PsoriFix opinie | Cena

PsoriFix opinie | Cena
5 (100%) 1 vote

Łuszczyca jest to długotrwała choroba skóry charakteryzująca się plamami zdeformowanej skóry – zwykle czerwonymi, swędzącymi i złuszczonymi. Plamy te różnią się stopniem zaawansowania, od małych i miejscowych do pokrywających całe ciało. Ogólnie jednak, plamy zwykle znajdują się na łokciach, kolanach, skórze głowy, plecach, twarzy, dłoniach i stopach. Łuszczyca jest chorobą mogącą trwać bardzo długo, nawet całe życie. Symptomy pojawiają się i znikają, a pogarszają się na skutek m.in. – infekcji, suchej skóry, stresu oraz niektórych leków. Łuszczyca dotyka ponad 3 procent populacji USA, czyli ponad 5 milionów ludzi. Chociaż choroba dotyka wszystkich grup wiekowych, faktem jest, że ofiarą padają głównie dorośli. Obie płcie – mężczyźni i kobiety cierpią na tą chorobę. Łuszczycę leczyć należy krokowo, w zależności od stopnia zaawansowania, rozmiaru dokniętych obszarów, typu łuszczycy oraz umiejscowienia. Leczenie obejmować może kremy, fototerapię oraz leki doustne bądź dożylne.

Jeden z najnowszych kremów do walki z łuszczycą stworzony został przez PsoriFix LLC. Firma opracowała jeden z najnowszych kremów służących leczeniu łuszczycy. Lek jest wyłącznie do użytku zewnętrznego i działa na kilku płaszczyznach – zmiękcza stwardniałą, złuszczoną skórę oraz stymulujej jej odnowę, redukuje stany zapalne i swędzenie, normalizuje mikrokrążenie krwi oraz dostarcza skórze witamin i minerałów a także dezynfekuje skórę przy pomocy aktywnych jonów srebra. Według oficjalnej strony posiada certyfikat na wysokiej jakości skład i bezpieczeństwo dla skóry.
Kup Psorifix z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Czym jest Psorifix?

Krem pomoże Ci pozbyć się łuszczycy szybko i bez wysiłku, a Twoja skóra będzie ponownie gładka i delikatna niczym jedwab! Umyj dotknięty obszar skórny ciepłą wodą. Nabierz odrobinę kremu. Rozprowadź równomiernie na dotkniętym obszarze. Pozwól kremowi się wchłaniać przez co najmniej 15 minut. Dla długotrwałych efektów powtarzaj zawsze dwa razy dziennie.

 • Wygładza twardą, złuszczoną skórę, tym samym pobudzając odnowę
 • Normalizuje mikrocyrkulację krwi oraz dodaje skórze witamin i minerałów
 • Zmniejsza podrażnienie i swędzenie oraz działa chłodząco na skórę
 • Oczyszcza skórę dzięki dynamicznym jonom srebra, tym sposobem unikając komplikacji
 • Krem pomoże Ci się pozbyć łuszczycy szybko i bezproblemowo, a Twoja skóra będzie ponownie gładka i delikatna niczym jedwab!

Metoda działania Psorifix

Sposób stosowania tego środka wygląda następująco:

 • Wymyj dotknięty obszar skóry ciepłą wodą
 • Nabierz niewielką ilość kremu
 • Rozsmaruj równomiernie na dotkniętym obszarze
 • Poczekaj aż się wchłonie przez co najmniej 15 minut
 • Dla długotrwałych efektów zawsze powtarzaj te czynności dwa razy dziennie

Aktywna technika wykorzystywana przez tą maść jest bardzo prosta, a elementy uwzględnione w metodologii są następujące:

 • Smoła węglowa – jest to najprawdopodobniej najbardziej znany lek na łuszczycę. Smoła węglowa jest gęstym, ciemnym, ciężkim olejem pochodnym ropy naftowej. Zmniejsza łuszczenie, mrowienie i podrażnienia. Nikt dokładnie nie wie, jak działa. Pomimo iż znane jest tylko kilka jej reakcji, jest mętna, ma silny zapach oraz farbuje ubrania i pościel. Smołę węglową można nabyć bez recepty w aptekach i różnych sklepach/supermarketach w formie szamponów, olejków i kremów. Smoła węglowa jest niekiedy wykorzystywana jako element mieszanki stosowanej w fototerapii.
 • Mleczka – same w sobie, kremy nasycające nie rozwiążą problemu. Mimo to, mogą pomóc z mrowieniem i łuszczeniem, a dodatkowo obniżają suchość występującą czasem w różnych formach leczenia. Balsamy zawierające mleczko zwykle przewyższają łagodne nawilżacze i kremy.
 • Kwas salicylowy (syntetycznie znany również jako kwas ortohydroksybenzoesowy) – pozyskiwany z roślin (kora białej wierzby oraz wyciąg z roślin wiecznie zielonych). Chorzy na łuszczycę mogą go wykorzystywać jako środek do peelingu w formie maści, kremów, żelów i szamponów. Preparaty zakupić można bez recepty. Jest również dynamicznym środkiem w wielu preparatach na leczenie pękającej skóry. Kwas salicynowy powoduje, że komórki skóry efektowniej się rozkładają, przez co nie blokują porów. Obniża również łuszczenie.

Skład Psorifix

Składnikami kremu są:

 • Ekstrakt z wierzby: działanie detoksyfikujące
 • Olej z drzewa herbacianego: zwalcza drobnoustroje
 • Glistnik jaskółcze ziele: działanie antybakteryjne
 • Olej z jałowca kolczastego: działanie antyseptyczne na skórze
 • Ekstrakt z brzozy: właściwości przeciwzapalne
Kup Psorifix z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Gdzie kupić Psorifix w Polsce?

Produkt dostępny jest poprzez różne źródła w Internecie, w tym przez oficjalną stronę. Przy czym sklep ten oferuje oryginalny krem, gdyż jest on oficjalnym dystrybutorem, przez co gwarantuje jakość I skuteczność wszystkich oferowanych produktów.

Cena Psorifix

Oryginalna cena wynosi 278zł; jednak dzięci specjalnej obniżce o pięćdziesiąt procent możesz zakupić produkt za zaledwie 139zł.

Opinie o PsoriFix

Ana Dramboi

“Kilka lat temu skóra zaczęła bardzo gryźć, a potem pojawiły się czerwone plamy i gwałtownie zaczęła się łuszczyć. Dermatolog nie miał dla mnie dobrych wieści. Zdiagnozowano łuszczycę. Zaczęłam próbować najróżniejszych środków, lecz tylko krem PsoriFix przyniósł wówczas rezultaty. Świerzb i swędzenie zniknęły po kilku dniach. Po 2-3 tygodniach zniknęły nawet plamy na skórze. Do dziś nie pozostał ślad, że kiedyś je miałam! “

Maria Bucharest

“To niesamowity lek, pomógł mi szybciej, niż się spodziewałam! Po moich narodzinach skóra mojej głowy zaczęła dostawać świerzbu. Początkowo myślałam, że to łupież, ale wtedy zaczęły się robić strupy. Mój dermatolog zasugerował, żebym wypróbowała krem PsoriFix. Stosowałam leczenie, a łuszczyca zniknęła kompletnie, a słyszałam że tylu ludzi całe życie się męczy z łuszczycą i nadal nie potrafią się jej pozbyć! Dzięki temu kremowi byłam w stanie wyleczyć się w 3 tygodnie. “

Większość lekarzy, władz i innych ekspertów od ubezpieczeń społecznych wie i jest świadoma, iż łuszczyca wpływa na psychikę i stan emocjonalny. Istotnym jest, aby pacjent przebadał wszelkie swoje lęki i niepokoje. Uczestnictwo w grupach wsparcia może pomóc poczuć się mniej odosobnionym, przywrócić odwagę oraz zmniejszyć poczucie izolacji. Jeśli masz ochotę, daj nam znać, czy masz jakiekolwiek doświadczenia z korzystaniem ze wspomnianego preparatu. Z chęcią wysłuchamy.

Kup Psorifix z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *