Nicofrin atsiliepimai | Kaina

Nicofrin atsiliepimai | Kaina
5 (100%) 1 vote

Mes visi suvokiame, jog rūkymas yra baisi priklausomybė. Tai veikia ne tik mūsų kvėpavimą, bet ir visą kūną. Rūkymas sukelia plaučių ligas, ypač mirtiną vėžį, kuris sutrumpina gyvenimą, paveikia širdį, o tai veda prie širdies smūgio. Cigaretės yra nesveikos, rūkymo įprotis – nemalonus ir labai brangus. Bet rasti tinkamą metodą nebėra taip lengva. Visų pirma, dauguma “stebuklingų vaistų” neveikia. Antra, jei jie ir sumažina nikotino troškulį, jie neišsprendžia antros problemos – kūno užterštumo.

Norint išvalyti toksinus iš rūkančiojo, kūnui reikia kelių metų! Tuo metu, kenksmingos medžiagos, įskaitant sunkiuosius metalus, visada yra jame.

Neseniai buvo sukurtas preparatas, kuris silpnina nikotino troškulį (tuo padeda stabdyti rūkymą). Tuo pačiu metu, jis valo kūną nuo toksinų. Šio preparato pavadinimas yra Nicofrin. Nusprendėme ištirti šį produktą.
Pirkti Nicofrin su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kas yra Nicofrin?

Nicofrin yra unikalus dviejų fazių gydymas, kuris derina daugybę natūralių ingredientų, turinčių daug izoflavonų, kad greitai pašalintų jūsų troškimą rūkyti. Net panaudojus pirmąją pastilių pastebėsite, kad nebenorėsite cigarečių. Natūralus kudzu šaknies ekstraktas ir rožių ekstraktas padeda išvalyti kūną nuo pavojingų toksinų.

Nicofrin pastilių padeda lengvai nustoti rūkyti. Pirmasis etapas naudoja kudzu šaknies ekstraktą, kad slopintų jūsų poreikį cigaretėms ir pašalintų toksiškas medžiagas iš organizmo. Antrasis etapas padeda pašalinti jūsų priklausomybę ir vėl vengti rūkyti cigaretes.

Nicofrin veikimas

Nicofrin yra natūralus produktas, kuris pašalina cigarečių priklausomybę. Nicofrin nuo rūkymo yra sudarytas iš pastilių, kurios veikia dviem skirtingais etapais: pirmajame etape pašalinama cigarečių priklausomybė ir nikotinas pašalinamas; tačiau antrame etape rezultatai stabilizuojasi, o tai susieja pirmame etape pasiektus rezultatus. Veikiant dviem etapais, produktas gali pašalinti nikotino troškimą ir išvengti jo atsinaujinimo net ir po gydymo pabaigos.

Tinkamai naudojamas Nicofrin nuo rūkymo gali suteikti jums naudos ir padėti įveikti norą rūkyti. Darant prielaidą, kad šis Nicofrin gali:

  • sumažinti nikotino poreikį
  • mažinti abstinencijos krizės simptomus
  • apriboti apetito augimą
  • sunaikinti kenksmingus toksinus, kurie susirinkę kūne
  • padėti nustoti rūkyti
  • vengti atkryčio

Dvi fazės padedančios išvengti rūkymo yra:

VALYMO FAZĖ

Ankstyviausiuose atsisakymo laikotarpiais organizmas atsiųs nuolatinį signalą apie medžiagas, kurias paprastai teikia cigaretės. Troškimas gali greitai atgrasinti ir de-motyvuoti kiekvieną mesti rūkyti. Kudzu šaknies ekstrakto naudojimas Nicofrin padeda pagreitinti detoksikacijos etapą, o Rhodiola yra naudojama cigarečių rūkymo mažinimui. Valymo etape, Nicofrin padeda regeneruoti kvėpavimo sistemą, palengvina abstinencijos poveikį.
Pirkti Nicofrin su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje
BALANSAVIMO FAZĖ

Šiuo metu Nicofrin ingredientai padeda atkurti ir stabilizuoti rūgštingumą organizme. Tai taip pat padeda su visais simptomais, susijusiais su rūkymo metimu. Rhodiola ekstraktas taip pat padeda maitinti ir regeneruoti nervų sistemą. Tai taip pat pašalina koncentracijos sunkumus, nemigą ir rūkalių kosulį. Šiame etape kūnas lėtai pradės atsikratyti likusio nikotino ir kitų toksinų, todėl cigarečių noras išnyksta.

Nicofrin sudėtis

Kudzu šaknys

Šis ingredientas yra viena iš 50 garsiausių žolelių, naudojamų kinų liaudies medicinoje. Ši žolelė dažnai vartojama priklausomybių gydymui, nes joje yra didžiulė flavonoidų dozė, kuri pašalina sugrįžtantį norą rūkyti, išvalydama kūną nuo toksinų. Kudzu šaknis taip pat stimuliuoja serotonino ir dopamino gamybą, kurie reguliuoja nervų sistemą.

Rhodiola Rosea

Šis ingredientas padeda kovoti su stresu, kuris yra vienas iš pagrindinių veiksnių, dėl kurio žmonės yra linkę rūkyti. Šis augalų ekstraktas taip pat padeda kūnui prisitaikyti, nes jis didina kūno atsparumą įvykus bet kokiems pokyčiams. Rhodiola Rosea taip pat yra puikus detoksikantas ir skatina žalingų įpročių atsikratymo procesą.

Vitaminų kompleksas

Rūkymas kenkia ne tik kvėpavimo takams bet ir visam kūnui. Todėl, metant rūkyti, svarbu yra vartoti tinkamas dozes vitaminų, kas padeda pažeistų ląstelių regeneracijai. Nicofrin yra praturtintas vitaminais ir mineralais, kurie padės jums išvalyti ir sustiprinti kūną, net po daug metų rūkymo.

Kur pirkti Nicofrin Lietuvoje

Nepamirškite, jog padirbtos ir panašios prekės gali ne tik neatnešti norimų rezultatų, bet gali ir pakenkti jūsų sveikatai. Užsisakykite Nicofrin pastilių originalioje pakuotėje, tik šioje svetainėje. Taip garantuotai apsisaugosite nuo nelicencijuotų ir padirbtų produktų. Mes esame vienintelė kompanija, kuri turi oficialias šio produkto gaminimo teises. Tiesiog nueikite į oficialią gamintojo svetainę ir užsisakykite produktą iš ten.

Nicofrin kaina

Gamintojo svetainėje, prekė kainuoja 37 EUR, o tai yra beveik nuolaida nuo ankstesnės 69 EUR kainos. Paskubėkite nusipirkti savo, kol nepasibaigė prekių skaičius ir atsikratykite savo rūkymo įpročio.

Atsiliepimai Nicofrin

Miglė R., 35 metai

“Aš bandžiau mesti rūkyti daugelį metų, o kitos procedūros veikdavo savaitę, galbūt per mėnesį, bet vis tiek visada  mėgdavau surūkyti “paskutinę cigaretę” ir taip vėl sugrįždavau prie šio įpročio. Niekaip nesugebėjau išsilaisvinti nuo to visiškai! Tada aš užsisakiau Nicofrin, kuriame yra tik natūralūs ingredientai, jau išbandyti ir įrodyti galintys padėti sumažinti šią priklausomybę! Aš jau einu trečiąjį gydymo mėnesį ir net neliečiu cigarečių!”

Grigorijus G.

“Mano žmona kategoriškai privertė mane mesti rūkyti, ji buvo pavargusi nuo nuolatinio cigarečių kvapo ant visų mano drabužių, taigi nervingai ieškojau vietos, kurioje galėčiau greitai rūkyti vieną ar dvi cigaretes, bet galiausiai atsisakiau ir nusprendžiau ieškoti sprendimo. Aš atsitiktinai radau Nicofrin ir labai džiaugiuosi jo veikimu. Aš jau nebeturiu noro rūkyti, o mano žmona labai džiaugiasi! “

Nicofrin išvada

Svajojate mesti rūkyti, nors visi jūsų bandyti metodai nepavyko? Ar nežinote kur pradėti? Ar manote, jog negaunate teisingų patarimų susitvarkyti su abstinencijos simptomais? Tada turite išbandyti šį novatorišką dviejų žingsnių preparatą – Nicofrin! Jis yra pagamintas vien tik iš natūralių ingredientų, kurie padės jums atsikratyti šio įpročio, be nemalonių pašalinių poveikių.

Pirkti Nicofrin su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *