Grey Blocker opinie | Cena

Grey Blocker opinie | Cena
5 (100%) 1 vote

Siwe włosy uważane są za synonim starzenia się. “Tragedia” i “katastrofa” to              niektóre z lżejszych określeń, które zostały z nimi powiązane. W obliczu ludzkiego pragnienia bycia “wiecznie młodym”, rzadko uważa się je za pozytywne zjawisko. Pojawienie się pojedynczego siwego włosa w wielu przypadkach jest przyczyną silnego stresu i może prowadzić do innych emocjonalnych problemów. Siwe włosy dają poczucie bycia nieatrakcyjnym, wywołując różne problemy psychologiczne, powodujące konkretne problemy fizyczne, między innymi bóle głowy. Hipotezę przypisywania siwych włosów starzeniu się można tylko częściowo uznać za prawdziwą. Siwienie włosów ma miejsce, ponieważ po pewnym czasie ludzkie ciało przestaje wytwarzać pigment melaninę, która jest odpowiedzialna za ciemny kolor włosów. Może się to zdarzyć z różnych przyczyn poza starzeniem się, jak na przykład niedożywienie czy niewłaściwa dieta. Może to być również problem dziedziczny lub wynik nadmiernego palenia, stresu, czy napięcia psychicznego.

Dla niektórych problemy dotyczące koloru włosów mogą wydawać się mało istotne, podczas gdy inni zmagają się z tą wysoce frustrującą sytuacją na co dzień. Dla tych osób może to być przyczyną zastoju profesjonalnego (w niektórych przypadkach może nawet zakończyć karierę), u innych osób może być przyczyną udręki. Bez względu na rezultat, nie można zaprzeczyć, że siwienie włosów jest zjawiskiem ogólnoświatowym z jedynie negatywnym efektami (w niektórych przypadkach efekt może w ogóle nie występować).

Grey Blocker to rozwiązanie problemu (dokładnie jak sugeruje to jego nazwa!). Zwykłe szampony i produkty do włosów nie są produkowane po to, by pomóc rozprawić się z siwymi włosami, podczas gdy ten produkt został stworzony dla jednego celu, aby stanąć na wysokości swojej nazwy!
Kup Grey Blocker z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Czym jest Gray Blocker?

Zasadniczo, aby powstrzymać siwienie włosów, należy odżywić kolagenową osłonkę przy cebulkach lub porach włosów. Kolagen to podstawowe białko strukturalne znajdujące się w tkankach skóry, a także w niektórych innych tkankach łącznych.
Nie można tego zrobić za pomocą zwykłych produktów do pielęgnacji włosów czy olejów witaminowych itp., ponieważ mogą one nie być w stanie natychmiastowo zaatakować źródła problemu (a czasem w ogóle). Grey Blocker kapsułek do pielęgnacji włosów musi optymalizować poziom melaniny i kolagenu. W tym celu powinien zawierać pewne organiczne węglowodory, które są podstawowym skladnikiem barwnika włosów, a także paznokci i innych tkanek skórnych.

Aby więc odpowiedzieć na pytanie czym jest Gray Blocker – jest to produkt do włosów (nie będzie punktów za odgadnięcie), który po prostu zatrzymuje siwienie włosów, efektywnie wykonując wszystkie wyżej wymienione czynności z pomocą pewnych składników, o których opowiemy za chwilę. Jest to Grey Blocker od się siwych włosów do pielęgnacji włosów, który zawiera wszystkie niezbędne składniki potrzebne do wypełnienia niedoborów powodujących siwienie, a nawet więcej.
Kup Grey Blocker z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Metoda działania Grey Blocker

W skład Grey Blocker kapsułek wchodzą tylko naturalne substancje. Substancje te organicznie stymulują ludzkie komórki do wytworzenia i zatrzymania melaniny, która nadaje kolor włosom. To pozwala całkowicie wyeliminować niedobory i ich skutki. Zwiększona ilość melaniny nie tylko poprawi kolor włosów, ale także pomoże przy innych problemach związanych z włosami, takich jak gęstość, połysk itp. Biotyna w tym produkcie do włosów jest koniecznością dla utrzymania skóry, paznokci i włosów w dobrej kondycji. Produkt rozpoczyna działanie od przywracania ilości biotyny, jeśli jest to potrzebne. Inne kompleksy witamin z grupy B pomagają zapobiegać wypadaniu włosów. Osiągają to poprzez ochronę pigmentów. Kolejny składnik tego produktu, naturalne ekstrakty owocowe, w pewnym stopniu przyczyniają się do odzyskiwania i rekonstrukcji melaniny.

Skład Grey Blocker

1- Biotyna: pochodzi od greckiego słowa “biotos”, które można przetłumaczyć jako “życie”. Inaczej zwana witaminą H, jest członkiem rodziny witamin B. Jej niedobór jest bezpośrednio odpowiedzialny za wszystkie problemy związane z włosami. Chociaż jej niedobór jest rzadki, jest ona wysoce zalecana przy wszystkich problemach związanych z włosami lub paznokciami. Zawiera cząsteczki siarki, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie skóry, włosów i paznokci.

2-Ekstrakt z jagód: jagoda to pospolity owoc będący potęgą składników odżywczych, których potrzebują nasze włosy. Zawiera flawonoidy, które można wykorzystać do spowolnienia procesu siwienia. Zawiera też cenne minerały i witaminy, a także znaczne ilości magnezu, cynku i selenu, które odżywiają włosy i zwiększają produkcję melaniny.

3- Kompleks witamin B: kompleks witamin z grupy B to jedna z podstaw natury, mająca za zadanie przekształcanie żywności w energię. W tym przypadku zapewnia siłę i chroni pigmenty włosów przed atakami wolnych rodników. Produkt zawiera dziesięć różnych związków kompleksowych witamin B.

Gdzie kupić Grey Blocker w Polsce? – apteka – sklep

Oficjalne strony internetowe to zawsze najlepsze miejsce na zakup dowolnego produktu. W przypadku Grey Blocker od się siwych włosów jest to: greyblockershop.com
Można go także kupić u wielu sprzedawców internetowych.

Cena Grey Blocker ile kosztuje – defro – ceneo

Jest dostępny za 297 zł z ofertą rabatową skorzystamy z obniżenia kosztów do 147 zł. Są to oczywiście orientacyjne ceny, które mogą się wahać.

Opinie o Grey Blocker

Paru użytkowników Grey Blocker kapsułek od się siwych włosów podzieliło się z nami pozytywnymi opowieściami o nim i o tym, jak wpłynął na ich życie, zmieniając wszystko (lub, powiedzmy, zmieniając wygląd) dzięki formule prostych i niezbędnych (dla włosów i skóry) składników.

Ponownie czuję się piękna! Siwe włosy starość. Z siwymi włosami zauważyłam, że ludzie patrzą na mnie jak na starszą kobietę. Pozbyłam się szarych kosmyków i wszystko się zmieniło. Z piękną fryzurą odzyskałam pewność siebie i wolność, moje życie towarzyskie znów stało się kolorowe.

Darina Dubovská, Lomná

Pierwszy siwy włos zauważyłem 5 lat temu. Od tego czasu, prawie cała głowa zmieniła kolor na siwy. Byłem bliski rozpaczy, ale te kapsułki mnie uratowały. Po miesiącu użytkowania ani jeden siwy włos nie zaprzątał mi myśli. Fantastyczne uczucie.

Tomáš Olos, Czech Třebová


Kup Grey Blocker z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *