Hondrocream atsauksmes | Cena

Hondrocream atsauksmes | Cena
5 (100%) 1 vote

Bieži vien strauji augošiem pusaudžiem un zīdītājiem rodas sāpes locītavās. Dažreiz šīs sāpes nāk un iet. Citreiz, nopietna medicīniska uzmanība ir nepieciešama. Diemžēl, kad cilvēki pamana šīs sāpes, viņi dod priekšroku ignorēt tās pat tad, kad tās kļūst neizturamas un pēc tam kļūst par kaut ko nopietnāku. To sauc par osteohondrozi.

Osteohondroze ir vispārējs nosaukums traucējumiem, kas ietekmē kaulu augšanu bērniem un pusaudžiem. Tā kā bērniem un pieaugušajiem ir lielāka iespējamība, tas var arī ietekmēt daudzus gados vecākus pieaugušos. Tas ir saistīts ar stresu uz kauliem, asins piegādes trūkumu locītavās un traumām no sporta aktivitātēm. Ar osteohondrozi saistītiem ir vispārēji simptomi:

 • Sāpes: Šī nepatīkamā sajūta parasti rodas, kad divi kauli pārvietojas viens pret otru. Kad izaugums kļūst kaulains, tad sāpes kļūst nepanesamas.
 • Pietūkums: Tas ir arī bieži sastopams slimības gadījums.
 • Citi simptomi iekļauj locītavu sastingšanu, locītavu pietūkumu, locītavu vājumu, locītavu stīvumu un nespēju pareizi iztaisnot locekļus.

Osteohondroze ir vispārējs nosaukums vairākām tādas pašas dabas slimībām, kas ietekmē dažādas ķermeņa daļas. Tās ir:

 • Locītavu slimība: Tajās ietilpst slimības, kas ietekmē gūžu, elkoņu, otro pirkstu un kāju.
 • Fizeālā slimība: tas ietekmē locītavas uz muguras smadzenēm
 • Nesartikulāra slimība: ietekmē citas skeleta daļas, izņemot mugurkaulu, gūžas, elkoņu un kājas, piemēram, papēdi un ceļgalus.

No otras puses, artrīts, kas ir arī diezgan līdzīgs osteohondrozei, ir deģeneratīva locītavu slimība, kur laika gaitā noārdās locītavu apvalks. Tas ir diezgan izplatīts ceļu, gurnu un mugurkaula locītavās. To parasti izraisa ekstremāla locītavu lietošana smagā darbā vai atlētikā. Artroze var izraisīt arī aptaukošanos, hormonālo nelīdzsvarotību, novecošanu un locītavu operācijas. Simptomi ir diezgan līdzīgi iepriekš minētajiem, bet tie aizņem daudz ilgāku laiku, lai parādītos.
Nopirkt Hondrocream ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kas ir Hondrocream?

Hondrocream par locītavas ir unikāla formula, kas novērš sāpes, kas saistītas ar osteohondrozi un artrozi. Palīdz atjaunoties saitēm, locītavām un skrimšļiem, un rada ilgstošu iedarbību uz šīm problēmām. Tas arī uzlabo skartās vietas izskatu. Tas sastāv no dažādām dabīgām sastāvdaļām un augu ekstraktiem, kuri ir rūpīgi atlasīti konkrētam mērķim, kādam tā tika izgatavota.

Hondrocream Iedarbības Metode

Atcerieties, ka iepriekšminētos kaulu stāvoklis var izraisīt asins trūkums ietekmētajās zonās. Lietojot krēms  Hondrocream, tas izraisa asins intensīvu plūsmu skartajā zonā. Asiņu pieejamība apgabalā, uzlabo skartās teritorijas stāvokli.

Krēms arī spēj atbrīvot pacientu no sāpēm skartajā zonā. Tas daļēji izraisa apkārtējo nervu daļēju jūtīgumu pret sāpēm, ko izraisa slimības.

Interesanti, ka tai nav nekādas blakusparādības, un tas ir daudzfunkcionāls – to izmanto ceļu, gurnu, potīšu, mugurkaula un kāju ārstēšanai.
Nopirkt Hondrocream ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē
Tas arī palīdz atjaunot skrimšļus.

Osteohondrozes pacientiem kopīgs ir nekustīgums sāpju un pietūkuma dēļ. Hondrocream palīdz atgūt mobilitāti.

Tas arī palīdz cīnīties pret tūsku un mazina iekaisumu skartajās vietās.

Hondrocream Sastāvs

Hondrocream, kas sastāv no dabīgām sastāvdaļām, piemēram, sarkanajiem pipariem, tupertīna un kampara, ekstrakti no aeskulozes, piparmētras un mentola ēteriskās eļļas, ēteriskās eļļas un eikalipti un egle.

 • Sarkano piparu ekstrakti: Sarkanie pipari spēj atdzīvināt sāpīgos muskuļus, liekot sirdij sisties straujāk un cirkulējot asinis cauri ķermenim. Tas atvieglo sāpes un rada labākas sajūtas nervu sistēmā.
 • Terpentīna ekstrakti: terpentīns tiek izmantots, lai aizturētu osteoklastu aktivitāti organismā. Tas ir arī izejmateriāls tādiem materiāliem kā kampars un metanols, kas arī ir Hondrocream par locītavas sastāvdaļas. To lieto arī, lai izraisītu ķermeņa pretreakciju uz iekaisumu.
 • Kampara ekstrakti: kampars ir stimulants, tādējādi atvieglo sāpes. Spazmolītiskos līdzekļus, tādējādi novēršot muskuļu pārrāvumus. Anestēzijas līdzekļus, kas arī atvieglo sāpes un nervu kolbu. Tas ir arī antineiralģisks, kas atvieglo muskuļu un pretiekaisumu.
 • Aishila ekstrakti: tai ir arī pretiekaisuma, antioksidanta un detoksikācijas efekti.
 • Piparmētru un mentola ēteriskā eļļa: Tas ir dabisks pretsāpju līdzeklis un muskuļu relaksējoša viela, kas mazina spriedzi.
 • Eikalipts: Eikalipta eļļa ir arī pretiekaisuma, spazmolītiska, dekongestants un antiseptisks, piemēram, kampara ekstrakti.
 • Eglīte: Egle ir viela ar stimulējošu iedarbību, kas spēj asinis virzīt uz ādas virsmu, to pielietojot tā, ka tā iedarbojas uz skarto zonu, tā palīdz ar cirkulāciju. Tas arī samazina sāpes un mazina muskuļus.

Kur nopirkt Hondrocream Latvijā

Hondrocream var iegādāties no dažādām mājaslapām, jo tas ir kļuvis ļoti populārs pacientu vidū, kuri cieš no osteohondrozes un artrozes. To var iegūt tieši no ražotājiem, apmeklējot viņu mājaslapu. Viss, kas jādara, ir jāaizpilda veidlapa ar nepieciešamo informāciju, pēc tam izvēlieties piegādes metodi un beidzot samaksājiet par piegādi. Tas tiek piegādāts 4-7 dienu laikā pēc pasūtījuma iesniegšanas.

Citas mājaslapas, piemēram, Amazon, arī pārdod šo produktu.

Hondrocream cena

Hondocream izmaksās aptuveni 39 eiro. Šī cena arī atšķiras atkarībā no atrašanās vietas un valūtas kursa.

Hondrocream atsauksmes

Kad es sastiepu savu potīti un ārsti teica, ka ārstēšanās process būs ilgs, bet man paveicās, ka uzzināju par krēms Hondrocream, un nedēļu vēlāk manas saites atjaunojās, sāpes pazuda, es varēju sākt staigāt normāli un atgriezties darbā. Tagad visa mana  ģimene izmanto šo krēmu. Tas patiešām palīdz muguras vai locītavu sāpēm. Tas ir vienkārši pārsteidzošs.

Mana mugura agrāk ilgu laiku sāpēja. Man ir osteohondroze, kas ir tipiska slimība manā vecumā. Mana sieva atrada krēmu internetā. Tas bija īsts mans glābējs – pirms tam dažreiz es nevarēju pārvietoties no rīta, bet tagad viss ir kārtībā. Vēl svarīgāk, manas muguras sāpes pazuda, neradot vairāk lieku pūļu.


Nopirkt Hondrocream ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *