Make Lash Hodnotenia | Cena

Make Lash Hodnotenia | Cena
5 (100%) 1 vote

Každá žena by sa chcela pochváliť dlhými a hustými riasami, ktoré by pokryli jej oči. Bohužiaľ, nie všetky dámy sa môžu pochváliť tým, ako vyzerajú ich riasy, a dokonca aj niektoré riasy sú maľované atramentom a sú takmer neviditeľné. Našťastie môžu byť bez problémov zväčšené a odvážne! Stačí použiť správnu živinu! Čo si vybrať pri výbere? Ako sa uistite, že produkt, ktorý budete používať, bude účinný a najdôležitejší pre vaše riasy a oblasť očí? Je to ľahké; musíte dostať odporúčanie.

Moderné ženy dôrazne odporúčajú prípravky Make Lash, ktoré dokonale vyliečia predlžovanie, spevnenie a zhrubnutie rias! Takže sa uistite, že ak používate túto živinu pravidelne, vaše riasy sa stanú krásnymi, hustými a dlhými! Nebudete ich musieť ani natáčať! Ak chcete mať také riasy, mali by ste si vybrať túto živinu. Budete veľmi spokojní s výsledkami, ktoré získate!
Kúpiť Make Lash so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Čo je Make Lash?

Toto sérum je revolučný kondicionér, ktorý účinne predlžuje, posilňuje a zahusťuje riasy. Sérum aktívne stimuluje rast rias a zabraňuje ich pádu, takže každá žena si môže vychutnať silné a dlhé riasy. Aplikácia na riasy je veľmi jednoduchá a nedráždi.

Hoci rast rias trvá asi 30 dní, sérum urýchľuje ich rast, takže sú dlhé a husté po 14 dňoch! Sérum tiež zabraňuje vzniku slabých rias a starostlivo vybrané zloženie nespôsobuje podráždenie a alergiu. Vzorec pre riasy je založený na pokročilom peptide – biotinolový tripeptid-1, ktorý predlžuje fázu rastu rias. Sérum tiež obsahuje izolovanú formu provitamínu B5, ktorá stimuluje hustotu vlasov na bunkovej úrovni.

Ako funguje Make Lash

Pred aplikáciou séra dôkladne odstraňte make-up. Až potom, s malým štetcom, je sérum aplikované na čiaru rias na okraji očného viečka. Sérum sa aplikuje raz denne, pred spaním, pretože proces regenerácie je najintenzívnejší. Najlepšie výsledky sa dosiahnu, keď sa táto liečba aplikuje denne po dobu troch mesiacov, potom sa profylakticky kozmetika aplikuje dvakrát týždenne.

Ak sa sérum dostane do očí, vypláchnite ich veľkým množstvom vody. Sérum sa nemá používať, ak je prítomná precitlivenosť, alebo alergia na niektorú zo zložiek. Ak sa vyskytne alergická reakcia, liečba sa musí prerušiť.

Zloženie Make Lash

Biotechnologický tripeptid-1 – biologicky aktívny peptid, ktorý podporuje prirodzený rast rias. Preniká do vlasového folikulu, posilňuje jeho štruktúru a obnovuje elasticitu. Stimuluje aj folikuly, ktoré sú zodpovedné za produkciu rias. Cieľová aktivita peptidu ovplyvňuje predĺženie fázy rastu rias a tiež zvyšuje ich objem a stáva sa dokonale pretiahnutými a tmavými.

Osvedčený B5 – po preniknutí do pokožky sa premení na vitamín B5, t.j. na kyselinu pantoténovú. Je to nevyhnutné pre správny rast rias. Vzhľadom na svoj tvar mikročastíc preniká do koreňov vlasov, čím prispieva k rozdeleniu vlasových buniek a to priamo ovplyvňuje ich hustotu. V dôsledku toho obnovuje vitalitu rias a chráni ich pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov pri zachovaní dobrej úrovne hydratácie.

Čo je dôležité pri používaní Make Lash séra?

  1.  Systematické – sérum sa má aplikovať každý večer, po dobu troch mesiacov
  2.  Odporúčania – Výrobok je bezpečný pre pokožku a oči, ale použitie príliš veľkého množstva séra môže viesť k nežiaducim účinkom, ako je pálenie, alebo sčervenanie.
  3.  Účinky – prípravok môže fungovať u všetkých inak. V jednom prípade budú účinky po niekoľkých dňoch viditeľné. V opačnom prípade to bude len po niekoľkých týždňoch. Ale vždy pamätajte, že sa nemôžete vzdať bez boja o krásne riasy.
Kúpiť Make Lash so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Kde kúpiť Make Lash

Ak si chcete objednať tento výrobok, kliknite na tlačidlo “Kúpiť” a zásielku s prípravkom obdržíte po 2-3 dňoch. Pri objednávaní tohto séra nič nehrozí, pretože ak kondicionér nevyhovuje vašim očakávaniam, môžete vrátiť Make Lash na rast rias späť!

Využite vysokú zľavu pre prvých zákazníkov! Pri objednávaní tohto výrobku na našich oficiálnych webových stránkach dostanete vysokú zľavu od výrobcu.

Make Lash cena

Make Lash na rast rias je možné zakúpiť na internete z oficiálnej stránky výrobcu. Kúpte si dnes a doručíme vám ho zdarma až k dverám. A aby to bolo ešte lepšie, všetci noví zákazníci dostanú zľavu z pôvodnej ceny 69 EUR, takže si môžete kúpiť sérum za 37 EUR!

Recenzie Make Lash skúsenosti

Pani Magda Jasiňská, 28 rokov

“Objednala som si sérum a po niekoľkých dňoch som si všimla, že riasy rastú rýchlejšie ako doteraz, po štyroch dňoch boli dlhšie a bolo ich viac, neočakávala som také fantastické účinky. Make Lash  sérum je úplne bezpečné a pokožka nie je citlivá, nemusím použiť dvojvrstvovú maskovačku, po mesiaci liečby mám tmavšie riasy a dlhšie takmer o polovicu, som potešená! “

Johana, 31 rokov

Nebeské riasy! Vždy som snívala o dlhých riasach, ale z prírody som nemala šťastie a mám slabé a tenké mihalnice. Myslela som si, že žiadne prípravky mi nemôžu pomôcť, ale priateľ mi navrhol Make Lash  sérum. S touto pomocou mám teraz mihalnice až do nebies a som na ne hrdá.

Make Lash záver

Pri objednávaní Make Lash si určite pomáhate, predlžujete a zjemňujete riasy. Už nebudete potrebovať atrament! Váš pohľad nakoniec získa hĺbku. Budete sa páčiť sama sebe v zrkadle! Vaše riasy budú presne to, čo chcete! Čo je zaujímavé, proces aplikácie tohto kondicionéra na riasy je veľmi jednoduchý a rýchly! Iba po 14 dňoch používania uvidíte prvé účinky, ktoré určite budete mať. Po 30 dňoch budete vlastníkom krásnych rias primeranej dĺžky a hrúbky!

Riasy sú dôležitou časťou krásy pre každú ženu. Sú to však hlavne ochranné funkcie oka. Ich hlavnou úlohou je chrániť oči pred nepriaznivými vonkajšími faktormi, ako sú prach a špina.
Kúpiť Make Lash so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *