Mangosteen ülevaated | Hind

Mangosteen ülevaated | Hind
5 (100%) 1 vote

Sadade aastate jooksul kogutud teadmised iidsest Aasia ravimeetoditest on põlvest põlve eraldi pärandatud ning tänu maadeavastajatele ja palveränduritele on see ka Euroopasse jõudnud. Seetõttu pole eriti suureks üllatuseks tõsiasi, et puuviljade ja teiste taimede ravivaid omadusi on edasi uuritud.

Uskumatult suurel hulgal erinevaid uuringuid on läbi viidud, et tuvastada veelgi enam erinevaid võimalusi selle loodusliku toote rakendamiseks. Teadlased on eriti usinalt tegelenud aga erinevate mangostani segude kombineerimiseks, millel on tugevdavad omadused.

Tänapäeval mõtlevad peaaegu kõik vabadest radikaalidest ning nende kahjustavast mõjust meie kehale kui selleks, et nende mõju tasakaalustada on vaja järgida spetsiaalset toitumiskava, mis sisaldab suurtes kogustes rakku tugevdavaid aineid. Vabad radikaalid ründavad igal sekundil meie keharakke, samal ajal kui vähivastased vahendid parandavad koheselt tekkinud kahjustused enne, kui rakkude degenereerumine alata jõuab. Kahjuks on aga harmoonias vabade radikaalide võitlus meie keharakkude vastu ning vabade radikaalide vastased naturaalsed ained vähemuses…seetõttu tuleb asjaga koheselt tegelema hakata!

Rõhku on pandud suurel määral vähki ennetavate ravimite koostisele ning nende vitamiinide sisaldusele, eelkõige C- ja E-vitamiinide näol. Kuid kas teadsid, et tehislikult toodetud vitamiinide omadused on siiani veidi kahtlased? Nimelt on tehtud hulgaliselt uuringuid sellest, kuidas tehislikult toodetud vitamiinid ei anna peaaegu mitte mingisugust positiivset mõju meile. Lisaks võib suurtes kogustes tehislike vitamiinide manustamine tuua kaasa meie heaolu languse.

Igatahes, kas teadsid, et on olemas suur hulk vähki ennetavaid ravimeid, mis on palju paremad tehislikult toodetud vitamiinidest? Saladus peitubki selles, et meie heaolu ei sõltu tehislike vitamiinide tarbimise hulgast vaid õigete vähki ennetavate ravimite tarvitamisest.
Osta Mangosteen 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Mis on Mangosteen?

See puuvili on troopiline looduslik toode, mis pärineb Kagu-Aasiast. Kuigi selle nimi meenutab mangot, ei ole kahel puuviljas mittemingisugust seost. See looduslik toode on umbes sama suur kui mandariin ning koosneb paksust koorest ja pehmest sisust. Puuvili on saadaval nii tervel kujul kui ka pudelis mahla kujul.

Kõiki selle puuvilja osasid kasutatakse erinevatel viisidel ravimitena.

Puuvilja kasutatakse erinevatel juhtudel kuid siiani pole kindlaks tehtud kas see on piisavalt tugeva toimega nende ravimiseks. Vilja kasutatakse kõhu lõtvumise, kuseteede haiguste, gonorröa, kandidoosi, tuberkuloosi, ebaühtlase menstruatsiooni, kasvajate, osteoartriidi ja isegi kõhulahtisuse ravimiseks. Lisaks on seda välja kirjutatud ka emotsionaalse tasakaalu saavutamiseks.

Mõned inimesed kasutavad puuvilja ka dermatiidi ja teiste nahahaiguste korral.

Puuvilja süüakse loomulikul kujul või erinevatesse mahladesse purustatuna. Erinevad ajalooallikad on maininud, et tegu oli valitseja Victoria lemmiku loodusliku tootega.

Mangosteen-i tööviis

Kuigi võib tunduda, et puuvilja koor ei sobi erinevates mahlades kasutamiseks, on tegu just selle osaga, mis sisaldab olulisel määral erinevaid kiudaineid, vitamiine, mineraale ja ksanteene. Ksanteen on ebatavaline antioksüdant, mida ei leidu just eriti paljudes kohtades. Ksanteeni peamisteks teguriteks on rakkude tugevdamine,  kergendavad- ning antimikroobsed omadused.

 • 2009. aastal tühistas Taastavate Omadustega Toitude Päevikus 59-liikmelise testgrupi poolt. Katses anti mõnedele osalejatele päris puuvilja ja teistele järeletehtud puuvilja.
 • Tulemus näitas, et need kes said õiget puuvilja, nende reageerimisaeg oli kordades kiirem kui nendel, kellele manustati järeletehtud puuvilja. Selline tulemus tõi välja ka huvitava avastuse, et puuvili aitab ka erinevate ärrituste korral.

 • Teisteks puuvilja headeks omadusteks olid vitaalsuse tõus, ravides nahka põletike, igemehaiguste, vedelikujooksude, ning Alzheimeri tõve vastased toimed ja paljudel muudel puhkudel.
 • On vaja veenduda, et mahl sisaldab loodusliku toote segu, seemneid ning peale kõige selle nahka (sageli kutsutakse seda ka kooreks). Tänu naha üüratule ravivate omaduste sisaldusele on oluline valida just need mahlad, mis sisaldavad ka looduslikku toodet iseennast.
 • Tähised peaksid näitama, kas toode on valmistatud kogu puuviljas või mitte. Pole oluline, et tegu oleks suure kogusega, sest mida väiksem on kogus, seda kangem on kontsentratsioon, andes teile seeläbi “parima tulemuse madalaima hinna eest”.
 • Osta Mangosteen 50% allahindlust*ametlikul kodulehel
 • Ainulaadsed segud võivad sisaldada valedes kogustes puuvilja juhul kui selle valmistamisel ei ole kasutatud looduslikku segu. Segades omavahel mitmeid erinevaid maitseid, vähendatakse vajalike ainete sisaldust ning ostjad saavad vaid hea maitsega mahla.
 • Ka maitset tuleb ebatavalisel viisil mõjutada. 100%-lised puuviljamahlad on sageli aga liida vänged, sest juba puuvilja koor on väga intensiivse maitsega. Ksanteeni ja suhkru sisaldus varieerub samuti, sest kõik oleneb sellest, kust puuvili kasvas ning millised olid selle kasvutingimused.
 • Tasub kaaluda erinevaid asju, alates toote valmistamisest ning selle puhastamise viisist, sest valesid meetodeid kasutades kõrvaldatakse ka kõik meile kasulikud komponendid. USA valitsuse korraldusel tuleb kõik mahlad valmistada inimeste tervisele ning spetsiaalselt nende tarbimiseks mõelduna.

Mangosteen-i koostis

Üks eluparandav ja vähki ennetav aine, mis puuviljade viljakestas sisaldub on ksanteen.

Loomulikult on olemas lai valik erinevaid ksanteene ning just nendest ongi puuvilja viljakestad valmistatud. Kuigi paljud meist teavad ja arvavad, et C- ja E-vitamiinil on ainukesena rakke tugevdavad omadused, on palju tugevamate vähki ennetavate omadustega hoopis ksanteen ja paljud teised fütokemikaalid. Ksanteeni puhul on tegu ühe hiljuti avastatud taimeosakesega, mis on viimasel ajal eriti kõrget tähelepanu erinevate teadlaste ja spetsialistide poolt saanud. Ksanteeni armastatakse selle taastavate omaduste tõttu, kuna neil on erinevad heaolu tõstvad ained ja omadused.

Ksanteeni avastamine:

Ksanteen on juba pikemat aega teadlaste poolt kõrgendatud tähelepanu saanud. Seda ainet leidub mitmetes vihmametsades kasvavates taimedes ning tumepunastes maa peal kasvavates taimedes nagu näiteks lilla kumara ja magusas kartulis Uus-Meremaa aasadel. Ksanteeni leidub suurtes kogustes puuvilja viljalihades ja selle koores või puuviljas üldiselt. Ühtlast ja lillat/tumepunast ainet kasutati tihti pärast uhmriga purustamist erinevate mürgituste ja vähki ennetavas ravis.

Kõige kasulikum hetkel teadaolev ksanteen leidub peamiselt alfa mangostinis ja gamma mangostinis. Teadlaste poolt läbiviidud erinevatest katsetest on selgunud suur hulk erinevaid kasutegureid. Erinevates ekspertpäevikutes on välja toodud tõsiasi, et ksanteen aitab tublisti kaasa kardiovaskulaarsele heaolule; see on mikroobidevastane, viirusevastane, leevendav aine ning on lisaks ka üheks kõige tugevamaks looduslikuks vähki ennetavaks ravimiks.

Informatsiooni selle suurepärastest toimeainetest võite leida üle maailma erinevatest uurimiskeskustest. Pärast kiiret teaduslikku arengut ei saa mainimata jätta ka tõsiasja, et teadlased proovivad kiiruga järgi teha kogu kaotatud aja, mille jooksul on loodusteadlased taime ravitsevatest omadustest juba teadlikud olnud.

Kust osta Eestis Mangosteen-i

Saadaval on lugematul hulgal erinevaid taastavate omadustega looduslikke tooteid. Loomulikult on seetõttu ka mahla hind mõnevõrra kallim teistest looduslikel komponentidel tuginevatest mahladest. Just seetõttu otsustasime käesolevas ülevaates keskenduda järgnevatele asjadele:

 • Toodet pakkuvad organisatsioonid.
 • Kui kaua on toode juba eksisteerinud?
 • Ülevaade sellest, mida puuviljaga on tehtud?
 • Kas kõik looduslikud tooted on taimemahlast looduslikul teel valmistatud?
 • Kas puuviljad on bakterivabad? Kui soovite toodet veebist osta, siis saate seda teha siin.

Mangosteen-i hind

Puuvilja maksumus on 39 EUR

Mangosteen ülevaated

Linda

“Mul on luupuse ja Sjögreni sündroom ning pidin kannatama pideva väsimuse, liigesevalu, silmade valu ja sisemiste organite paistetuse/kahjustuste käes. Mul oli lihtsalt nii valus, et isegi mu abikaasa ei saanud mind kallistada. Mu doktor kirjutas mulle niivõrd palju erinevaid rohte välja, et ma lausa oksendasin ning pidin end vaeseks maksma. Eelmisel aastal aga sain aru, et mulle aitab ning tuleb minna looduslikumale teele. Ma söön looduslikult puhast toitu, kasutan looduslikke puhastusvahendeid, filtreerin vett, et vabaneda kloorist oma joogi- ja vannivees ning joon igal hommikul 60ml Mangosteen-i mahla koos silimariini ja korallkaltsiumiga. Olen loobunud arsti loal kõikidest rohtudes peale ühe. Ma tunnen end suurepäraselt ning mul on kordades rohkem energiat ning ei pea enam valu käes kannatama. Ma lihtsalt armastan seda toodet nii väga. See on tõeline elupäästja!”

 

Ana

“Käisin sukeldumas ning pärast seda valutasid mu käed kuu aega. Kolisime Hiinast Koreasse ning isegi pärast seda kui olin hakanud võtma kvertsetiini, nõgeseid, võililli ja ingverit, olid mu valud tugevamad kui kunagi varem. Käisin isegi Seoul-i arsti juures, kes võttis vereproove ja tegi röntgenpilte, kuna arvas, et  mul on liigesepõletik. Kuna mu ANA tase oli kõrge, arvas ta, et mul on luupus ja kirjutas mulle seejärel 25-leheküljelise kirjelduse Mayo Luupusekliiniku kohta ning tegi uued vereproovid. Lisaks andis ta mulle põletikuvastaseid ravimeid ent nendel polnud järgneva kolme nädala jooksul mittemingisugust mõju. Seetõttu otsustasin ohjad oma kätte võtta. Esiteks võivad positiivsed ANA tulemused tekkida erinevatel puhkudel kuid ma oletasin igaks juhuks, et mul on luupus. Lugesin isegi teiste, kellel on luupus, arvustusi ning neid oli aidanud Mangosteen-i mahl. Otsustasin koheselt seda ka endale osta. Iherb on lihtsalt maapealne paradiis, sest pärast tellimuse esitamist sain toote rekordajaga kätte (võrreldes Changshe transpordiaegadega). Paari päeva pärast oli valu mu kätest kadunud mis oli üllatav kuna lõpetasin ju põletikuvastaste ravimite tarvitamise. Tänaseks päevaks pole ma ravimeid juba mitu nädalat kasutanud. Kusjuures isegi mu kõht läks korda ning lõpuks ometi saan ka mahla maitset tunda 🙂 Ma olen nii tänulik nendele inimestele, kes arvustusi kirjutavad. Need on mind tohutult palju aidanud. Lisaks olen ma väga tänulik iHerb-ile, kes pakub häid tooteid taskukohaste hindadega ning kiire saatmisega. Ostsin isegi kaks pudelit juurde.”  

Osta Mangosteen 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *