Psorifix atsiliepimai | Kaina

Psorifix atsiliepimai | Kaina
5 (100%) 1 vote

Psoriazė yra ilgalaikė liga, kuriai būdingi nenormalūs odos pakitimai – oda dažnai būna raudona, nieži ir žvynuota. Šie pakitimai gali būti įvairaus sunkumo, nuo mažų ir lokalizuotų, iki dengiančių visą kūną. Nepaisant to, pakitimai pagrinde būna išsidėstę ant alkūnių, kelių, skalpo, nugaros, veido, delnų ir pėdų. Psoriazė yra liga, kuri gali tęstis labai ilgą laiką, kartais net visą gyvenimą. Simptomai atsiranda ir praeina nereguliariai, o kai kurie dalykai gali juos sustiprinti, pavyzdžiui, infekcijos, išsausėjusi oda, stresas, kai kurie vaistai. Nuo psoriazės kenčia daugiau nei 3 procentai visos JAV populiacijos, t. y. daugiau nei 5 milijonai žmonių. Nors liga pasitaiko įvairiose amžiaus grupėse, žinomas faktas, jog liga dažniausiai serga suaugę. Abi lytys – vyrai ir moterys – kenčia nuo šios ligos. Psoriazė turėtų būti gydomai atitinkamai nuo jos sunkumo, paveiktų vietų dydžio ir padėties bei psoriazės tipo. Gydant gali būti vartojami kremai, fototerapija, vaistai, švirkščiami arba vartojami per burną.

Vienas iš naujausių psoriazę gydančių kremų buvo pagamintas PsoriFix LLC. Vaistas yra vartojamas išoriškai ir šalina ne vieną, o kelis ligos simptomus. Jis suminkština kietus ant odos susidariusius žvynus ir stimuliuoja jų šalinimą, sumažina uždegimą ir niežėjimą, normalizuoja kraujo mikrocirkuliaciją ir aprūpina odą vitaminais, mineralais, bei ją dezinfekuoja aktyvaus sidabro jonais. Pasak oficialios svetainės, yra sertifikuota, jog yra saugus naudoti ir kad kreme naudojami aukštos kokybės ingredientai.
Pirkti Psorifix su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kas yra Psorifix?

Kremas padės jums atsikratyti psoriazės greitai ir be didelių pastangų, o jūsų oda ir vėl taps lygi ir švelni kaip šilkas! Pirmiausia, nuplaukite ligos paveiktą odos plotą šiltu vandeniu. Tada paimkite nedaug kremo ir užtepkite tolygiai ant paveiktos odos. Leiskite kremui veikti ne mažiau nei 15 minučių. Jei norite užtikrinti poveikio ilgalaikiškumą, vartokite kremą du kart per dieną, bet kokiu atveju.

 • Suminkština kietus žvynus ant odos, taip pagreitindamas jų pašalinimą
 • Normalizuoja kraujo mikrocirkuliaciją ir aprūpina odą vitaminais ir mineralais
 • Sumažina jautrumo paaštrėjimą, dilgčiojimą, bei vėsiną odą
 • Išvalo odą dinamiškais sidabro jonais, taip ją išlygindamas
 • Šis kremas padės jums lengvai ir greitai atsikratyti psoriazės, jūsų oda ir vėl bus lygi ir švelni kaip šilkas!

Kaip veikia Psorifix

Šį odos minkštiklį reikia naudoti taip:

 • Nuplaukite ligos paveiktą odos plotą šiltu vandeniu
 • Paimkite nedaug kremo
 • Užtepkite tolygiai ant paveiktos odos
 • Leiskite kremui veikti ne mažiau nei 15 minučių
 • Jei norite, jog poveikis būtų ilgalaikis, vartokite kremą du kart per dieną

Šio balzamo veikimas yra labai paprastas, o veiksnieji ingredientai yra šie:

 • Akmens anglių degutas – šis ingredientas yra labiausiai žinomas psoriazės vaistas. Akmens anglių degutas yra tirštas, tamsus, aliejus, tai yra naftos rafinavimo pašalinis produktas. Jis sumažina žvynus, dilgčiojimą ir dirginimą. Niekas tvirtai nežino, kaip jis veikia. Nepaisant fakto, jog jis nėra labai reaktyvus, jis dažnai yra supainiojamas, turi stiprų kvapą, gali nudažyti drabužius ir patalynę. Akmens anglių deguto galima nusipirkti vaistinėse ir kitose parduotuvėse, be recepto, kaip šampūną, aliejų ar kremą. Akmens anglių degutas kartas nuo karto yra naudojamas kartu su fototerapija.
 • Losjonai be kitų ingredientų negali išgydyti ligos. Bet kuriuo atveju, jie padeda kovoti su dilgčiojimu ir žvynais, bei kartu sumažiną išsausėjimą, kuris atsiranda vartojant kitus vaistus. Balzamai, kuriuose yra losjono, veikia geriau, nei švelnesni drėkikliai ar kremai.
 • Salicilo rūgštis (dar žinoma, kaip orto-hidroksibenzoinė rūgštis) – išgauta iš augalų (baltojo gluosnio žievės ir tam tikrų visžalių augalų ekstraktų). Pacientai su psiorazę gali naudoti balzamus, kremus, gelius ir šampūnus su šia rūgštimi, jei jie siekia atsikratyti negyvų odos ląstelių. Prekės gali būti įsigytos be recepto. Be to, ji padeda gydyti kitas, įvairias odos ligas. Salicilo rūgštis leidžia negyvoms odos ląstelėms nukristi lengviau, taip jos negali užkimšti porų. Kartu sumažina žvynus.

Psorifix sudėtis

Kremo ingredientai yra šie:

 • Gluosnio ekstraktas: veikia kaip detoksikantas
 • Arbatmedžio aliejus: veikia antimikrobiškai
 • Didžioji ugniažolė: veikia antimikrobiškai
 • Dygliuotojo kadagio aliejus: veikia kaip antiseptikas
 • Beržo ekstraktas: turi antiuždegiminių savybių
Pirkti Psorifix su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kur nusipirkti Psorifix Lietuvoje

Produktą galima nusipirkti oficialioje svetainėje. Nepaisant to, ši parduotuvė siūlo autentišką kremą, nes jie yra oficialūs platintojai ir garantuoja kokybę ir visų jų siūlomų prekių efektyvumą.

Psorifix kaina

Pradinė produkto kaina yra 64 eurai, bet, su specialiu penkiasdešimt procentų nuolaidos pasiūlymu, jūs galite nusipirkti ši produktą vos už 32 eurus.

Atsiliepimai Psorifix

Ona Kazlauskienė

 „Prieš kelis metus man labai stipriai pradėjo niežėti nugarą, ant jos odos atsirado raudonų dėmių ir jos tapo žvynuotos. Dermatologas turėjo man blogų naujienų. Diagnozė – psoriazė. Aš pradėjau vartoti įvairius vaistus, bet tik PsoriFix kremas veikė. Sudirginimas ir niežulys dingo po kelių dienų. Vos per 2-3 savaites pradingo dėmės ant odos. Dabar nebelikę jokių žymių!“

 

Marija Vaičauskienė

„Tai puiki priemonė, kuri man padėjo daug greičiau nei aš tikėjausi! Man gimus, ant mano skalpo susidarė šašai. Iš pradžių maniau jog tai buvo pleiskanos, bet mano skalpas apsitraukė tarsi žieve. Mano dermatologė pasiūlė man išbandyti PsoriFix kremo. Aš jį pradėjau naudoti ir mano psoriazė išnyko. Maniau, jog nieko neišdegs, nes žinojau, kad daugeliui žmonių nepavyko išsigydyti, o kai kurie sirgo net visą gyvenimą! Naudojant kremą aš sugebėjau atsikratyti psoriazės per 3 savaites.“

Didžioji dalis bendrosios praktikos gydytojų (bendrosios praktikos ekspertų, esminės priežiūros gydytojų), autoritetų ir kitų socialinio draudimo ekspertų žino ir supranta, jog psoriazė veikia ir žmogaus psichiką. Yra svarbu, kad pacientas apmastytų dėl ko jis rūpinasi ir nerimauja.  Prisijungus prie tam tikrų grupių individas gali pasijausti ne toks atskirtas, atgauti bebaimiškumą, sumažinti izoliuotumo jausmą. Jeigu jums nesunku, galėtumėte pranešti mums ar patyrėte kažkokių susidūrimų vartodami anksčiau minėtą prekę. Mums būtų gera išgirsti apie tai iš jūsų.
Pirkti Psorifix su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *