Maxi Size ülevaated | Hind | Hinnangud

Maxi Size ülevaated | Hind | Hinnangud
5 (100%) 1 vote

Mõnede meeste jaoks võib nende peenise pikkus mõjutada seksuaalset võimekust. Väikese peenisega meestel on teatud poosides raske vahekorras olla ning mikropeenise korral, kui peenis on alla 5cm pikkune, on vahekorras olek eriti keeruline, kui mitte võimatu.

See on meestele emotsionaalselt väga raske ning sageli eemalduvad nad inimestest, kelle seltskonnas võib neil väikese peenise tõttu ebameeldiv olla. Soov mitte kodust lahkuda ning hirm korraliku suhte ees paneks paraja põntsu meist igaühe elule. Probleem on veelgi tõsisem seetõttu, et mehed ei soovi sellest rääkida ning tunnevad piinlikkust, et probleemiga isegi arsti poole pöörduda. Sellega seoses võib mees seada aga oma üleüldise tervise ohtu, sest tihti ei julgeta isegi muude terviseprobleemidega arstide poole pöörduda, sest kardetakse, et probleem nende väikese peenisega tuleb välja.

Lisaks võib väikese peenisega meestel tekkida probleeme püsti urineerimisega. Kui isegi selle iseenesest mõistetava protseduuriga ei saada hakkama, mõjub see mehe vaimsele tervisele laastavalt.

Mitmete uuringute tulemused näitavad, et meeste arvates on eriti oluline oma partnerit seksuaalselt rahuldada. Nad arvavad, et peenise pikkusel on konkreetne seos pakutava seksuaalse rahuldusega; seega kui mees arvab, et tema peenis on liiga väike, et oma partnerit rahuldada, võivad tekkida ka teised psühholoogilised probleemid.

Hirm oma partnerit mitte rahuldamise ees võib lausa päädida erektsioonihäiretega. Sellises situatsioonis on meeste masendusse langemine tavaline ning loomulikult mõjutab masendus suuremat osa nende elust kui lihtsalt seksuaalelu.
Osta Maxisize 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Mis on Maxisize?

Tegu on peenist suurendava kreemiga millel puuduvad igasugused kõrvalmõjud, allergilised reaktsioonid ning ei tekita sõltuvust. See võib suurendada teie peenist kuni 5 cm võrra. Kreemi parimaks omaduseks on aga see, et selle ajutine tarvitamine suurendab teie peenist jäädavalt.

See kreem aitab teie peenist suurendada soovitud suuruseni, mis omakorda mõjutab positiivselt teie seksuaalelu: vahekorrad naistega muutuvad tõeliseks naudinguks ning te hakkate kogema pikki ja tugevaid orgasme.

Tänu Maxisize-ile olete alati vahekorraks valmis!

Maxisize-i tööviis

See töötab läbi teie testosterooni taseme, pannes teie keha suuremas kogustes testosterooni tootma.

Testosterooni puhul on tegu peamise seksihormooni ning anaboolse steroidiga. Meeste suguelundite suurus ning kasv ongi seotud testosterooni tasemega ning lisaks suurendab testosterooni teie luulist massi, suurendab lihaseid, kiirendab habeme ja vuntside kasvu ning üleüldist karvakasvu. Testosteroon on oluline ka teie üleüldisele heaolule ning osteoporoosi ennetamiseks. Madal testosterooni tase põhjustab väiksema peenise (mikropeenise), viljatuse, luulise massi langemise ning naiseliku välimuse.

Testosterooni kasutatakse ka hüpogonadismi ja teatud liiki rinnavähi ravimiseks. Teadupärast hakkab aja jooksul meeste kehas olev testosterooni tase langema ning siis tuleb seda ise juurde hakata võtma. Samamoodi tuleks käituda ka nendel meestel, kelle keha toodab looduslikult vähem testosterooni.

Meeste puhul tähendab kõrgem testosterooni tase pikemat seksuaalset aktiivsust. Testosterooni tase võib meeste kehas tõusta isegi pärast naistega rääkimist. Siinkohal võiks välja tuua väikese võrdluse: mida rohkem mees üritab naistele muljet avaldada, seda kõrgem on tema keha testosterooni tase.

Meeste kehades leiduva testosterooni hulk mõjutab meeste paaritumistegevust, mis omakorda sõltub naiste ovulatsioonist. Nimelt on uuringud näidanud, et kui meeste läheduses on ovuleeriv naine, on meeste kehas leiduv testosterooni tase ühtlaselt kõrgem kui nendel meestel, kes viibivad mitte ovuleeriva naise läheduses.

Kõik testosterooni taseme tõstmiseks mõeldud kreemid ja ravimid on selleks, et tegeleda kõikide ülaltoodud probleemidega ning samuti ka nendele meestele, kelle keha toodab looduslikult vähem testosterooni.
Osta Maxisize 50% allahindlust*ametlikul kodulehel
See toode töötabki läbi kõrgendatud testosterooni tootmise ning eemaldades kõik negatiivsed küljed ja asendades need positiivsete külgedega.

Maxisize-i koostis

Maxisize-i keemiline koostis teebki sellest ainulaadse toote.

Kreemis sisalduvad erilised ensüümid, mis mõjutavad peenisekudet ja genitaalide piirkonda positiivselt, suurendades teie peenist ning tõstes hormonaalset taset, suurendades seeläbi teie genitaale nii pikkuse kui jämeduse osas.

Kust osta Eestis Maxisize-i

Toodet on võimalik soetada ametlikult veebilehelt aadressil

Maxisize Price

Toote maksumus on muidu 48€ kuid hetkel on käimas allahindluskampaania, tänu millele maksab see vaid 24€.

Hinnangud Maxi Size ülevaated

Aaron, 24, ütleb:

“Mu peenis oli erektsiooni ajal vaid 12cm pikkune ja ma kulutasin ülisuure osa oma palgast selliste toodete nagu näiteks peenisepump soetamisele. Soovitud tulemusi aga mul ei õnnestunud saavutada. Pärast 2-nädalast kreemi kasutamist suurenes mu peenis 2 cm võrra ning tundsin ka suurenenud tundlikkust, mis tähendab, et ma saan nüüd rohkem seksi nautida. Lisaks on ka mu erektsioon nüüd palju tugevam.”

Danny, 21, ütleb:

“Mu tüdruk ütles mulle kunagi: “Me ei saa kunagi seksi nautida.” Olen kuulnud, et paljud inimesed on ka operatsioonidel käinud kuid siis on nende peenis suurenenud umbes 1,5 cm võrra. Maxisize-i kasutades suurenes mu peenis aga lausa 4 cm! Ja ma panin oma tüdruku sõnu sööma. Nüüd me saame seksi nautida ning tunda positiivseid muutuseid oma suhtes!”

Osta Maxisize 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *