Psorilin atsiliepimai | Kaina

Psorilin atsiliepimai | Kaina
5 (100%) 1 vote

Ar kada nors jums buvo, kad niežti visą jūsų kūną, ar lupasi oda, ar nakties nemiga arba rausvos spalvos dėmės bet kurioje jūsų kūno dalyje? Jei atsakymas yra taip, galbūt kenčiate nuo psoriazės.

Dabar kai kurie gali paklausti, kas yra psoriazė? Čia yra trumpas psoriazės aprašymas:

Psoriazė yra odos liga, kuri paprastai būna paženklinta raudonomis, niežtinčiomis ir žvynuotomis dėmėmis.

Kas sukelia psoriazę?

Psoriazė yra lėtinė autoimuninė būklė, dėl kurios greitai susidaro odos ląstelės. Šis ląstelių kaupimasis sukelia išorinio odos paviršiaus žvyravimąsi. Paprastai uždegimas ir paraudimas aplink žvynus yra gana dažnas. Tipiški psoriazės žvynai yra storos, raudonos dėmės.

Psoriazės simptomai yra:

 • Depresinė būsena, nuovargis ar depresija
 • Niežėjimas ir odos lupimasis ant jūsų kūno
 • Plona, sausa ir jautri oda
 • Nemiga naktį, mieguistumas dieną
 • Nagų sluoksniavimasis, trapumas ir spalvos pakitimas
 • Rožinės dėmės ant bet kurios kūno dalies ar galvos (nuo 1 mm)
Pirkti Psorilin su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kokia psoriazės rizika?

 • Burnos ertmės gleivinės ir lytinių organų sužalojimas
 • Deformuota oda, depresija ir nervingumas
 • Kraujavimas iš odos ir fizinis skausmas
 • Psoriazinis artritas, kelienių sąnarių ir
  pirštakaulių pažeidimas
 • Psoriazinis hepatitas ir kepenų bei inkstų pažeidimas

SVARBIAUSIA: jei liga negydoma, ant 70% kūno paviršiaus gali būti išsiveržimai ir šis procesas būtų negrįžtamas.

Išgirdę šią susirūpinimą keliančią būklę, kitas klausimas turėtų būti tai, ką asmuo gali padaryti, kad išvengtų psoriazės?

Na, mes pristatome jums Psorilin.

Kas yra Psorilin?

Po daugelio metų psoriazės tyrimų mokslininkai galiausiai galėjo sukurti priešnuodį šiai ligai. Šis priešnuodis vadinamas Psorilin kremu. Iki šiol daugelis žmonių iš daugelio pasaulio šalių pirko Psorilin ir, be abejo, buvo įrodyta, kad jis yra labai veiksmingas psoriazės gydymui.

Psorilin veikimas

Monica Ramos, Mikrobiologijos profesorė ir medicinos daktarė, teigia:

„Psorilin kremo tyrimas su nano sidabro dalelėmis rodo, kad joninis sidabras, kitaip nei mikroorganizmai, nesukelia kenksmingo poveikio mikroorganizmų ląstelėms“.

Jonų sidabras aktyviai jungiasi prie audinių baltymų, kurie sukuria apsauginį sluoksnį. Metaliniai junginiai apgaubia nervinį galą ir neleidžia sudirginti nuo uždegimo. Jono tirpalų naudojimas gydant ligą palengvina greitą nekrozės masės eliminavimą, kuris neleidžia jiems pakartotinai užsikrėsti.

Šios savybės kartu su baktericidinėmis savybėmis leidžia efektyviai naudoti sidabro savybes visose uždegimo fazėse.

Skirtingi testai taip pat parodė, kad sidabras pašalina patogenus nepaveikiant gyvybiškai svarbių mikroorganizmų. Psorilin kremo rezultatai buvo geriausi šiuose tyrimuose:

 • Bakterijų naikinimas
 • Infekcijos rizikos sumažinimas virš penkių kartų
 • Vietinis imunitetas naudojant padidėja dvigubai

Psorilin kremo efektyvumas buvo 100% patikrintas cheminės farmakologijos akademijoje San Diege (JAV)

Pirkti Psorilin su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Psorilin sudėtis

Psorilin kremas yra antros kartos psoriazės gydymas naudojant Nano Plata molekules, kuriose yra ir jonų ir labai mažų dalelių, nuo 2,5 iki 10-15 nm. Nanotechologinis gydymas su Nano-plate molekulėmis pašalins psoriazę visam laikui.

Kur pirkti Psorilin Lietuvoje

Galite užsisakyti Psorilin nuo psoriazės užpildę paprastą blanką su savo kontaktiniais duomenimis, apsilankę mūsų produkto oficialioje svetainėje.

Mūsų operatoriai paskambins jums greitai, su daugiau informacijos. Sumokėti galėsite, kaip produktas bus pristatytas jums.

Psorilin kremas įprastai kainuoja 78 eurus. Bet jums sekasi, nes tik dabar galite gauti produktą iš oficialios svetainės su 50% nuolaida. Su nuolaida, jis kainuos tiks 39 eurus. Šios menkos kainos negalima palyginti su nauda, kurią jis suteiks jums.

 1. Kaip naudoti Psorilin nuo psoriazės:
 • Raskite problemines odos vietas, įskaitant skalpą.
 • Užtepkite Psorilin uždegimo vietoje.
 • Kartokite procedūrą tris kartus per dieną.

Psorilin kaina

Psorilin kremą, dėl savo didelio efektyvumo kovojant su psoriaze, laimėjo milijonų žmonių pasitikėjimą, visame pasaulyje. Daug žmonių yra pateikę savo atsiliepimus, panaudoję Psorilin kremą.

Paula Manzeque, 52 metų laiminga klientė sako:

„Aš taip pavargau nuo psoriazės, dėmės siekė alkūnės, aš buvau visa dėmėta. Kai pasitariau su daktaru, jis man rekomendavo Psorilin nuo psoriazės. Kremas veikia labai greitai, pašalina dėmes ir po gydymo, oda vėl tampa labai švelni. Po truputį, aš pagaliau atsikračiau šios problemos.“

Sara Piquero, 36, sako:

„Mano psoriazė prasidėjo nuo alkūnių ir tada nuslinko iki galvos, o keisčiausia tai, jog taip būdavo tik žiemą. Aš jaučiausi daug geriau vasarą, jūra ir saulė man labai padėjo. Metams bėgant, psoriazė padengė vis daugiau mano kūno ir dėmės atsirado ant mano galvos. Tada aš paskaičiau apie Psorilin kremą ir pradėjau jį naudoti iš karto. Jį naudoti paprasta ir efektyvu. Aš buvau viską išbandžiusi. Aš pabaigiau gydymo ciklą prieš mėnesį su puse ir nepaisant šalčio, psoriazė nesugrįžo. Priešingai, aš nustebau, kaip greitai viskas gyja!“

Pirkti Psorilin su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *