ProEngine Ultra atsiliepimai | Kaina

ProEngine Ultra atsiliepimai | Kaina
5 (100%) 1 vote

Nesvarbu kokio modelio transporto priemonę perkate, ateis laikas kai jos variklis suges. Tai gali įvykti dėl susidėvėjimo, gedimo ar mechaninės žalos. Mašinos variklį reikėtų prižiūrėti ne vien su kokybiškais degalais ir tepalais. Ekonomiškas vairavimas  ir pastovi priežiūra irgi nepadės. Jeigu norite, kad jūsų mašinos variklis būtų tobulas ilgus metus ir degalų sąnauda sumažėtų, naudokite mokslinį ginklą prieš variklio trintį, koroziją ir dėvėjimąsi. ProEngine Ultra padės jums to išvengti.

Rūpintis mašinos varikliu nėra vien tik rūpinimasis degalų ir variklio alyvos kokybe. Ekonomiškas vairavimas ir dažna priežiūra irgi nepadės. Jeigu norite, jog jūsų mašinos variklis būtų tobulas ilgus metus ir sumažėtų degalų vartojimas, imkitės mokslinio sprendimo prieš trintį, koroziją arba žalą, kurią patiria variklis. Tai sukelti gali nekokybiški degalai arba prastos variklio dalys. Kaip galime išvengti greitų pasikeitimų? Yra verta pagalvoti apie papildomų, lengvai naudojamų degalų pirkimą, kuriuos galima lengvai įpilti į variklį jo neišardant. Jums reikia ProEngine Ultra. Degalus praturtina novatoriška formulė, kuri leidžia pašalinti susikaupusį purvą ir drėgmę iš variklio, o dėl to variklis sugrįžta į savo pradinę būseną ir taip sumažėja degalų sunaudojimas.
Pirkti ProEngine Ultra su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kas yra ProEngine Ultra?

Pro Engine Ultra vadinama novatoriška variklio alyvos formulė, kuri leidžia pašalinti purvą ir drėgmę iš variklio, o taip variklis sugrįžtą i pradinę galingumo būseną ir dėl to sumažėja degalų sunaudojimas. Novatoriškos ir praturtinančios variklio alyvos molekulės yra gaminamos grupės inžinierių, chemikų ir technologų,  pagal slaptą receptą ir mechaninį procesą. Dėl to, šios alyvos kaina nėra žema.

Nuo to momento, kai užmokėsite už naują, jūsų mašinos degalus praturtinančią formulę, jūsų variklis automatiškai susitaisys. Metalinių dalių patvarumas ir stiprumas padidės net 5 kartus. Jums nebereikės pastoviai galvoti kaip apsaugoti savo variklį. Nebegirdėsite jokių garsų arba barškėjimo, todėl tikriausiai pamiršite, jog iki dabar jūsų variklis nebuvo labai geroje būklėje.

Pro Engine Ultra veikimas

ProEngine Ultra degalai buvo sukurti GP molekulių pagrindu (pavyzdžiui magnetizuojanti alyva). Mažos dalelės prilimpa prie metalinių paviršių, o dėl to jos yra geriau sutepamos. Tokių būdu variklio detalės nesusidėvi per greitai. Variklio alyvos molekulės neužkemša filtrų arba kanalų. Plateaus alyva, kuri yra mažesnė ir lengviau įsiskverbia į filtro poras. Pro Engine Ultra kuro taurinimo priedas pasiekia sunkiai pasiekiamas variklio dalis, kad nereiktų ardyti variklio. Ji ne tik sutaupo pinigus, bet ir variklio dalis, kad nereikėtų lankytis pas mechaniką.

Laikykite ProEngine Ultra kuro taurinimo priedas variklio alyvą vietoje, nepasiekiamoje vaikams. Nepalikite jo saulėje ilgą laiką. Teisingas Pro Engine Ultra už varikliui alyvos laikymas reikalauja temperatūros mažesnės nei 40 laipsnių.

Naudojant, variklio alyva pasiekia tokius parametrus:

 • Regeneruoja variklį įprasto automobilio eksploatavimo metu – po 1 mėnesio
 • Sumažina variklio metalo paviršių trinties ir nusidėvėjimo pavojų – nuo 99,89%
 • Sumažina degalų sąnaudas – iki 17%
 • Sumažina alyvos suvartojimą – iki 19,2%
 • Sumažina dūmus 97,5%
 • Padidina variklio našumą – nuo 67,84%
 • Sumažina triukšmą ir pagerina variklio veikimą po 50 km
 • Išlygina suspaudimo slėgį cilindruose – po 100 km
 • Palengvina šaltą užkūrimą
 • Apsaugo kuro sistemą
 • Apsaugo variklį nuo nusidėvėjimo ir prailgina jo veikimą.
Pirkti ProEngine Ultra su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

ProEngine Ultra sudėtis

Pro Engine Ultra už varikliui yra aukšto rafinuoto mineralinio alyvos mišinys, apie 95%. Mažiau kaip 5% priedų. Suprojektuotas remiantis GP molekulėmis (pvz.: magnetizuojanti alyva), o mažos dalelės prilimpa prie metalinių paviršių, todėl trintis tampa mažesnė. Tokiu būdu variklio komponentai nesusidėvi per greitai. Variklio alyvos molekulės nesukelia filtrų ir kanalų užsikimšimo.

Plateaus alyva, kuri yra mažesnė ir lengviau įsiskverbia į filtro poras. Variklio kuras pasiekia variklio neprieinamumo zonas, todėl mes neturime atsijungti. Ne tik taupo pinigus, bet ir automobilio dalis, kad apsisaugotų nuo mechaniko.

Kur pirkti Pro Engine Ultra Lietuvoje

Galite užsisakyti ir nusipirkti produktą jo svetainėje. Pirkimo iš oficialios svetainės procedūra yra užpildyti užsakymo formą. Klientas pateikia savo buvimo vietą, vardą ir mobiliojo telefono numerį. Tada su klientu susisiekiama per telefono numerį ir pristatymas atliekamas per kurjerį.

Spustelėkite “Pridėti į krepšelį” ir užpildykite formą kitame puslapyje. Produktas bus jūsų rankose po 3 dienų. Tada jūs galėsite spręsti. Jei nebūsite 100% patenkintas, tiesiog grąžinkite tuščią produkto dėžę į grįžtamąjį adresą, o jums bus grąžinti pinigai be jokių klausimų.

ProEngine Ultra kaina

Ankstesnė kaina oficialioje svetainėje buvo 69 €. Dabar produktas kainuoja tik 37 €. Tai yra nebrangu, todėl paskubėkite, kol dar yra atsargų. Po pirkimo per 7 dienas nuo įsigijimo dienos yra 100% pristatymo garantija.

Atsiliepimai Pro Engine Ultra

Mykolas Raulinaitis, Marijampolė

Prieš ProEngine Ultra kuro taurinimo priedas aš pralaimėjau pinigų. Pinigai, išleisti variklio remontui, beveik viršijo jo vertę. Dėkoju šiam pasiūlymui, aš sumažinau variklio gedimus, patirtus per septynerius metus, per 2 mėnesius ir aš gavau siektų rezultatų.

Andrius Mickevičius, Biržai

Mane įkvėpė kolega. Kaip ir jis, norėjau išbandyti Pro Engine Ultra. Aš pastebėjau tokį efektą: mažiau triukšmingas variklis, lengvesnis užkūrimas, didesnis sukimo momentas ir pagreitis kiekviename greityje! Visa tai atsitiko per savaitę po to, kai preparatas buvo įpiltas į automobilio cisterną.

Išvada

Tai gali būti pats veiksmingiausias būdas atkurti ir apsaugoti kada nors sukurtą variklį. Be to, išbandžius mokslininkų komanda ir patvirtinus NCBI (Amerikos nacionalinis biotechnologinės informacijos centras), ProEngine Ultra taip pat išbandė daugelis kitų vairuotojų.

Pirkti ProEngine Ultra su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *