Cietušajiem no Hallus Valgus ir grūti atrast piemērotus apavus. Viņiem staigāt ir neērti, it īpaši ar kurpēm. Kad cilvēks cieš no ‘kauliņa’, ir ļoti grūti izlikties, ka tas neuztrauc, jo tas traucē veikt katru soli tā atrašanās vietas dēļ. Lielais pirksts balsta ievērojamu ķermeņa svaru.

Dažas no ‘kauliņa’ izraisītajām sekām iekļauj: pietūkumu, ādas kairinājumu ap pirkstu, locītavu sāpes, apsārtumu vai sāpes ap locītavu, ādas sabiezēšanu zem locītavas un kustību sāpes, pēdas palielināšanos izmērā un problēmas apavu valkāšanā, artrīta attīstība lielajā pirkstā, otrā pirksta izstumšana no vietas.

Īpašu iemeslu ‘’kauliņam’’ nevar noteikt, jo to var veicināt vairāki faktori. Neraugoties uz to, ir bijuši vairāki ‘’kauliņu’’ gadījumi, kuri attīstās indivīda ģenētiskā sastāva dēļ. Ietvertie faktori:

  • Plakana pēda
  • Abnormāla kaulu struktūra pēdai.
  • Slikta gaita
  • Pārāk liels spiediens uz locītavu.
  • Valkājot stingrus apavus.
  • Sieviešu gadījumā – ilga augstpapēžu kurpju valkāšana
  • Iedzimts faktors.

Zems pēdas izliekums, vaļīgas locītavas un cīpslas var izraisīt ‘’kauliņus’’.

‘’Kauliņa’’ ārstēšana var būt atkarīga no laika un dārga, it īpaši, ja tiek izmantotas ķirurģijas vai fizioterapijas procedūras. Jums vairs nav jāuztraucās, jo Valgomed lai labotu valgus deformāciju var parūpēties par visām jūsu ‘’kauliņa’’ saistītajām problēmām.
Nopirkt Valgomed ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kas ir Valgomed?

Šis ir unikāls fiksators, kas ir izgatavots no ortopēdisko ķirurgu hipoalergēna silikona, lai koriģētu ‘kauliņu’ gan veidojoša, gan izteikta deformāciju stadijā. Tas ir izveidots tā, ka to var valkāt ar jebkāda veida apaviem, tā kā tas atrodas cieši klāt kājai zem pirksta. Tas arī var koriģēt nepareizu kaulu novietojumu bez sāpēm vai ķirurģiskām procedūrām.

Šis produkts, kuram ir veiktas klīniskās izpētes un laboratoriju procedūras, arī ir izrādījies efektīvs pret šķidruma veidošanos dobumā ap problēmskarto vietu. Tas novērš sāpes un diskomfortu, kas saistīts ar staigāšanu, un novērš un sadziedē sasitumus.

Valgomed Iedarbības Metode

Tas ir izgatavots no lokana un elastīga materiāla, kuru valkā ap pirstu un aizsargā pirkstu ādu no berzšanās pret citu pirkstu, novēršot berzi, sasitumus, ādas sacietējuma un ādas lobīšanās. Tas arī ļauj jau skartajai problēmzonai pareizi izārstēties.

Produkta silikona plāksne novērš deformāciju pirksta kauliņam. Tas izlīdzina ‘kauliņa’ radītās problēmzonas lielā pirksta kaulu ar otro pirkstu, tādējādi laika gaitā to pārveidojot un samazinot sāpes, ko izraisa berze starp kauliem.

Valgomed Sastāvs

  • Silikons: Silikons ir polimērs, kas iegūts no silikona elementiem, t.i smiltis. Tā ir mākslīga un ražota, izejot cauri citiem ogļūdeņražiem ar skābekli kā mugurkaulu. Tas ir elastīgs, izturīgs un spēj izturēt spiedienu. Tas arī ir triecienizturīgs. Tā locīgums ir nepieciešams, jo tas novērš pirkstu novietošanos noteiktā stāvoklī, ļaujot tam brīvu kustību ap normālo vietu.

Izturīgs pret smaržu un traipu. Ķermeņa radītie sviedri var iesūkties lielākajā daļā materiālu, piemēram, apavu materiāli, un pēc dažiem mirkļiem radīt smaržu, bet silikons nevar tikt notraipīts vai būt ar aromātu.

Tas ir arī higiēnisks un hipoalergēns materiāls, jo tas nesatur poras baktēriju attīstībai. Tādējādi tas ir drošs pret kāju baktēriju infekcijām. Tas arī nozīmē, ka tas nevar izraisīt izsitumus uz ādas.

Kur nopirkt Valgomed Latvijā

Valgomed lai labotu valgus deformāciju var iegādāties tieši no ražotāja, apmeklējot viņu mājaslapu un pasūtot to, pareizi aizpildot veidlapu, norādot nepieciešamo informāciju. Ražotāji arī piedāvā 30 dienu garantiju ar 100% kompensāciju, ja pēc ilgstošas un atbilstošas izmantošanas nav ievērojamu uzlabojumu un piegādes termiņš ir 5-10 dienas. Bezmaksas piegāde. To var arī iegādāties lielveikalos un tirdzniecības centros.
Nopirkt Valgomed ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Valgomed cena

Fiksator Valgomed iepakojums, kurā ir divi fiksatori, var nopirkt par 32 eiro. Eiropas valstīs to var iegādāties par aptuveni 64 eiro. Cenas atšķiras atkarībā no atrašanās vietas un pirkšanas valūtas maiņas kursa.

Valgomed atsauksmes

Man ir 43 gadi un tāpat kā daudzi citi, es ļoti ilgu laiku cietu, kad staigāju. Manā jaunībā es nekad nebiju domājis, ka ar mani var notikt šāda katastrofa. ‘Kauliņš’ uz manas kājas nopietni izauga un es izmēģināju dažādu veidu kurpes, lai atbrīvotos no sāpēm. Manas kājas vienkārši nevarēja ietilpt vienā kurpē! Pat mājās man nebija iespējas nēsāt čības, jo sāpes bija nepanesamas. Kādu dienu es devos pirkt jaunas kurpes. Izmēģināju dažus pārus dažādu marku, bet mana pēda nevienai nederēja. Es kļuvu tik satraukts, ka meitene veikalā man vaicāja, kas noticis. Es pastāstīju viņai, ka man ir problēma ar manu kāju un ka es nezinu, ko darīt. Un tad viņa man ieteica Valgomed. Viņa pastāstīja, ka viņai bija bijusi tāda pati problēma un, ka tagad viss ir kārtībā, un to, ka viņa atkal var valkāt ciešus apavus. Es uzticējos viņai, devos mājās un pasūtīju uzreiz Valgomed lai labotu valgus deformāciju. Tagad es varu priecīgs jums pastāstīt, ka man ir labi. Tas ļoti labi palīdzēja. Es ļoti jums to visiem iesaku!

Žangs Lī

Es esmu baletdejotājs. Es neesmu slavens, bet es mēģinu katru dienu ‘spīdēt’ uz skatuves. Bet tas nav tik vienkārši kā izklausās. Vienā brīdī es pat nevarēju nostāvēt uz pirkstgaliem. Manas kājas bija deformējušās un ļoti sāpēja. Ja lielākajai daļai cilvēku ‘’kauliņš’ ir vienkārši neglīts, man tas nozīmē profesionālās karjēras beigas. Es atklāju fiksator Valgomend nejauši – viens no maniem kolēģiem ieteica man to. Es jautāju, kas tas ir, un viņa man pastāstīja par šo separatoru. Viņa pat iedeva man viņas pārus vispirms izmēģinātu. Es negaidīju šo pārsteidzošo rezultātu. Tagad es jūtos labi, un es dejoju tajā pašā līmenī, kā pirms tam. Vienā brīdī es pat domāju, ka man vajadzētu teikt ‘’Ardievas’’ baletam.

Lī Lī

Nopirkt Valgomed ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *