NewAge yorumlar | Fiyat

NewAge yorumlar | Fiyat
3 (60%) 2 votes

Erken yaşlarda biz farkına bile varmadan cildimiz yaşlanmaya başlar. Diğerleri fark etmeye başladığında iyice çoğaldığında anca anlarız. Hemen kırışıklıkları görüp sarkan cildi fark etmezsiniz ama yaşlılığın erken belirtilerini anlamaya başlayabilirsiniz. Her şey cildin kuruması ile başlar ve çoğu zaman cildinizin daha da kuruduğunu hissedersiniz. Bu aşırı kuruluk ve ciltteki hissi ilk aşama olarak çatlamaya sonra da cildin kırışmasına sebebiyet verebilir. Sonraki aşamalarda bu ciltte sarkmalara yol açabilir. Çoğu kremlerde öncelikli içerik olarak ve cildi nemlendirecek yaşlılık karşıtı bir ajan olarak Shea Yağı (Karite Yağı) kullanılır.Ama sadece nemlendirmesi dışında shea yağı kremi yalnız başına yeterli değildir, Shea  yağıyla birlikte cildinizin NewAge Krem’de bulunan kollajen destekleyici elementlere ihtiyacı vardır. Bu cilt kremi doğal içeriklerin muhteşem bir harmanıdır ve ayrıca ayrıca genel cilt sağlığını geliştirmek ve arttırmak için klinik olarak test edilmiştir.

 Newage krem nedir?

Teknik açıdan newage kremin koyu renkli bir bileşimi  vardır ve ciltle temas ettiğinde ince yapılı emülsiyon bileşimini korur. Krem cildinizi hemen nemlendirmek ve kuruluk ile soyulma gibi birçok sorunla baş edebilmek üzere özel olarak formüle edilmiştir.

NewAge bir kırşıklık doldurma kremi olarak işlev görür ve kırışıklıkları neredeyse gözle görülmez hale getirerek cilde pürüzsüz bir yapı kazandırır. Hylauronic asit ve kollajen’in etkili bileşimi diğer içeriklerin de etkisini yükseltmekte ve nemi hücrelerde tutarak hapsolmasını sağlamaktadır.

Newage kremin işleyişi

Adım 1: Kremi uygulamadan önce cildinizi iyice temizleyin ve gözeneklerinizde kir ve makyaj kalıntıları olmadığından emin olun.

Adım 2: Cildinizi tamamen temizledikten sonra kremi tüm yüzünüze dairesel hareketlerle uygulayın ve cildinizin daha fazla hasarlı olduğunu ya da erken yaşlnma belirtileri gösterdiğini düşündüğünüz yerlere masaj yapın.

Adım 3: Şimdi yüzünüzü makyajınızı uygulamadan önce tek yapmanız gereken yaklaşık 1 dakika beklemek ve bundan sonra da istediğiniz makyajınızı yapabilirsiniz.

 Newage kremin bileşimi

Newage krem aşağıdaki aktif bileşenleri içerir:

  • Kollajen: Cilt hücrelerinizin yenilenmesini desteklemeye yardımcı olur ve uzun süre cildinizi kırışıklıklardan koruyarak cildinizi her zaman nemli tutmaya yardımcı olur.
  • Yulaf Yağı: Cildi nemlendirmeye yardımcı olup tahrişi azaltır ve ayrıca yaşlanmaya sebep olan dış etmenlere karşı cildi korur.
  • Hyaluronic asit: Diğer içeriklerin cildiniz üzerindeki etkisini ve etkinliğini arttırmaya yardımcı olur, ayrıca cilt soyulması sorununu da ortadan kaldırır. Epidermideki nem seviyesini kontrol etmekten de sorumludur.
  • Buğday Özü Yağı: Cildi sıkılaştırıp esneklik sağlamaktan sorumludur ve ilk olarak hücreleri yeniler. Böylelikle de cildin ışıldamasını sağlar.

Türkiye’de newage kremi nereden alabilirsiniz?

Dolandırılardan ve sahtekarlardan korunmak için en iyi yol bu kırışıklık önleyici kremi newage’in kendi ana ağ sitesi veya çevrimiçi sipariş verme ağ siteleri aracılığıyla almaktır. Tüm yapmanız gereken ayrıntıları girip resmi siteye devam etmek!

Ayrıca, taşıma ücretleri varsa taşıma şekillerine de bakın. Kapıda nakit ödeme mi yoksa çevrimiçi ödeme mi? Satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce düşülmesi gereken diğer faktörler de doktorunuzun onaylayıp onaylamadığı, saklanmasıyla ilgili ayrıntılar ve aklınıza gelen diğer sorulardır. Kafanıza takılan tüm sorular için ağ sitesiyle hüküm ve koşullara göz atabilirsiniz.

Newage krem’in ücreti

Newage kremin resmi önerilen fiyatı yalnızca 254 TL’dir. Satıcı %50 indirimle sunarsa yalnızca 127 TL ki bu sizin satın alıp teklifin tadını çıkarmak için daha iyi bir seçenektir ve mümkün olan en kısa sürede bu kırışıklıklardan da kurtulursunuz. Çünkü sevimli yüzünüz o kadar uzun süre bekletilmemeli.

NewAge yorumlar

Aynı ürünü kullanıp değerlendirmesini yapmış birisinin değerlendirmesini okumak satın almak isteyenler için önemlidir ve bundan sonra ürünü almak isteyip istemediğine karar verir. Bu ürünle iyi ve kötü deneyimler yaşamış ve sonuçlar elde etmiş çoğu kişi arasından işte bir kaç tanesi.

NURAY SIPAHI, 50 yaşında, varolduğundan daha yaşlı göründüğünü ve sevimli yüzündeki kırışıklıklar yüzünden toplumda daha yaşlı olarak algılandığını söylemiş. Sonunda da newage’i uygulamaya karar vermiş ve yüzünde ve cildinin durumunda genel bir gelişme fark etmeye başlamış. Kremin düzenli kullanımından sonra göz çevresindeki genel şişkinlikte azalma ve kırışıklıkların tamamen yok olduğunu görmüş. Şişkinlik, kırışıklık ve tahrişte genel olarak azalma gibi diğer etkilerin yanı sıra cildindeki soyulmaların da kısa sürede durduğunu söylemiş.

Newage kremin bir başka tüketicisi olan 26 yaşındaki HATICE PRINTER da yaklaşık bir yıldır gözlerinde oluşan çizgileri farketmeye başlamış ve sonra da sıradan nemlendiricilerin işe yaramadığını görmüş. İlk başlarda çok fark edilmeyen bu çizgiler daha sonraları çok belirginleşmeye başlamış. Mevcut radikal metodları denemek istemediğini ve bu yüzden de newage’e yöneldiğini söylemiş. Kremin içeriği daha ilk uygulamanın ardından göz çevresindeki kırışıklıkları azaltmış ve gözlerini kısa sürede daha yumuşak bir görünüme kavuşturmuş. Uygulama yaptığı bölgelerde de cildi diğer kremlerin yaptığı gibi yağlandırmamış aksine nemlendirmiş. Çabuk emilme tekniği bir dakika sonra üzerine makyaj uygulayabildiği için işine çok yaramış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *