Tonus Elast atsiliepimai | Kaina

Tonus Elast atsiliepimai | Kaina
5 (100%) 1 vote

Vaikščiodami parke, jūs galite įsitikinti, kad galite suskaičiuoti daugybę žmonių, kurie negali eiti tiesiai dėl stuburo problemų. Taip – tu matai S formos žmones, šešių formos ir visus kitus. Tai gali būti didelis nepatogumų šaltinis daugeliui žmonių, nes yra gana daug nemalonių patyrimų, kuriuos patiria tie, kurie kenčia nuo netiesaus stuburo, blogiausias yra skausmas. Be stipraus skausmo, gali būti šiek tiek stigmatizuojama, ypač kai disfunkcija tampa labiau ištinus.

Mediciniškai, tai vadinama kūno laikysenos disfunkcija. Tai yra situacija, kai stuburo padėtis yra tokioje lanksčioje padėtyje, kurioje raumenys ir stuburo slanksteliai patyrę stresą ilgą laiką yra nenatūralūs. Audiniai, esantys aplink stuburą, toliau lieka didesni. Yra daug simptomų, susijusių su kūno laikysenos sutrikimu, tokiais kaip

  • Nugaros skausmas viršutiniame ar apatiniame regione
  • Kaklo skausmas
  • Pečių skausmas
  • Rankų skausmas, kuris paprastai sustoja ties alkūnės sritimi
  • Apatinių galūnių skausmas
  • Kelių skausmas
  • Galvos skausmas
  • Nuovargis
Pirkti Tonus Elast su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Pasirenkant vieną iš minios, kuri kenčia nuo kūno laikysenos disfunkcijos, apskritai nėra sudėtinga, nes labai matomi simptomai yra susikūprinus laikysena, labai suapvalinti pečiai, sulenkti kelieniai ir galva palinkus į priekį. Kiti yra didelį sulenkimą apatinėje nugaros dalyje, užfiksuotus ir į vidų nukreiptus kelius ir atgal nukreiptus pečius ir kiti.

Yra daug veiksnių, galinčių prisidėti prie šio veiksmo. Kai kurie iš jų apima silpną gyvenimo būdą, t.y. ilgą laikotarpį stovint arba sėdint tam tikroje padėtyje, ypač taikant spaudimą, sąnarių standumą, raumenų silpnumą aplink stuburą, blogą fizinę būklę, profesinius reikalavimus ir nepakankamą supratimą apie gerą ir teisingą laikyseną.

Yra keletas gydymo būdų, skirtų ištaisyti kūno laikysenos disfunkciją, kurių dauguma yra sudėtingos, brangios, trunkančios ilgai ir net skausmingos. Kai kurie iš jų apima rankų darbo audinių masažą, sausą adatą, elektroterapiją, pilotų pratimus ir kūno laikysenos išsilavinimą. Tikrai nereikia išgyventi viso šio streso, nes Tonus Elast laikysenos korektorius jums pagelbės.

Kas yra Tonus Elast?

Tonus Elast už laikysenos koreguoklis yra elastinga pozos korekcijos juosta, skirta užkirsti kelią ir ištaisyti kūno laikysenos disfunkciją, ištiesinti stuburą, suteikiant vartotojui aukštą komforto lygį. Tai puikiai tinka abiem lytims, nes ji puikiai tinka nepriklausomai nuo kūno masės, dydžio ar kūno. Jis buvo suprojektuotas taip, kad būtų patogus, lankstus ir dėvimas su beveik bet kokio tipo drabužiais.

Įdomu tai, kad gamintojai siūlo grąžinimo garantiją, jei jūsų maksimalus pasitenkinimas nepasiekiamas.

Pirkti Tonus Elast su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Tonus Elast veikimas

Tai užima natūralią padėtį, leidžiančią laisvam judėjimui, kuomet dėvima, prilaikant stuburo slankstelius jiems skirtose vietose. Tokiu būdu, belieka tik laiko klausimas dėl natūralios kūno padėties ir lėtai pastatomų stuburo slankstelių į jų vietas.

Elastinė juosta suteikia papildomų jėgų raumenims, teikdama paramą stuburo slanksteliams. Darant taip, raumenys, supantys stuburą taptų stipresni su laiku ir gali išlaikyti kaulus reikiamoje pozicijoje.

Raumenų pagalbos ir stuburo laikymo procese, jis sumažina skausmą, kuris įprastai jaučiamas apatinėje arba viršutinėje nugaros dalyse ir galūnėse.

Nugaros kaulai, kurie aplink stuburą, pavyzdžiui mentės ir šonkauliai, yra paslenkami įų įprastas vietas. Nugaros kaulai nebe atrodys susilenkę ir bus labiau atsipalaidavę, o šonkauliai užtikrins tinkamą kvėpavimą ir širdies veiklą.

Juostos, kurios eina per  nugarą, užtikrina, kad aukštas lygis komforto  bus pasiektas. Jis pašalina juostų buvimo tik vienoje vietoje problemą. Su kryžiumi, visi regionai yra laikomi savo vietoje lygiai, todėl tiesus stuburas yra pasiekiamas per kelias savaites.

Tonus Elast sudėtis

Tik vienas dalykas daro viską – elastiniai tvarsčiai.

Tonus Elast magnetinis laikysenos koreguoklis nelabai skiriasi nuo įprastų tvarsčių, tik jie sugrįžtą į savo poziciją, net juos ištempus ir palaiko visus dėvėtojo kaulus vietoje. Jie yra pagaminti iš medžiagų, kurios nesudirgina odos ir yra pakankamai švelnūs kūnui, būdami pakankamai stiprūs, kad neplyštų arba neprarastų elastingumo.

Kur pirkti Tonus Elast Lietuvoje

Laikyseną tobulinančios juostos gali būti perkamos tiesiai iš gamintojų, apsilankant jų svetainėje ir užpildant užsakymo formą su reikalingomis detalėmis, tokiomis kaip vardas ir telefono numeris. Per mažiau nei 15 minučių, klientų aptarnavimo agentas susisieks su jumis ir jūsų užsakymas bus pristatytas per 4 dienas, o mokėjimas bus atliktas pristatymo metu.

Jį galima nusipirkti daug internetinių parduotuvių arba net medicininėse parduotuvėse ir kai kuriose kitose parduotuvėse.

Tonus Elast kaina

Viena pakuotė Tonus Elast už laikysenos koreguoklis gali būti nusiperkama už 59 EUR. Tik pirkdami dabar, gausite 50 procentų nuolaidą. Kaina gali keistis priklausant nuo buvimo vietos.

Atsiliepimai Tonus Elast

Aš groju pianinu, todėl teisinga laikysena yra man labai svarbi. Aš niekada neturėjau rimtų problemų, bet per pasirodymus visą laiką reikia sėdėti teisingai, kartais ilgiau nei valandą. Todėl, kelias dienas prieš pasirodymą aš ilgai dėviu Tonus Elast. Jis sustiprina mano nugaros raumenis ir padeda man jaustis patogiai per visą koncertą.

Lina

Aš niekada neturėjau idealios laikysenos ir mano studijų metais ji dar labiau pablogėjo. Išlaikius, aš nusprendžiau pasirūpinti savo nugara. Aš užsisakiau laikysenos korektorių gamintojo svetainėje. Iš pradžių, ji nebuvo labai patogus. Iš pradžių pavargdavo nugara, bet tai rodo, kad Tonus Elast magnetinis laikysenos koreguoklis veikia. Po savaitės diskomfortas pradingo, o per vieno mėnesio naudojimo aš galiu tikrai rekomenduoti, nes jis patobulino mano stovėsena. Ir tikrai man padėjo

Vytautas

Pirkti Tonus Elast su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *