Revitalum Mind Plus Kommentaarid | Eesti | Tagasiside

Revitalum Mind Plus Kommentaarid | Eesti | Tagasiside
5 (100%) 1 vote

Inimeste vananemisega kaasneb sagedasem mälukaotus ja mälu probleemid.

Teatud hetkel muutub see amneesiaga võrreldes väga tõsiseks probleemiks. Mõndadel inimestel võib esineda raskusi isegi kõige lihtsamate asjadega nagu näiteks poenimekirjaga. Mälu ja keskendumisvõime ravimid on üha enam populaarsemad inimeste seas, eriti üle 45. aastaste seas, samuti veelgi vanemate seas. Just selles eas inimesed kurdavad kõige rohkem vähenenud vaimse funktsiooni üle: need inimesed unustavad nimesid ja perekonnanimesid, ning samuti tava asjade nimetusi.

Neil on probleeme kõneosavusega, neil on energiapuudus ja hullematel juhtudel on neil ka “mustad mõtted”.

Eksperdid hoiatavad, et inimajul on piirangud. Õpingute põhjal peaks iga üle 45.aastane inimene hakkama mälule tähelepanu pöörama, kui sa ei soovi endale Alzheimeri tõbe või seniilsust. See võib kõlada ohtlikult, kuid see on kinnitatud uuringutega USA-s. Tulemused on seega ärevust tekitavad, sest peaaegu 80% vanematest inimestest kogesid mäluprobleeme. Et asju hullemaks teha, ei mõjuta vanus mitte ainult aju funktsiooni. Seda põhjustab samuti rämpstoit, õhu saastatus, uue tehnoloogia kasutus, kiire elustiil, ja tänapäeva elu stress.
Osta Revitalum Mind Plus 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Mis on Revitalum Mind Plus

Revitalum Mind Plus viitab toidulisandile, mida kasutatakse mälu taastamiseks ja värskendamiseks. Selle eesmärk on inimese mälu ja mälestusse. Uus meetod mõjutab automaatselt neuronite, ehk närvirakkude tööd ja taasloomist.

Tänu sellele hakkab su närvisüsteem ja mis kõige olulisem, aju, toimima suurepäraselt. Sa ei pea enam oma pead vaevama selle üle muretsedes. Sa ei tunne valu ega ebamugavustunnet ja ilmselt isegi ei mõista, et su aju toimib efektiivsemalt.

Revitalum Mind Plus toime

Revitalum Mind Plus parandada mälu sisaldab aktiivseid toimeained, mis viivad selleni ja läbiviidud uuringud on näidanud, et see stimuleerib aju tööd. Amiinide, füstosteroolide, vitamiinide ja antioksüdantide poolt rikas. Nende mõju on mitmekülgne, nad stimuleerivad kesknärvisüsteemi ja aitavad aju funktsioonile kaasa. Seega aitab see lisand parandada keskendumisvõimet, õppimist, kognitiivsetel protsessidel on positiivne mõju vereringlusele ja psühhomotoorset koordinatsiooni. Toodet on lihtne kasutada ja kasutusmeetod hõlmab järgnevaid samme:

Ainus, mida pead jätma on tarvitada seda lisandit kaks korda päevas. Enne hommikusööki ja teist korda enne õhtusöögi söömist. Soovitatav kasutuskuur on 3 kuud. Kasutades saavutab toode järgnevat:

  • Parandab mälu 50%
  • Parem mälu 4 päevaga
  • Parandab energiat 80%
  • Kõrvaldab peavalud ja unehäired
  • Pikendab õppevõimet 1/3 võrra

Aja möödudes ilmneb rohkem radikaale meie kehades, mis hävitavad närvirakke üle keha. Sa ei pea neid kunagi omapäi elimineerima. Sa lihtsalt ei saa pakkuda kehale selliseid efektiivseid lisandeid ise. See kooslus neutraliseerib vabade radikaalide toimet ja võimaldab sul vaimu noorendada. Parandab energia taset. Mõne päeva pärast hakkab su energia tase järsult tõusma, ja see juhtub kuni kümnenda päevani. Energia hulk kehas stabiliseerub siis ja sa saad nautida 80% rohkem energiat igas päevas kui praegu.

Revitalum Mind Plus koostis

Peamine aktiivne koostisosa on soja letsitiin – koostisosa, mis tuleb soja ubadest. See aine on rikkalik rasvhapete poolt, mis on ajule kasulikud. Ning mitte ainult: isegi 4000 aastat tagasi kasutasid preestrid sojaube Indias kui mälu abistajana.

Ning pole ka ime – see on ainus koostisaine maailmas, mis pakub ajule täiuslikku toitainete arvu.
Vitamiin D stimuleerib samuti mälu ja seega muudab “mustadest mõtetest”. Kuid kust leida tugevaimat variatsiooni sellest ainest või D3 vitamiini? Revitalum Mind Plus tabletiga sisaldab rikkaliku taime ekstrakti Indiast ja Ceylonist nimega gotu kola, samuti tuntud kui Aasia vesinaba. Gotu kolat on kasutatud sajandite viisi kui antidepressanti.

Järgmine toimeaine on Ginkgo Biloba – samuti tuntud kui pika-ajalisemalt maakeral kasvanud taim. See sisaldab unikaalseid molekule, mis mitte ainult ei kõrvalda kahjulikud vabad radikaalid, vaid samuti aitavad kaasa ka energiale ja muudavad meele erksamaks.

Järgmine aktiivne koostisaine selles lisandis on rohelise tee ekstrakt. Tänu selle unikaalsele toitainetele, aitab roheline tee kaasa stressi ja emotsionaalse pingega ning samuti on rohelisel teel stimuleeriv toime. See toitaine on eriti oluline inimestele kes teevad vaimset tööd.
Osta Revitalum Mind Plus 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Kust osta Revitalum Mind Plus – Eesti – Estonia

Revitalum Mind Plus parandada mälu on saadaval lisandi ametlikul kodulehel. Klientidel on võimalus esitada tellimus kodulehel ning nendega võetakse seejärel telefoni kaudu ühendust. Seejärel saadetakse toode kohale kulleriga või posti kaudu.

Klient annab oma nime, asukoha ja telefoni umbri. Kohaletoomise periood on vähem kui 7 päeva alates tellimuse kuupäevast Taimaal ja 14 päeva teistes riikides. Klõpsa nupul “add to cart” ja täida ankeet järgneval lehel. Pakk toimetatakse kohale 2-3 päevaga. Pärast seda on sul võimalus toodet hinnata ja kui sa pole 100% sellega rahul, siis saada toode lihtsalt meile tagasi ja me saadame sulle raha tagasi – ei mingeid küsimusi esitamata.

Revitalum Mind Plus hind – Estonia – Eesti

Revitalum Mind Plus tabletiga maksab € 38 toote ametlikul kodulehel. Eelnev toote hind oli € 58. Kuid me pakume 50% allahindlust hetkel eripakkumisega. Toodet on võimalik saata üle kogu maailma ja 14 päeva jooksul tellimuse esitamisest.

Kommentaarid Revitalum Mind Plus tagasiside – kogemus

Juana Varela, 69 aastane

Kuni praeguseni ei olnud ma mitte millegagi rahul. Ma ei tahtnud majast väljuda, sest ma kartsin et unustan midagi kui tulen tagasi. Kuid siis alustasin ma selle tootega ravi, ning mul toimusid muutused iga päev. Esimene, kes märkas muutusi oli mu tütar. Toidulisand andis mulle teise nooruse!

Susana Borrego, 54 aastane

Mul olid väga suured probleemid mälu ja keskendumisvõimega. Seetõttu käisin ma järjest vähem sõpradega väljas. Ma lihtsalt ei tahtnud olla koormaks. Teel arsti juurde kuulsin ma sellest toidulisandist. Ma otsustasin seda proovida. Ning ma ei kahetse seda! Ma olen ainult 3 nädalat seda ravi läbinud ja ma juba tunnen, et mul pole sõnadest puudu vestluse käigus. Nüüd olen ma peo hing.

 

Kokkuvõte

Sa ei pea oma aju treenima. Sa ei pea dieeti järgima. Ainus mida pead tegema, on võtma 2 kapslit Revitalum Mind Plus päevas. Üks enne hommikusööki, teine enne lõunasööki ja seejärel nautida oma intellekti taastumist.

 
Osta Revitalum Mind Plus 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *