PlatinusV yorumlar | Fiyat

PlatinusV yorumlar | Fiyat
4 (80%) 2 votes

Dünyada herkes uzun harika saçlara sahip olmak ister. Harika görünen saçlara sahip olmak dünyada herkesin güzelliğine güzellik katar. Çoğu saygıdeğer insan saç, bıyık ve kaşlarıyla ilgili mükemmeliyet şansını kaybeder. Şaçlar, yüz kılları, bıyık, sakal ve kaşların mükemmeliyeti kepek, dökülme, kılların güçsüzleşmesi ve saç derisinin zarar görmesiyle birlikte değişebilir. Saçlarını korumak isteyenler, saçları sağlam tutmanın güzel saçlara sahip olma yolunda bir zorunluluk olduğuna dair hemfikirler. Tükenip giden bazı gazlar ve hormonal değişiklikler de saç görünümünü büyük ölçüde etkiler.

Çoğu kişi sadece özel kadınların muhteşem görünen saçlara sahip olduğuna inanır. Kadınların çoğu farkına varmıyor, erkelerinde tüm koşullarda güzel görünmeye devam etmek için muhteşem görünen saçlarını korumaya devam etmeleri gerek. Erkeklerin harika görünmesini sağlayan belli uzunlukta hoş durması gereken saçları, bıyıkları, sakalları da vardır.

Bu yüzden, dünya çapındaki çoğu erkek saç tedavisinde kulanılan farklı farklı prosedürler geliştirmişlerdir. Özlem duydukları saç, bıyık ve sakallara sahip olmak için onlara yardımcı olur. Kullanılacak sistemin ulaşılabilirliği, maliyeti, etkililiği, samimiyeti de kullanılacak en iyi strateji ve yaklaşımı seçmenizde bir etkendir. Bunların arasında en iyisini bulma peşindeyseniz, Platinus düşünmeniz gereken bir yaklaşım. Bu saçla, erkek kelliğinin çözümü %95 azalmıştır. Uç derecelerde kelliğe sahip kişilerin günlük kellik oranı 150 ama ilk kullanımla bu oran 30-40’lara düşmektedir. Düzenli kullanımla bu miktar 8-10’a kadar düşmektedir.

Platinus V Nedir?

Platinus saç, bıyık ve sakalların harika şekilde uzamasını sağlamada kullanılan bir saç serumudur. Ürün, Zürih Üniversitesi tarafından geliştirildi. Erkeklerin saç/kıl tedavisine yardımcı olur. Klinik olarak ürün test edildi ve kullanımının güvenli olduğu anlaşıldı. Ayrıca ISO 22716 standartlarında ve sertifikalanmıştır. Toksikoloji testini geçmiştir ve GMP Standartlarında üretilmiştir. Platinus çiğ materyalleri ve esans formunda çeşitli vitaminleri içeren, saç köklerini uyaran ve saç büyümesini destekleyen bir Saç Çözümüdür. Saçların antijenik ömrünü uzatır ve yeni saçların oluşumunu destekler.Yanaklar, çene ve dudaklar tek olarak işlev görür, bıyık ve sakalların oluşmasını sağlar ama tek sakal olarak görünmez.

PlatinusV Ne İşe Yarar?

Ürün saç, bıyık ve sakallara uygulanarak kullanılır. Ürünün kullanımı basittir. Aşağıdaki aşamaları içerir:

 • İstediğiniz bir şampuanla saçlarınızı yıkayın.
 • Saçlarınızın, sakallarınızın ve bıyıklarınızın bir havluyla nemini alın.
 • Masaj yapıp ovalayarak yoğun miktarda saçınızın uzunluğu boyunca maskeyi uygulayın.
 • Plastik başlık geçirin veya sadece stretch filmle sarın (başka bir kuru havlu da sarabilirsiniz).
 • 40 dakika boyunca bırakın (daha az ya da çok olabilir)
 • Bolca ılık (sıcak olmayan) suyla yıkayın. Araç tamamen durulanacak, bu normal.

Ürün güzel görünen saçlar vermede etkilidir. Başınızdaki vejetasyonun özel bakıma ihtiyacı olduğuna inanıyorsanız, maskenin devamlılığını sağlamak kolay ve saç köklerini besliyor. Haftada 3-4 kez uygulayacak şekilde yetirin. Ürünle aşağıdakilere ulaşabilirsiniz:

 • Daha fazla saç kaybetmenizi ve saç dökülmesini engeller.
 • Var olan saçı güçlü ve güzel tutmaya yardımcı olur.
 • İyi görünen saç, bıyık ve sakalların oluşumuna yardımcı olur.
 • Kafa derisi ve kıl köklerini beslemeye ve bunların devamlılığını sağlamaya yardımcı olur.
 • Saçların daha güçlü ve gür olmasına olanak sağlar.
 • Kelliğin oluşmasını hafifletmeye ve engellemeye yardımcı olur.

Platinus’nin Bileşimi

Fulvik asit. Saçlarınızın miktar ve canlılığını geliştirmeye yardımcı olur. Ürün de vitaminler de vardır. Vitamin F, E, D ve B yönünden zengindir. Saç kuruluğu, kepek kontrolü ve saç dökülmesini engelleyen özel içeriklere sahiptir.

VOM oluşturan jel. Kıl köklerini besleyen bir içerik olarak ürünün üreticisi  tarafından geliştirildi. Ayrıca saçın büyümesi için daha iletken bir alan oluşturur.

Avokado özütleri. Vitamin F, E, D ve B yönünden zengindir. Saç kuruluğu, kepek kontrolü ve saç dökülmesini engelleyen özel içeriklere sahiptir.

Alfa Özütü. Özellikle kafa derisi ve saçın yeniden yapılandırılması için çalışır. Besinlerin etkili şekilde emilmesi için kökleri besler. Ayrıca kan dolaşımını desteklr ve kafa derisindeki kan dolaşımını arttırır.

Hindistan cevizi yağı. Yağ, hızlı büyümeyi sağlamak için saç, sakal ve bıyıkları beslemekle görevlidir.

Aloe vera. Aloe vera nemlendirici olarak kullanılır. Aşırı nem kaybını önlemek için kıl köklerinin nemli tutulmasına yardımcı olur.

Ayrıca Hint bektaş üzümü özütlerini de içerir. Bunlar saçı şekillendirir ve boyamadan sonra rengi sabitler.

Platinus’yi Türkiye’de Nereden Satın Alabilirim?

Ürüne ağ sitesi üzerinden erişilebilir. Müşteri ağ sitesinden sipariş verir ve kendisine telefon çağrısı ile ulaşılır. Ürün ya kurye ya da posta yoluyla gönderilir. Satın alım prosedüründe müşteri adını, konumunu ve telefon numarasını sipariş formunda doldurur. Teslimat süresi sipariş tarihinden itibaren 7 gün ve diğer bölgelerde ise 14 günü aşmaz.

Platinus’in Ücreti

Ürün resmi ağ sitesinde 99 TL.Önceki fiyatı 198 TL.Ama merhemin satışında promosyon olarak %50 indirim yapıldı. Ürünün teslimatı dünya çapındadır ve siparişten itibaren 14 gün içindedir.

Platinus V yorumlar

Osman Turgut

Ürünü dört aydı kullanıyorum. Bıyık ve sakalım zarif ve güzel. Kızlar hep dokunmaya çalışıyorlar.. Görünümümü seviyorum.

Gökhan Karakul

Bana bu ürünü tanıdığım bir berber tavsiye etti. Müşteriler için faydalı. İçerikler doğal, kokusu hoş ama benim için en önemlisi saçı gerçekten çıkarması. Yoğun ve sert yapıda. Yine 30 yaşımda gibiyim. Kızlar bana bakıyor. Çok memnunum!

Sonuç

Men let you not surmise that magnificence of the hair is just for the women, you can likewise enhance your looks by utilizing Platinus. It is the best item available to make your hair look extraordinary and stunning. Have that excellent, intense long hair that you have dependably been craving. The item won’t let you down.

İnsanlar öyle sansa da ihtişamlı saçlar yalnızca kadınlar için değildir, siz de Platinus’den faydalanarak görünümünüzü geliştirebilirsiniz. Saçlarınızı olağanüstü ve baş döndürücü yapmak için piyasadaki en iyi ürün. ÖZlem duyduğunuz harika, gür ve uzun saçlara sahip olun. Ürün sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *