Tonus Elast Kommentaarid | Eesti | Tagasiside

Tonus Elast Kommentaarid | Eesti | Tagasiside
5 (100%) 1 vote

Jalutuskäigul pargis võite kindlasti arvestada, et näete märkimisväärse hulga inimesi, kes ei kõnni sirgelt seljaprobleemide tõttu. Jah – näete S-kujulisi inimesi, number kuue kujuga jne. See võib olla suur ebamugavuse allikas paljudele inimestele, sest sellel on üsna mitmeid ebameeldivaid tägajärgi, neile, kes kannatavad paindunud selja tõttu, halvim neist on valu. Peale tõsiste valude, võib esineda ka häbimärgistamist, eriti kui düsfunktsioon on muutunud turseks, mida see varem ei olnud.

Meditsiiniliselt on see tuntud posturaalse düsfunktsioonina. See on olukord, kus selg on paindunud käänulisse olukorda, milles lihased ja selgroog  on stressis pikka aega ebaloomulikus positsioonis olemise tõttu. Selgroogu ümbritsevatele kudedele valmistatakse  veelgi suuremat survet. Posturaalse düsfunktsiooniga on seotud palju sümptomeid nagu:

  • Seljavalu ülemises või alumises piirkonnas
  • Kaelavalu
  • Õlavalu
  • Käte valu, mis tavaliselt küünarnukipiirkonnas lõppeb
  • Alaseljavalu
  • Põlvevalu
  • Peavalud
  • Väsimus

Rahvahulgast märgtata seda, kes kannatab posturaalse düsfunktsiooni tõttu, ei ole üldse raske, kuna neil on silmapaistev on kummardusasend, väga ümarad õlad, painutatud põlved ja pea kaldus ettepoole. Teised omadused on muu hulgas terava kaar alaseljani, lukustatud ja sissepoole suunatud põlved ja tahapoole suunatud õlaribade.

Osta Tonus Elast 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Sellele on aitavad kaasa palju tegureid. Mõned neist hõlmavad istuvat elustiili, st seismist või istumist kindlas positsioonis pikema aja vältel ja eriti veel surve koosmõjul , liigestejäikus, nõrgad lihased ümber lülisamba, kehv füüsiline olukord , kutsealased nõuded ja teadlikkuse puudumine heast ja õigest kehahoiakust.

On mitmeid teraapiaid, mille eesmärk on parandada posturaalset düsfunktsiooni, millest enamus on tülikad, kulukad, aeganõudvad või isegi valusad. Mõned neist sisaldavad käsitsi kudede massaaži, nõelu, elektrotermilist ravi, Pilate harjutusi ja õppimist kehahoiakust. Tõepoolest, pole vajadust selle üle stressi minna, sest Tonus Elast kehahoiaku korrigeerija on siin olukorra päästmiseks.

Mis on Tonus Elast

Tonus Elast korrektor rüht on elastne kehahoiaku parandamise side, mille eesmärk on ennetada ja korrigeerida posturaalset düsfunktsiooni, sirgendada lülisammast, pakkudes kasutajale suurt mugavust. See sobib ideaalselt mõlemale soole, kuna see sobib sõltumata kehakaalust või suurusest. See oli kavandatud olema mugav, paindlik ja kandmiseks peaaegu igat tüüpi riietega.

Huvitav on see, et tootjad pakuvad raha tagasi garantiid, kui te ei saavuta maksimaalset rahulolu.

Tonus Elast toime

See võtab loomuliku asendi, mis võimaldab liikumisvabadust, hoides kandmise ajal kinni selgrooglülisambaid. Sel moel on ainult aja küsimus, et keha jätab meelde loomuliku positsiooni ja asetab aeglaselt selgroo õigesse asendisse.

Elastne side annab lihastele täiendavat tugevust, toetades selgroogu. Sel viisil muutuvad selgroo ümbritsevad lihased ajaga tugevamaks ja suudavad hoida luud just õiges asendis.

Lihaste abistamisel ja selgroogu õiges asendis hoides väheneb see valu, mis tavaliselt esineb madalamas või ülemises selja piirkonnas ja jäsemetel.

Selgroo lülisambaid, nagu rangluud ja ribid, kohandatakse vastavalt nende looduslikele asenditele. Õlad ei ole enam ümarad, vaid lõõgastuvad, samal ajal kui rinnakorv tagab hingamise ja normaalse südametegevuse saavutamise.

Seljapeal olevad sidemed tagavad suure mugavuse taseme. See kõrvaldab probleemi, et sidemed jäävad ainult ühele seljaosale. Ristlõikega hoitakse kõik piirkonnad oma positsioonides samalaadselt, seega saavutatakse paari nädalaga sirgjooneline selg.

Osta Tonus Elast 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Tonus Elast koostis

Ainult ühed asjad teevad tööd – elastsed sidemed.

Elastsed sidemed ei erine oluliselt tavalistest sidemetest, välja arvatud see, et pärast jõu rakendamist naasevad nad tagasi oma positsioonile ja tagavad kasutajale tsentraalset mõju. Need on valmistatud materjalidest, mis ei põhjusta nahaärritust ja on kehale kerged, kuid siiski piisavalt kõvad, et vältida purunemist ja elastsuse kaotamist.

Kust osta Tonus Elast`i – Eesti – Estonia

Keharühi korrigeerimissidemeid saab otse tootjalt osta, külastades nende veebisaiti aadressil ja täites tellimuse vormi koos vajalike andmete, näiteks nime ja telefoninumbriga. Vähem kui viieteistkümne minuti jooksul võtab teiega ühendust klienditeenindaja ja teie tellimus saadetakse teile nelja päeva jooksul, maksmine toimub kauba kättesaamisel.

Seda saab osta ka paljudest veebipoodidest ja isegi meditsiinikauplustest ja mõndadest supermarketitest.

Tonus Elast hind – Estonia – Eesti

Tonus Elast alates seljavalu pakki saab osta 59 EUR. See hind võib muutuda vastavalt asukohale ja ostuvaluuta vahetuskursile.

Kommentaarid Tonus Elast tagasiside – kogemus

Ma mängin klaverit ja seetõttu on minu jaoks väga oluline õige positsioon. Ma ei ole kunagi silmitsi seisnud tõsiste probleemidega, kuid etenduste ajal peab alati olema õige istumispoos, mõnikord isegi rohkem kui tund aega järjest. Seetõttu paar päeva enne kontserti kasutan palju Tonus Elast korrektor rüht. See tugevdab seljalihaseid ja aitab mul terve kontserdi vältel ennast mugavalt tunda.

Lisa

Mul pole kunagi olnud ideaalne keharüht ja ülikoolis veedetud aja jooksul halvenes see veelgi. Pärast lõpetamist otsustasin hoolitseda oma selja eest. Ma tellisin kehahoiaku korrigeerija tootjate kodulehelt. Esialgu ei olnud see mugav; selg väsis alguses ära, kuid aeg näitab, et see Tonus Elast alates seljavalu töötab. Pärast nädalat on ebamugavustunne kadunud ja peale enam kui kuus kuud kasutusest olen kindel, et soovitan kehahoiaku parandajat. See on tõesti teinud imet.

Frederick

Osta Tonus Elast 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *