Psorifix atsauksmes | Cena

Psorifix atsauksmes | Cena
5 (100%) 1 vote

Psoriāze ir ilglaicīga ādas slimība, kuru raksturo anormālas ādas plankumi – parasti sarkani, niezoši un zvīņaini. Šo plankumu smaguma pakāpe var būt no maziem līdz pat noklājošiem pilnīgi visu ķermeni. Taču pamatā šie plankumi ir izvietoti uz elkoņiem, ceļiem, galvaskausa, muguras, sejas, plaukstām un pēdām. Psoriāze ir slimība, kas var ilgt ļoti ilgi, pat visu mūžu. Simptomi parādās un pazūd un lietas, kas tos pasliktina, iekļauj sevī infekcijas, sausu ādu, stresu, un noteiktus medikamentus. Psoriāze ir vairāk kā 3 procentiem no visas ASV populācijas, ka sir vairāk kā 5 miljoni cilvēku. Lai gan slimība parādās visas vecuma grupās, faktiski tā pirmkārt skar pieaugušos. Abi dzimumi – sievietes un vīrieši cieš no šīs kaites. Psoriāze ir jāarstē pakāpeniski, pamatojoties uz slimības smaguma pakāpi, skarto zonu lielumam, psoriāzes veidu un vietu. Ārstēšana var iekļaut sevī krēmus, fototerapiju un medikamentus vai injekcijas.

Vienu no jaunākajiem krēmiem psoriāzes ārstēšanai ir izstrādājuši krēms PsoriFix no psoriāzes. Līdzeklis ir paredzēts tikai ārējai lietošanai un iedarbojas dažādos virzienos – tas mīkstina raupjās ādas zvīņas & stimulē to pazušanu, samazina iekaisumu un niezi, normalizē asins mikrocirkulāciju & nodrošina ādu ar vitamīniem un minerāliem un dezinficē ādu, pateicoties aktīvajiem sudraba joniem. Saskaņā ar oficiālo mājaslapu, tas ir sertificēts par augstās kvalitātes sastāvdaļām un ādas drošību.
Nopirkt Psorifix ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kas ir Psorifix?

Krēms palīdzēs Jums atbrīvoties no psoriāzes ātri un bez piepūles, un Jūsu āda atkal būs gluda un maiga kā zīds! Nomazgājiet skarto ādas vietu ar siltu ūdeni. Paņemiet nelielu krēma daudzumu. Vienmērīgi uzklājiet to uz skartās vietas. Ļaujiet tam iedarboties vismaz 15 minūtes. Lai rezultāts saglabātos, atkārtojiet šo darbību divas reizes dienā katru dienu.

 • Padara mīkstas raupjās ādas zvīņas un tādējādi veicina to izzušanu
 • Normalizē asins mikrocirkulāciju & nodrošina ādu ar vitamīniem un minerāliem
 • Mazina saasinājumus un nejutīgumu, un tam ir atvēsinoša iedarbība uz ādu
 • Attīra ādu, pateicoties sudraba joniem, tādējādi novēršot komplikācijas
 • Krēms palīdzēs Jums atbrīvoies no psoriāzes ātri un vienkārši, un Jūsu āda atkal būs gluda un maiga!

Psorifix Iedarbības Metode

Sistēma, kādā šis mīkstinošais krēms ir jāuzklāj uz Jūsu ādas, ir sekojoša:

 • Nomazgājiet skarto ādas vietu ar siltu ūdeni
 • Paņemiet nelielu krēma daudzumu
 • Vienmērīgi uzklājiet to uz skartās vietas
 • Ļaujiet tam iedarboties vismaz 15 minūtes
 • Noturīgam rezultātam atkārtojiet šo darbību divas reizes dienā katru dienu

Šī balzāma iedarbības tehnika ir ļoti vienkārša un sastāvdaļas, kas ir iekļautas papildus metodikai, ir:

 • Akmeņogļu darva – šis ir viens no visvairāk izmantotajiem līdzekļiem psoriāzes ārstēšanai. Akmeņogļu darva ir bieza, tumša, un ir pārsteidzošs naftas produktu eļļas izstrādājums. Tā samazina zvīņošanos, nejutīgumu un kairinājumu. Neviens nav pārliecināts par to, kā tā iedarbojas. Pat neskatoties uz to, ka ir zināmas dažas tās reakcijas – tā ir neskaidra, tai ir spēcīgs aromāts, un var nokrāsot apģērbu un gultas veļu. Akmeņogļu darvu iespējams iegādāties “aiz letes” (nav nepieciešama recepte) aptiekās un dažādos veikalos/pārtikas preču veikalos tāpat kā šampūnus, eļļas un krēmus. Akmeņogļu darva dažkārt tiek izmantota kā daļa no maisījuma fototerapijai.
 • Losjoni – paši par sevi vai krēma sastāvā tie neuzlabos situāciju. Jebkurā gadījumā, tie var palīdzēt nejutīguma un zvīņošanās novēršanai, un kā papildinājums sausuma samazināšanai, kas ik pa laikam rodas, lietojot dažādus līdzekļus. Losjonu saturoši balzami parasti ir viegli mitrinoši līdzekļi vai krēmi.
 • Salicil-korozīvs (sintētiski zināms arī kā orto-hidroksibenzoāta korozīvs) – tiek iegūts no augiem (baltā vītola mizas un mūžzaļo augu augļiem). Pacienti ar psoriāzi var izmantot to kā pīlinga sastāvdaļu ziedēs, gelos un šampūnos. Preces var tikt iegādātas “aiz letes”. Tas papildus kalpo arī kā dinamisks stiprinājums vairākās precēs, kuras paredzētas ādas izsitumu ārstēšanai. Salicil-korozīvs veicina ādas šūnu atjaunošanos daudz efektīvāk, aizsargājot tās no poru aizsprostošanās. Tas arī samazina zvīnošanos.

Psorifix Sastāvs

Krēma sastāvdaļas ir sekojošas:

 • Parūkkoka ekstrakts: detoksifikācijas īpašības
 • Tējas koka eļļa: antibakteriāla iedarbība
 • Lielā strutene: antibakteriāla iedarbība
 • Kadiķu eļļa: antiseptiska iedarbība uz ādu
 • Bērza koka ekstrakts: pretiekaisuma īpašības

Kur nopirkt Psorifix Latvijā

Šis produkts ir pieejams dažādos tiešsaistes avotos, tai skaitā oficiālajā mājaslapā. Taču šis veikals piedāvā oriģinālo krēmu, jo viņi ir oficiālie izplatītāji un garantē visu viņu piedāvāto produktu kvalitāti un efektivitāti.

Psorifix cena

Oriģinālā cena ir 64 EUR; taču ar īpašo piecdesmit procentu atlaides piedāvājumu Jūs varat iegūt produktu tikai par nieka 32 EUR.
Nopirkt Psorifix ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Psorifix atsauksmes

“Dažus gadus atpakaļ es sāku pārēst un tad sāka parādīties sarkani plankumi, kuri ātri sāka zvīņoties. Dermatologs paziņoja man par sliktajām ziņām. Diagnoze bija psoriāze. Es sāku izmēģināt visa veida ārstniecības līdzekļus, taču tikai PsoriFix krēmam bija ilgstoša iedarbība. Zvīņas un nieze pazuda dažās dienās. 2-3 nedēļās izzuda pat plankumi uz ādas. Līdz šai dienai nav palicis nekādu pazīmju, ka tādi man ir bijuši!” – Anna Dārziņa

“Šis līdzeklis man ārkārtīgi palīdzēja – ātrāk nekā es biju cerējis! Kad es piedzimu, uz mana galvaskausa sāka parādīties zvīņas. Sākotnēji es domāju, ka tās ir blaugznas, bet tad sāka veidoties krevele. Mans Dermatologs ieteica man izmēģināt krēms PsoriFix no psoriāzes. Es sekoju ārstēšanas norādēm un psoriāze izzuda pavisam, un tad es uzzināju, ka tik ļoti daudzi cilvēki ir cietuši no psoriāzes visa mūža garumā un vēl joprojām nevar tikt vaļā no tās! Ar šo krēmu es varēju izārstēties 3 nedēļās.” – Marija Boča

Noteicošā GE (galveno ekspertu, svarīgāko aprūpes ārstu), iestāžu un citu sociālās apdrošināšanas ekspertu daļa zina un saprot, ka psoriāzei ir straujš un garīga rakstura efekts. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, ka pacients noskaidro visu, kas viņam rūp un rada nemiera sajūtu. Iekļaušana aprūpes grupās var palīdzēt personai būt atvērtākai, padarīt bezbailīgu, un samazināt atstumtības sajūtu. Ja Jūs neiebilstat, pastāstiet, lūdzu, vai Jūs esat saskāries ar iepriekš minētās preces lietošanu. Mēs būsim priecīgi saņemt ziņu no Jums.

Nopirkt Psorifix ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *