Tonus Elast atsauksmes | Cena

Tonus Elast atsauksmes | Cena
5 (100%) 1 vote

Pastaiga parkā un var noteikti saskaitīt ievērojamu daudzumu cilvēku, kuri nestaigā taisni mugurkaula problēmu dēļ. Yup – redzat S-veida tautu, skaitli sešas formas un visus citus. Tas var būt liels diskomforta avots daudziem cilvēkiem, jo ir diezgan daudzi nepatīkami pārdzīvojumi, no kuriem cieš tie, kuri cieš no saliektām mugurām, jo ļaunākajam ir jābūt sāpēm. Izņemot smagās sāpes, var būt neliela stigmatizācija, jo īpaši tad, ja disfunkcija ir kļuvusi daudz pietūkusi.

Medicīniski tā ir pazīstama kā posturāla disfunkcija. Tā ir situācija, kad mugurkauls ir novietots tik līkumainā stāvoklī, kur muskuļi un mugurkaulnieki tiek pakļauti stresam, jo es ilgstoši esmu nedabisks stāvoklis. Audi, kas aptver mugurkaulniekus, ir vairāk pakļauti lielākam spiedienam. Ir daudz simptomu, kas saistīti ar posturālu disfunkciju, piemēram,

  • sāpes mugurā augšējā vai apakšējā reģionā;
  • sāpes kaklā
  • sāpes plecos
  • sāpes rokās, kas parasti apstājas pie elkoņa
  • apakšējās ekstremitātes sāpes
  • sāpes ceļā
  • galvassāpes
  • nogurums
Nopirkt Tonus Elast ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Viens no pūlim, kas cieš no posturāla disfunkcijas, nav grūti, jo ļoti nozīmīgs ir stāja, ļoti noapaļoti pleci, saliekti ceļi un galva noliekta uz priekšu. Citas ir asas arkas uz apakšējā muguras, aizslēgtā un uz iekšu vērstie ceļi un plecu lāpstiņu atmuguriskā smaile starp citiem.

Ir daudz faktoru, kas varētu palīdzēt. Daži no tiem ir nekustīgs dzīvesveids, kas ir, stāv vai sēž konkrētā stāvoklī uz ilgāku laiku, jo īpaši ar piemērotu spiedienu, locītavu stīvumu, muskuļu vājumu ap mugurkaulu, sliktu fitnesa līmeni, aroda prasībām un izpratnes trūkumu par labu un pareizu pozu.

Ir vairākas terapijas, kuru mērķis ir novērst posturālu disfunkciju, kuras lielākā daļa ir apgrūtinoša, dārga, laikietilpīga vai pat sāpīga. Dažas no tām ietver manuālo audu masāžu, sauso adatu, elektroterapiju, Pilate vingrojumus un posturālu izglītību. Tiešām nav vajadzības iziet cauri visam tam stresam, jo Tonus Elast pozas korektors ir šeit, lai glābtu.

Kas ir Tonus Elast?

Tonus Elast stājas korektors ir elastīgas pozas korekcijas josla, kas paredzēta, lai novērstu un izlabotu posturālu disfunkciju, iztaisnojot mugurkaulu, vienlaikus nodrošinot lietotājam augstu komforta līmeni. Tas ir ideāli piemērots abiem dzimumiem, jo tas lieliski iederas neatkarīgi no ķermeņa masas, lieluma vai auguma. Tas bija domāts kā ērts, elastīgs un valkājams ar gandrīz jebkāda veida apģērbu.

Interesanti, ka ražotāji piedāvā naudas garantiju, ja netiek sasniegts maksimālais gandarījums.

Tonus Elast Iedarbības Metode

Tā ieņem dabisku stāvokli, ļaujot brīvi pārvietoties, kad tā tiek valkāta, turot pie vietas mugurkaulniekus. Šādā veidā ir vajadzīgs tikai laiks, lai iegaumētu organisma dabisko stāvokli un lēni ievietotu mugurkaulniekus savās pareizajās pozīcijās.

Elastīgā josla dod muskuļiem papildu izturību, sniedzot atbalstu mugurkaulnieku turēšanā. To darot, muskuļi, kas ieskāva mugurkaulu, ar laiku kļūtu stiprāki un spētu noturēt kaulus tieši viņu labajā pozīcijā.

Lai palīdzētu muskuļiem un kontrolētu mugurkaulu, tas mazina sāpes, ko parasti piedzīvo zemākajos vai augšējos muguras reģionos un ekstremitātēs.

Mugurkaula ādas kauli, piemēram, plecu lāpstiņas un ribas, tiek pielāgoti to dabiskajām pozīcijām. Plecu kauli vairs neizskatās noapaļoti un ir vairāk atslābināti, kamēr ribu sprosts nodrošina elpošanu un normālu sirds aktivitāti.

Joslas, kas šķērso muguru, nodrošina, ka tiek sasniegts augsts komforta līmenis. Tā novērš problēmu, ka joslas atrodas tikai vienā daļā no aizmugures. Ar krustu visi reģioni tiek turēti savās pozīcijās vienmērīgi, tāpēc dažu nedēļu laikā tiek sasniegts taisns mugurkauls.

Tonus Elast Sastāvs

Tikai viena lieta dara darbu – elastīgos bandītus.

Elastīgie apsēji nav daudz atšķirīgi no parastajiem apsējiem, izņemot to, ka tie atgriežas stāvoklī pēc spēka pielietošanas un nodrošina centralizācijas efektu valkātājam. Tie ir izgatavoti no materiāliem, kas neizraisa ādas kairinājumu un ir pietiekami viegli organismam, kamēr tie ir pietiekami izturīgi, lai novērstu deformāciju un elastības zudumu.

Nopirkt Tonus Elast ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kur nopirkt Tonus Elast Latvijā

Pozas korekcijas joslas var iegādāties tieši no ražotājiem, apmeklējot viņu tīmekļa vietni un aizpildot pasūtījuma veidlapu ar nepieciešamajām detaļām, piemēram, vārdu un tālruņa numuru. Pēc nepilnām piecpadsmit minūtēm klientu aprūpes aģents sazināsies ar jums un jūsu pasūtījumu, kas piegādāts četru dienu laikā, un maksājumu par piegādi.

To var iegādāties arī dažādās tiešsaistes veikalos un pat medicīnas veikalos un dažos lielveikalos.

Tonus Elast cena

Komplektu ar Tonus Elast magnētiskais stājas korektors var iegādāties par 39 EUR. Šī cena tiek mainīta, pamatojoties uz iepirkuma valūtas atrašanās vietu un valūtas kursu.

Tonus Elast atsauksmes

Es spēlēju klavieres, tāpēc pareizā poza man ir ļoti svarīga. Es nekad nesaskāros ar nopietnām problēmām, bet izrāžu laikā vienam vienmēr jāsēž pareizi, dažkārt pat vairāk nekā stundu. Tāpēc dažas dienas pirms šova es plaši izmantoju Tonus Elast. Tas stiprina muguras muskuļus un palīdz justies komfortabli visā koncertā.

Līza

Man nekad nav bijusi ideāla poza, un laikā, kad es pavadīju universitātē, tā vēl vairāk pasliktinājās. Pēc absolvēšanas nolēmu rūpēties par savu muguru. Es pasūtīju pozas korekciju ražotāju vietā. Sākotnēji tas nebija pārāk ērti; muguras riepas sākotnēji, bet grūtniecība rāda, ka Tonus Elast stājas korektors darbojas. Pēc nedēļas sajūta ir izzudusi un vairāk nekā mēneša laikā es esmu pārliecināta, ka varu ieteikt arī pozu. Tas patiešām ir radījis brīnumus.

Fredriks

Nopirkt Tonus Elast ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *