Maxisize atsauksmes | Cena

Maxisize atsauksmes | Cena
5 (100%) 1 vote

Dažiem vīriešiem dzimumlocekļa garums var kavēt viņu seksuālo spēju. Vīriešiem ar maziem dzimumlocekļiem var būt grūti nodarboties ar seksu noteiktās pozīcijās vai ekstremālos gadījumos, piemēram, Micropenis, kur dzimumloceklis var būt mazāks par pieciem centimetriem, kad ir erekts. Viņi varētu redzēt seksu kā ļoti grūtu vai pat neiespējamu.

Emocionāli daži vīrieši var kļūt noslēgti, lai turētos prom no visiem, kas varētu izsmiet viņus, kam ir mazs dzimumloceklis. Nespēja tikt vaļā no šīm bailēm un veidot attiecības, protams, negatīvi ietekmētu ikviena dzīvi. To pastiprina fakts, ka daudzi vīrieši nezina, kā runāt par savu problēmu, un ir pārāk nokaunējušies, lai dotos pie ārstiem runāt par to. Šī smagais nemiers un apkaunojums var radīt neracionālus lēmumus, piemēram, neizrunāt ar ārstu par citiem veselības jautājumiem, kur var būt nepieciešama pārbaude, kas nozīmē, ka vīrieša vispārējā veselība var tikt apdraudēta.

Atkal vīriešiem, kuri cieš no Micropenis stāvokļa, var būt dažas grūtības mēģināt urinēt, stāvus pozīcijā. Nespēja izpildīt šo uzdevumu, kas lielākajai daļai vīriešu ir dabisks un par sevi saprotams, var radīt milzīgu psiholoģisku ietekmi uz vīrieti.

Vairākos pētījumos ir parādīts, ka vīriešiem bieži vien ir svarīgi, lai viņi spētu apmierināt savus partnerus seksa laikā. Dzimumlocekļa garumam ir tieša saikne ar šo apmierinājumu viņu prātā; tādēļ, ja vīrietis uzskata, ka viņa dzimumloceklis ir pārāk īss, lai priecētu savu partneri, var rasties arī citas psiholoģiskas problēmas.

Bailes no tā, ka viņi nespēj apmierināt savu partneri un zema pašapziņa, var izraisīt erektilās disfunkcijas izraisītu darbības nemieru. Arī šajā gadījumā vīriešiem ir tendence kļūt nomāktiem, tā ietekmes dēļ uz viņu dzīvi. Depresija bez šaubām ietekmēs ikviena cilvēka dzīves daļu, ne tikai viņa seksuālo dzīvi.
Nopirkt MaxiSize ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kas ir MaxiSize?

Tas ir dzimumlocekļa palielināšanas krēms, kas neizraisa blakusparādības, alerģiskas reakcijas un neizraisa atkarību. Tas var palielināt jūsu dzimumlocekļa izmēru par 5 cm. Vislabākais šajā krēmā ir tas, ka rezultāti nav īslaicīgi, jūsu jaunā dzimumlocekļa izmērs ir mūžīgs.

Šis krēms palīdzēs sasniegt jūsu dzimumlocekļa vēlamo izmēru, kas pozitīvi ietekmēs jūsu seksuālo dzīvi: attiecības ar sievietēm būs milzīga bauda, un jūs varēsiet sev un viņiem dot spēcīgu un ilgstošu orgasmu.

Gel MaxiSize padara jūs vienmēr gatavu seksam!

MaxiSize Iedarbības Metode

Tas palīdz paaugstināt jūsu testosterona līmeni, dabiski stimulējot tā ražošanu.

Testosterons ir galvenais vīriešu dzimuma hormons un anaboliskais steroīds Vīriešiem, testosteronam ir galvenā loma vīriešu reproduktīvo audu, piemēram, prostatas, dzimumlocekļa un sēklinieku, attīstībā, kā arī veicinot sekundāro seksuālo izskatu un ķermeņa īpašības, piemēram, palielinātu kaulu masu un muskuļus, kā arī bārdu, ūsu augšanu, un visu ķermeņa matu augšanu. Testosterons ir būtisks arī veselībai un vispārējai labklājībai, kā arī osteoporozes profilaksei. Gadījumā, ja vīriešiem ir nepietiekams testosterona līmenis, rodas patoloģijas, tostarp vājums, mazāks dzimumlocekļa izmērs (Micropenis parādība), neauglība, sievišķīgs izskats un kaulu zudums.

Testosterons tiek lietots arī kā medikaments, lai ārstētu vīriešu hipogonādismu un noteiktu veidu krūts vēzi. Testosterona līmenis pakāpeniski samazinās vīrietim kļūstot vecākam, tāpēc sintētiskais testosterons un testosterona stimulanti, piemēram, šis produkts, dažreiz tiek pasniegti vecākiem vīriešiem, lai novērstu šo trūkumu, kā arī jaunākiem vīriešiem, kuri cieš no testosterona deficīta ietekmes.

Vīriešiem augstāks testosterona līmenis vienmēr ir saistīts ar ilgāku seksuālo aktivitāšu periodu. Testosterons palielinās arī vīriešiem pēc īsas sarunas ar sievieti. Testosterona līmeņa paaugstināšanās ir saistīta ar: Jo vairāk vīrietis mēģina iespaidot sievieti, jo vairāk testosterona parādās viņa asinsritē.

Vīriešu testosterona līmenis, kas, kā aprakstīts, ir hormons, kas zināmā mērā ietekmē vīriešu pārošanās darbību, mainās atkarībā no gadījumiem, kad tie ir pakļauti ovulējošas vai nonovulējošas sievietes ķermeņa smaržai. Vīriešiem, kuri pakļauti sieviešu ovulācijas smaržai, reģistrēts stabils testosterona līmenis, kas vienmēr bija augstāks nekā testosterona līmenis vīriešiem, kuri pakļauti neovulējošām sievietēm.
Nopirkt MaxiSize ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē
Krēmi un zāles, kas stimulē testosterona līmeni, tiek izmantoti, lai apkarotu visu iepriekš minēto nevēlamo iedarbību, kā arī veicinātu lielāku spēju seksuālās aktivitātēs gan veseliem vīriešiem, gan vīriešiem ar testosterona deficītu.

Tas ir tieši tas, kā šis produkts darbojas, tas stimulē jūsu testosterona ražošanu, lai palīdzētu jums iegūt visu šo pozitīvo efektu un nepieļautu negatīvās sekas.

Maxi Size Sastāvs

MaxiSize dzimumlocekļa palielināšana ķīmiskais sastāvs ir tas, kas padara to unikālu.

Šajā krēmā iekļauti speciāli ferenti, kas labvēlīgi ietekmē dzimumlocekļa audus un dzimumorgānus, kas izraisa to izstiepšanos un palielina hormonu līmeni, tādējādi palielinot dzimumorgānu izmēru, piemēram, garumā un lielumā.

Kur nopirkt Maxi Size Latvijā

Jūs to varat iegādāties oficiālajā mājaslapā.

MaxiSize cena

Tas izmaksā 48 eiro, bet šobrīd uz īsu laiku, ir pieejams 24 eiro

Maxi Size atsauksmes

Ārons, 24, saka:

“Mans dzimumloceklis erekcijas laikā bija tikai 12 cm. Es esmu izmantojis daudzas metodes, piemēram, sūkņus un daudzus citus līdzekļus, iztērējot visu savu algu. Bet es neredzēju nekādus rezultātus. 2 nedēļas pēc šī krēma lietošanas mans dzimumloceklis palielinājās par 2 cm lielāks. Man pat palielinājās jutīgums, kas nozīmē, ka es vēl varēšu izbaudīt seksu, un pat mana erekcija tagad ir daudz stiprāka. “

Denijs, 21, saka:

“Mana draudzene man reiz teica: ‘’Mums nekad nebūs izbaudāms sekss.’’ Esmu dzirdējis, ka daudzi cilvēki mēģināja ļoti smagas ķirurģiskas metodes, lai palielinātu garumu par apmēram 1,5 cm. Ar gel MaxiSize dzimumlocekļa palielināšana palīdzību manu dzimumlocekļa lielumu palielināja par apmēram 4 cm! Un, es pierādīju savai draudzenei, ka viņa kļūdijās. Mēs tagad izbaudam seksu, kā nekad agrāk. Mēs abi varam izjust pozitīvās izmaiņas!’’


Nopirkt MaxiSize ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *