Grey Blocker opinie | Cena | Gdzie kupic

Grey Blocker opinie | Cena | Gdzie kupic
5 (100%) 1 vote

Siwe włosy utożsamiane są ze starzeniem. “Tragedia” i “Katastrofa” to niektóre z  łagodniejszych słów używanych w połączeniu z nimi. Rzadko kiedy uznawane są za coś dobrego, biorąc pod uwagę jak ludzie pragną być “Wiecznie Młodym”. W wielu przypadkach pojawienie się pojedynczego siwego włosa uznawane jest za przyczynę silnego stresu i prowadzi do innych trudnych problemów emocjonalnych. Ludzie narzekają, że czują się nieatrakcyjni mając siwe włosy, wywołując różne problemy psychologiczne skutkujące namacalnymi problemami, takimi jak między innymi bóle główy. Owa hipoteza przypisująca pojawianie się siwych włosów do starzenia się osoby jest tylko częściowo uznawana za prawdziwą. Siwienie włosów ma miejsce ze względu na fakt, że od pewnego momentu ludzki organizm przestaje wytwarzać melaninę, odpowiadającą za kolor włosów (ciemny). Może to mieć miejsce z powodu różnych czynników poza starzeniem, takich jak brak składników odżywczych bądź niewłaściwa dieta. Może być to również problem dziedziczny, bądź rezultat nadmiernego palenia, bądź stresu czy też problemów psychologicznych.

Tyle szumu o kolor włosów może się niektórym wydawać niepotrzebne, podczas gdy inni cierpią każdego dnia z powodu tej dosyć frustrującej sytuacji. Dla nich może to być przyczyna stagnacji zawodowej (a czasem i utraty pracy), u innych może to powodować cierpienie osobiste. Bez względu na rezultat końcowy, nie można zaprzeczyć, że siwienie włosów jest problemem ogólnoświatowym, bez efektów pozytywnych (czasami efektów nie ma wcale).

Kapsułki Grey Blocker jest rozwiązaniem na ten problem (jak też może sugerować jego nazwa!). Typowe szampony i produkty do pielęgnacji włosów nie są produkowane z myślą o pomocy z siwymi włosami, podczas gdy ten produkt stworzony został specjalnie w jednym celu, by pomagać zgodnie ze swą nazwą!
Kup Grey Blocker z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Czym jest Grey Blocker?

W esencji aby powstrzymać siwienie włosów, trzeba odżywić pokłady kolagenu w cebulkach bądź porach włosów. Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym znajdującym się w tkance skórnej oraz w niektórych pozostałych tkankach łącznych.

Nie można tego dokonać przy użyciu typowych produktów do pielęgnacji włosów bądź  olejów witaminowych itp. gdyż mogą nie być w stanie zaatakować natychmiastowo źródła problemu (a czasami wcale). Produkt do pielęgnacji włosów musi zadbać o zapotrzebowanie na melaninę i kolagen. W tym celu powinien zawierać pewne organiczne węglowodory będące podstawowym składnikiem koloru włosów, a także paznokci oraz innych tkanek skóry.

Tak więc w odpowiedzi na pytanie czym jest kapsułki Grey Blocker, jest to produkt do pielęgnacji włosów (łatwo było zgadnąć) który krótko mówiąć powstrzymuje siwienie włosów poprzez wykonanie wszystkich wymienionych wyżej czynności w dosyć efektowny sposób przy pomocy pewnych składników, o których pomówimy za chwilę. To produkt do pielęgnacji włosów zapewniający wszelkie niezbędne składniki potrzebne do nadrobienia niedoborów powodujących siwienie i nie tylko.

Metoda działania Grey Blocker

Preparat Grey Blocker dla wzmocnić włosy ma wykorzystywać naturalne substancje tworzące jego skład. Substancje te organicznie stymulują komórki ludzkiego organizmu do produkcji i utrzymywania melaniny będącej głównym źródłem koloru włosów. Można w ten sposób całkowicie wyeliminować niedobory oraz ich efekty. Melanina ta w zwiększonej ilości nie tylko pomóc może z kolorem włosów, lecz również z innymi problemami dotyczącymi włosów, takimi jak gęstość, połysk itp. Biotyna w tym preparacie jest niezbędna do dbania i pielęgnacji włosów, skóry i paznokci łącznie. Produkt ten rozpoczyna swe działanie poprzez przywracanie ilości biotyny w koniecznych przypadkach. Inne kompleksy witaminy B pomagają zapobiegać wypadaniu włosów. Osiągnięte jest to poprzez ochronę pigmentów. Naturalne ekstrakty z owoców, będące kolejnym składnikiem tego produktu, powodują przywrócenie melaniny, a w pewnym stopniu i odbudowę.
Kup Grey Blocker z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Skład Grey Blocker

1- Biotyna: Pochodzi od greckiego słowa “biotos”, które tłumaczyć można jako “życie”. Witamina zwana Witaminą H należy do rodziny Witamin B. Jest to witamina, której niedobór jest bezpośrednio odpowiedzialny za wszelkie problemy z włosami. Choć jej niedobór sam w sobie jest rzadki, jest bardzo polecana na wszelkie problemy z włosami bądź paznokciami. Zawiera cząsteczki siarki, które mogą mieć wpływ na prawidłowe funkcjonowanie skóry, włosów i paznokci.

2-Ekstrakt z borówek: Borówki, owoc powszechnie występujący, jest kopalnią składników odżywczych potrzebnych naszym włosom. Zawierają flawonoidy, które wykorzystać można do spowalniania procesu siwienia. Zawiera również cenne minerały i witaminy, a także znaczące ilości magnezu, cynku oraz selenu, z których każdemu można przypisać odżywianie włosów oraz pobudzanie produkcji melaniny.

3-Kompleks Witaminy B: Kompleks witaminy B znajduje się u podstaw natury dzięki podstawowej funkcji przetwarzania pokarmu w energię. W tym przypadku dodaje siły i chroni pigmenty włosów przed atakami wolnych rodników. Ten produkt zawierać ma dziesięć odmian składników kompleksu witamin B.

Gdzie kupić Grey Blocker w Polsce? – apteka – sklep

Oficjalna strona to zawsze najlepsze miejsce zakupu jakiegokolwiek produktu. Można go również nabyć w wielu sklepach internetowych.

Cena Grey Blocker ile kosztuje

Do nabycia jest w cenie 297 zł z dostępną zniżką, która obniża cenę do 147 zł, oczywiście są to ceny orientacyjne i mogą one się różnić.

Opinie o Grey Blocker dla wzmocnić włosy

Niektórzy z użytkowników tego produktu mieli kilka miłych słów od powiedzenia o nim i o tym, jak odmienił ich życie dzięki swej zmieniającej sytuację (a raczej zdmieniającej wygląd) formule prostych i niezbędnych (dla włosów i skóry) składników.

Znowu czuję się piękna!

Siwe włosy = starość. Zauważyłam, że z siwymi włosami ludzie traktowali mnie jak starszą panią. Pozbyłam się siwych kosmyków i wszystko się zmieniło. Z pięknymi włosami odzyskałam pewność siebie i wolność, moje życie towarzyskie znowu stało się kolorowe 🙂

Darina Dubovská, Lomná.

Bingo!

Zauważyłem pierwszy siwy włos 5 lat temu. Od tamtego czasu osiwiała mi prawie cała głowa. Byłem na krawędzi rozpaczy, lecz te kapsułki mnie uratowały. Po miesiącu korzystania nie miałem na głowie jednego siwego włosa. Niesamowite.

Tomáš Olos, Czeska Třebová

Kup Grey Blocker z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *