Peruánska Maca Hodnotenia | Cena

Peruánska Maca Hodnotenia | Cena
5 (100%) 1 vote

Erektilná dysfunkcia (ED) alebo neplodnosť je sexuálna porucha vykreslená zlyhaním vytvárania alebo udržania erekcie penisu uprostred pohlavného styku u ľudí. Erekcia penisu je náraz krvi, ktorý vstupuje do penisu a je držaná v tkanine, ktoré sa otáča vo vnútri penisu. Postup je pravidelne zahájený následne po sexuálnom vzrušení, keď sú signály prenášané z mysle na nervy v penise. Najkritickejšími prírodnými dôvodmi slabosti sú kardiovaskulárne ochorenie a diabetes, neurologické problémy (napríklad poranenie prostatektómie), hormonálne nedostatky (hypogonadizmus) a symptómy liečby.

Duševná dysfunkcia je miestom erekcie alebo infiltračných problémom kvôli dúmaniu, alebo emóciám (duševné dôvody) na rozdiel od fyzických ťažkostí; toto je pomerne menej trvanlivé, ale stav sa môže pravidelne meniť. Úplne v duševnej nevôli existuje pevná reakcia na falošnú liečbu. Erektilná dysfunkcia môže mať vážne duševné dôsledky, pretože môže byť ničivá pre vzťahovy a mužný duševný vývoj. Niektoré príčiny impotencie sú:

 • Lieky (antidepresíva a nikotín sú vo všeobecnosti normálne)
 • Neurogénne poruchy
 • Kavernózna nerovnávaha
 • Duševné príčiny: napätie, tlak a duševné poruchy
 • Operácia
 • Zrelosť. V šesťdesiatich rokoch sa muži stávajú viac náchylnými na okolnosti ako v 40 rokoch
 • Dysfunkcia obličiek.
 • Choroby, napríklad diabetes mellitus a roztrúsená skleróza (MS). Zatiaľ čo tieto dve príčiny neboli preukázané, sú podozrivé, pretože spôsobujú problémy s krvným obehom i senzorickými systémami.
 • Spôsob života: fajčenie je kľúčovým dôvodom erektilnej dysfunkcie. Fajčenie spôsobuje nepríjemnosti, pretože zväčšuje zúženie krvných ciev.
Kúpiť Peruánska Maca so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Čo je Peruánska Maca?

Peruánska Maca používali indiáni ako prostriedok na výživu, ktorý zlepšuje sexuálnu kapacitu. Kvôli svojim väzbám na sexuálne zosilňovače boli použité na tradičné a vojenské účely. Napríklad dôstojníci v období Tahuantinsuyo nebojovali skôr, než mohli zjesť veľa Peruánska Maca na zlepšenie fyzickej výkonnosti.

Peruánska Maca, ktorý sa vyvinul v horách Peru vo vysokých výškach 7 000 až 11 000 stôp, čím sa stáva najvyššie rastúcou rastlinou na planéte. Peruánska Maca navyše možno poznať pod názvom Lepidium Meyenii a Lepidium Peruvianum. Navyše, nazýva sa aj “Peruvský Ženšen”.

Ako funguje Peruánska Maca?

Existuje mnoho vlastností a výhod, ktoré sa pripisujú Peruánska Maca na chudnutie. Niektoré z nich sú potvrdené logickými revíziami, niektoré napriek všetkému by mali byť klinicky demonštrované na ľudských subjektoch. V každom prípade existuje široké pochopenie o vysokých zdraviu prospešných vlastnostiach a výhodách Peruánska Maca. Prečítajte si viac o všetkých pozitívnych prínosoch Peruánska Maca. Tu sú primárne zdravotné výhody, ktoré sú pripisované Peruánska Maca:

 • Maca je preukázane odpoveďou na Únavu
 • Maca monitoruje hladinu glukózy
 • Maca pomáha pri prevencii osteoporózy
 • Maca podporuje pamäťové a vzdelávacie kapacity
 • Koreň Maca má bohaté zdokonalovacie kvality u mužov a žien
 • Koreň Maca vytvára Charisma ako u mužov, tak aj u žien a zlepšuje sexuálne aktivity
 • Koreň Maca upravuje vaše hormóny
 • Maca znižuje menopauzálne indikácie
Kúpiť Peruánska Maca so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Zloženie Peruánska Maca

Peruánska Maca má výnimočný doplnkový profil, ktorý poskytuje ideálnu úroveň výživných zložiek, ktoré telo potrebuje, vrátane vitamínov, minerálov a základných aminokyselín. Je vyrobený z približne 60% cukrov, 10,2% bielkovín, 8,5% vlákniny a 2,2% tukov. Peruánska Maca prášok je neuveriteľný zdroj aminokyselín, ktorý obsahuje približne 20 aminokyselín, z ktorých 7 sú základnými aminokyselinami. Na rozdiel od zemiakov, Peruánska Maca obsahuje päťkrát viac bielkovín a štyrikrát viac vlákniny. Koreň Peruánska Maca je bohatý na minerály, napríklad horčík, meď, sodík, draslík, vápnik, fosfor, mangán. Obsahuje vitamín C, vitamín A, vitamín D3 a vitamín B1, B2, B12.

Minerály (mg na 100 g): horčík: 100 až 130 mg, vápnik: 350 až 500 mg, fosfor: 300 až 350 mg, draslík: 1500 až 2000 mg, sodík: 20 – 40,00 mg.

Mnohí považujú Peruánska Maca za Super doplnok kvôli všetkým tým zdravotným vlastnostiam rastliny. Syntetické skúmanie Peruánska Maca odhaľuje ohromujúci profil vitamínov, minerálov, aminokyselín, sterolov, nenasýtených tukov a glukozinátov.

 1. B1: je dôležité pre zmenu cukrov na vitalitu tela. Okrem toho je potrebné pre prácu kľúčových orgánov, napríklad srdca a svalov.
 2. Vitamín B2 spolupracuje s ďalšími vitamínmi B. Je základom pre tvorbu červených krviniek a vypúšťa vitalitu z rozsiahlych atómov nazývaných cukry.
 3. Vitamín C (kyselina askorbová) je základný doplnok pre jednotlivcov. Zvieratá, ktoré neprodukujú kyselinu askorbovú (ako ľudia), ju potrebujú vo svojom stravovaní.
 4. Železo: podstatná časť hemoglobínu a určitých respiračných látok. Nízka hladina železa môže spôsobiť zlý vývoj, bledosť, alebo problémy s tehotenstvom.
 5. Meď: Podieľa sa na usporiadaní hemoglobínu. Nízke hladiny medi môžu znižovať mieru základných bielkovín v podobe života.
 6. Horčík: nevyhnutný pre čo najlepšie spájanie proteínov a svalov. Absencia horčíka môže spôsobiť zmeny v srdci a svaloch.
 7. Vápnik: Peruánska Maca má vyššie hladiny vápnika ako je bežné; nevyhnutný pre nervy a cirkulačný rámec a usporiadanie kostí a srdca.
 8. Fosforové zmesi fosfátov ochraňujú syntetickú vitalitu tela.
 9. Fruktóza: nachádza sa v koreňovej zelenine, je životne dôležitá pre tvorbu sperma a je spotrebovaná do obehového systému, kde sa spracováva ako zdroj energie.

Kde kúpiť Peruánska Maca

Existuje prakticky nekonečné množstvo miest, kde si môžete kúpiť Peruánska Maca prášok. Môžete objaviť Peruánska Maca v kníhkupectvách, obchodoch s liekmi, prírodných obchodoch a samozrejme v nekonečných online prírodných obchodoch. Je prirodzené kupovať Peruánska Maca v ľubovoľnom konvenčnom obchode, ale je dôležité presne vedieť, od koho ju kupujete a či je to bezpečený obchodník, pretože to robí rozdiel v šanci, že si zakúpite Peruánska Maca korenový prášok, pilulky alebo iný typ.

Peruánska Maca cena

Cena Peruánska Maca sa pohybuje 49 EUR v závislosti od toho, akú formu rastliny nakupujete.

Recenzie Peruánska Maca skúsenosti

“Myslím, že to funguje! Cítim sa viac dravý dosahovať veci. Všimol som si, že keď to neberiem, budem mať menej energie. Nie je to hyperaktívna energia, je to viac pokojnej orientovanej energie. Prášok je skvelý, pretože ho môžete miešať s nápojmi a chutí fantasticky. Niekedy ju zjem priamo z lyžice a opláchem ju vodou. Čítal som, že je to ešte lepšie pre ženy, pretože to vyrovnáva ich hormóny, ktoré kolíšu viac, ako mužom. Potrebujete pomaly začať s dávkovaním a upravovať ho podľa potrieb vášho tela, potom ho občas vypustite, lebo sa zdá, že stráca potenciu (napríklad: 3 týždne áno, 1 týždeň nie). Odporúčam užívať 1 lyžičku s 1 lyžičkou vody, zamiešať ju a bypiť čo najrýchlejšie, hneď ráno. Má zlú chuť, ale môžete ju miešať so šťavou, alebo s niečím iným (smoothies, shaky a čaje). Je potrebné poznamenať, že nie je vhodná pre tých, ktorí majú citlivý tráviaci systém, vtedy musíte byť opatrný Macou. Rovnako ako ostatné korene, Peruánska Maca je obzvlášť ťažké stráviť, keď je surová. Nielenže je vláknitá, ale má aj veľa goitrogénov – to je dôvod, prečo je surový koreň a jeho múka tak horká – takže nie je divu, že ľudia majú tráveniace a príležitostne hormonálne (štítne žľazy) problémy.

Aby sa zabránilo tomuto problému, Peruánska Maca prášok by mala byť varená, aby bola jemnejšia na trávenie, na metabolizmus a vždy bola tradične varená (domácimi Peruvijčanmi), práve na tento účel! Ďalšou možnosťou pre tých, ktorí majú zažívacie problémy je želatínovaný Macový prášok (iHerb má želatínovanú surovú Peruánska Maca). Želatínovaná znamená, že sa odstránila vláknina a denaturované goitrogény. Želatínovaný produkt bol vyvinutý špeciálne na riešenie otázky trávenia, čo je koreňu vlastné. Ak to chcete zhrnúť, dám tomuto Peruánska Maca na chudnutie prášku hodnotenie päť hviezdičiek, pretože je jednoducho skvelý. Po tejto veci sa cítite lepšie ako po akomkoľvek multivitamíne, ktorý nájdete a rozhodne ju odporúčam. “- Vinetu28 na tejto stránke.


Kúpiť Peruánska Maca so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *