Hondrocream Názory | Recenze | Cena

Hondrocream Názory | Recenze | Cena
5 (100%) 1 vote

Rychlý růst často způsobuje bolest kloubů, zejména u rychle rostoucích adolescentů. Někdy bolest odchází a přichází, jak se jí chce, ale v jiných případech je vyžadována odborná péče. Bohužel když ji lidé zaznamenají, raději ji ignorují až se stává trvalou a poté se rozvíjí v mnohem vážnější onemocnění, známé jako osteochondritida.

Osteochondritida je obecný název pro poruchu, která postihuje růst kostí u dětí a dospívajících. Ačkoliv je  častější u mladých lidí a rostoucích dětí, může také ovlivnit seniory. Je způsobena tlakem na kosti, nedostatečným prouděním krve v kloubech a zraněními při sportovních aktivitách. Zde jsou obecné příznaky spojovány s osteochondritidou

 • Bolest – nepříjemný pocit, který většinou přijde při pohybu, když se dvě kosti silně pohybují proti sobě. Tímto se kosti stávají nepohnutelnými a bolest je více nesnesitelná.
 • Otok – častý při této nemoci
 • Další příznaky jako zablokování kloubů, křupání kloubů, slabost kloubů, ztuhlost a neschopnost narovnat končetiny.

Osteochondritida je obecné pojmenování pro nemoc stejné povahy, která ovlivňuje různé části těla. Těmi jsou:

 • Kloubní onemocnění: zahrnuje onemocnění které ovlivňuje boky, lokty a chodidla.
 • Prodlužování kostí: ovlivňuje páteřní klouby
 • Nekloubní onemocnění : ovlivňuje ostatní části kostry kromě páteře, boků, loktů a nohou. Jako jsou  paty a kolena.
 • Artróza na druhou stranu, která je také trochu podobná osteochondritidě, je degenerativní nemoc kloubu, kde chrupavka v obložení kloubu v průběhu času eroduje. Je to poměrně časté u kolenního kloubu, boků a páteře. Je to způsobeno velkou zátěží, například při těžké práci nebo atletice. Obezita, hormonální nestabilita, stárnutí a operace kloubů mohou být také způsobeny artrózou. Symptomy, které jsou zde  vypsány jsou si vcelku podobné, ale sami se uzdravují hodně dlouho.
Koupit Hondrocream s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Co je to Hondrocream?

Hondrocream je unikátní formula, která zmenšuje bolest spojenou s osteochondritidou a artrózou,  napomáhá vazům, kloubům a chrupavce se regenerovat a má dlouhotrvající efekt na uzdravení těchto problémů. Zlepšuje také vzhled napadené oblasti. Krém je vytvořen z různých přírodních složek a bylinných výtažků, které byly řádně vybrány pro specifický účel do tohoto přípravku.

Jak funguje Hondrocream

Pamatujte, že to může být způsobeno nedostatkem prokrvení postižených oblastí. Když aplikujete Hondrocream, pomáhá krvi lépe a více proudit do zasažených míst. Přístup krve v daných oblastech se tedy zlepšuje.

Tento krém také uvolňuje od bolesti v zasažené oblasti. Nervy v postižené oblasti jsou citlivější, kvůli nemoci. Nemá žádné vedlejší účinky a je více účelový – používá se také k léčbě kolen, boků, kotníku, páteře a nohou. Také cílí na regeneraci chrupavky.

U pacientů s ostechondritidou je běžně horší pohyblivost a otoky.  Krém Hondrocream pomáhá znovu obnovit pohyblivost. Také bojuje proti otokům a zánětům v postižené oblasti.

Složení Hondrocreamu

Hondrocream je vyroben z přírodních ingrediencí jako chilli paprička, terpentýn a kafr, extrakt z jírovce, mátového a mentolového esenciálního oleje, esenciálního oleje z eukalyptu a jedle.

 • Výtažek z chilli papričky: chilli papričky mají schopnost přivést bolavé svaly zpět k životu, regulovat tlukot srdce a oběh krve v celém těle. Zmírňuje bolest a vysílá lepší pocit skrze nervy
 • Výtažek z terpentýnu: je používán v souvislosti s borcením kostí. Je to výchozí materiál pro kafr a mentol, což jsou také složky Hondrocreamu. Také se používá k vyvolání reakce těla na zánět.
 • Výtažek z kafru: stimulant, který především zmírňuje bolest, předchází svalové trhlině, je to také anestetikum, které snižuje bolest.
 • Výtažek z jírovce: je protizánětlivý, antioxidační  a má detoxikační účinky.
 • Máta a mentolový olej: přírodní lék proti bolesti, uvolňuje svaly a snižuje napětí
 • Eukalyptus: olej z eukalyptu je také protizánětlivý, antispazmodický a antiseptický.
 • Jedle: jedle je látka se stimulujícími účinky, která je schopná přinést krev na povrch kůže, když se aplikuje na postižené místo, také cílí na cirkulaci krve. Uklidňuje bolest a uvolňuje svaly.

Kde koupit Hondrocream v ČR?

Krém můžete pořídit na oficiálních stránkách. Popularita produktu stále vzrůstá díky naším spokojeným pacientům. Můžete je také koupit přímo od výrobce. Co všechno musíte udělat, je že vyplníte objednávku s vyžadovanými informacemi, zvolíte způsob dopravy a zaplatit. Doručení trvá 4 – 7 pracovních dnů od zadání objednávky.
Koupit Hondrocream s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Kolik Hondrocream stojí?

Jedna tuba stojí 790 kč. Cena závisí také na kurzu měně.

Hondrocream recenze

Jednou jsem si vymkla kotník a doktor mi řekl, že léčba potrvá dlouho. Ale naštěstí jsem objevila Hondrocream a týden po tom se moje vazy začaly uzdravovat, bolest odcházela a já zase mohla chodit normálně a chodit do práce. Teď moje rodina používá také Hondrocream a opravdu to pomáhá, Na záda nebo bolest kloubů. Je to jednoduše zázračné.

Moje záda mě dost bolívala. Mám osteochondritidu, což je pro můj věk typické. Moje žena našla Hondracream na internetu. Byla to pro mě záchrana – před tím jsem se nemohl ráno ani hýbat, ale teď je všechno v pořádku. Více důležitější je, že bolest odešla sama bez jakéhokoliv většího úsilí.


Koupit Hondrocream s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *