Jenex Сream yorumlar | Fiyat

Jenex Сream yorumlar | Fiyat
5 (100%) 1 vote

Kırışıklıklara karşı savaş daha bitmedi ve vücuttaki kırışıklık görünümüyle savaşmadaki diğer cilt bakım ürünleri de çıkmaya başladı. Yaşlılığın hatırlatıcısı olan ve beraberindeki kırılganlık sebeplerinden dolayı çoğu insanın nefret ettiği zamanla derinleşen ve yayılan o çizgiler, kırışıklıkların doğal bir süreç olduğu ortada.

Kıyafetler nasıl kişilere hitab ediyorsa, ciltteki kırışıklıkların varlığı da size bir şeyler anlatır. İnsanlar daha çekici görünmek isterler hatta karşı karşı cinsi daha çok çekmek isterler. Dahası  özellikle eğlence sektöründeki bazı mesleklerde çalışanların  her zaman şık görünmesi gerekir;   kişinin kendine olan güvensizliğinden gelen depresyon, insanlar kırışıklılarından kurtulduğunda ortadan kalkmaktadır.

Birçok faktörün kırışıklığa sebebiyet verdiği biliniyor; bazıları uykusuzluk, yüzü yatağa gömülü olarak uyuma şekline bağlı olarak az uyuma, aşırı şeker ve tuz tüketimi, sigara ve alkol tüketimi, menapoz, güneşten gelen ultraviyole ışınlar, obezite, susuzluk ve daha fazlasıdır.

Yukarıdaki listeyle sınırlı olmayan herhangi bir faktöre bağlı olarak belirmiş, cildinizde kırışıklıklarınız varsa Jenex kreme ihtiyacınız var.

Jenex Сream Nedir?

Ciltteki kollajen salgısını tetikleyen özelliğiyle kırışıklıkların cildinizdeki oluşumunu minimuma indirgeyerek, büyük ölçüde ortadan kaldırmak üzere hazırlanmış özel bir kozmetik ürünüdür.

Bu ürünün kullanımı cilt takviyesi ve güzelliğine ulaşmak için geçirilen diğer ameliyat prosedürleri ve başka acı veren metodları ortadan kaldırmaktadır. Laserli tedavi uygulamalarına oranla ucuzdur ve bu ürünün kullanımı için hiç iğneye gerek olmadığından acısız bir tedavi süreci sunar.

Maximum etki ve en iyi sonuçlar için, kremin kir ve makyajdan temizlenmiş cilde bol miktarda günde iki kez olmak üzere uygulanması tavsiye edilir.

Jenex Сream’in İşleyişi

Jenex krem uygulandığında cilde işler. Ciltte kollajen üretmekle görevli alanlara ulaşarak epidermisin altındaki tabakalara geçer. Ciltteki kollajen takviyesi kırışıklıklara sebep olan sarkmayı engelleyerek doğal gerginliğini geri kazanmasını sağlar böylelikle de cildin esnekliği artar.

Kollajen desteğine ek olarak cildi daha yumuşatıp pürüzsüzleştirmek için elastin de üretilir. Bu da kırışıklık karşıtı bir ajan olarak çalışır.

Cildi daha koyu gösteren kırışıklılar ve çizgilerle ilgili koyu çizgileri yok ederek cildin görünümün de geliştirir böylelikle cildiniz daha ışıltılı ve genç görünür.

Nemi içeride ve cilt çevresinde hapseder böyleikle de uzun süreler boyunca cildi nemli tutmaya yardımcı olarak su kaybını azaltır. Bu da sonraki aşamalarda kızarıklık, egzama,ve akneye dönüşebilen cilt kuruluğunu önler.

Krem, cilt içerisindeki toksik maddeleri boşaltarak cilde zararlı oksidan ve serbest radikalleri uzaklaştırmaya yardımcı olur. Bu, kremin içerisindeki antioksidanlar sayesinde olur.

Kremdeki vitaminler de cildin işlevini geliştirmek ve doğal yapısını korumak için cilde katkıda bulunur. Böylelikle zayıflamış cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur.

Jenex Сream’in Bileşimi

Krem gül özütü, hint cevizi özü, limon kabuğu özü, hindistan cevizi, kestane özütleri, yağlı asitler ve daha fazlası gibi birkaç aktif içerikten oluşturulmuştur.

  • Gül Özü: sağlıkla ilgili avantajlarındaki potansiyelinin sonucu olarak altın kökü diye anılan gül bitkisinin köklerinde sivilce yara izlerinin oluşumu önleyen ve cildi temizleyen antiseptik ve kanamayı durduran maddeler içerir. Tüm cilt tipleri için yatıştırıcı bir etkiye sahip olup cilt kızarıklığı ve tahrişini azaltır.
  • Hint Cevizi Özü: Juglans Genus’tan gelen Cevizler, ‘Akrod’ ya da ‘Akrot’ olarak bilinir. Cildin şişmesini önleyen anti inflamatuar içeriklere sahiptir. Vücudun genel bağışıklığını geliştiren antioksidanlar bakımından zengindir. Yaşlanmanın önüne geçen ve stresi azaltan E ve B vitaminleri yönünden de zengindir.
  • Limon kabuğu özü: Limon genellikle göz altı morluklarını yok edip cilt görünümünü geliştirir. Ciltte var olan toksinleri yok eder ve bakterilerden cildi korur. Ayrıca vücut kokusunu bastırmaya da yardımcı olur. Dahası, cilt kanseriyle savaşıp akneyi iyileştirir.
  • Hindistan Cevizi Yağı: Cildin nem gücünü dengeleyen muhteşem bir nemlendiricidir. Egzama, sivilceyi tedavi eden ve güneş yanığını ortadan kaldıran anti-mantar ve anti-bakteriyel içeriklere sahiptir.Cilt kuruluğunu engeller ve ortadan kaldırır.
  • Kestane Özütleri: Cilt yüzeyini, damarları ve kılcal damarları güçlendirmeye yardımcı olan ılıman bir ağaç olan at kestanesi ağacından toplanmaktadır. Cilt tonunu düzenler ve cilt ülserleri, morluklar ve cilt tahrişinin iyileştirilmesinde kullanılır.
  • Yağlı Asitler: Yağlı asitler hücre zarlarındaki blokları inşa etmeleriyle bilinirler. Ciltteki vitamin, besin ve su dolaşımını kontrol ederler ve cildi genç ve nemli tutarlar. Ayrıca soyulma, dermatitteki kuruluğu da önlerler.

Türkiye’de Jenex Сream’i Nereden Alabilirim?

Bu krem direkt üreticisinin resmi sitesinden gerekli detayları girerek ve sipariş formunu doldurarak satın alınabilir. Mevcut birkaç satın alım ve gönderim seçenekleri var ve konumunuza bağlı olarak iki ila üç gün içerisinde dağıtımı yapılabilir. Ürün kullanımından doğan herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda para iade garantisi de var.

Ürün Ne Kadar?

Bu ürünün bir tüpü ABD çevresindekiler için ücretsiz gönderim ile 99Tl’ye satın alınabilir. Tüpün ücreti konuma, satın alınan para biriminin kur değişimine göre farklılık gösterebilir.

Jenex Сream yorumlar

Sevcan

İlk kullanımdan itibaren bir ay gibi kısa bir sürede sonuç almayı beklememiştim ama şaşırtıcı bir şekilde bir hafta sonra göz etrafımdaki ve çizgilerin derinliği ve alnımdaki kırışıklıklar büyük ölçüde azaldı. Yaşamım boyunca nemlendiriciler ve serumlar denedim ama bu iddialarını yerine getiren ilk ürün!

Sumeyre

Kırışıklıklar gitti! Dramatik olabilir ama özellikle de göz etrafımdaki kırışıklıklar çabucak düzeldi. Cildim daha yumuşak ve canlanmış görünüyor ve hiç sivilcelenme sorunu yaşamadım; bu benim için önemli çünkü önceden bu ürüne benzer ürünler kullanmıştım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *