Fungonis Gel Kommentaarid | Eesti | Tagasiside

Fungonis Gel Kommentaarid | Eesti | Tagasiside
5 (100%) 1 vote

Olete Te kohanud endal järgnevaid tunnusmärke?

 • Ebameeldiv lõhn
 • Sügelused ja põletused
 • Haavandid ja naha lõhestumine
 • Küünte kuju moondumine
 • Naha kühmude teke jalgadele
 • Valged täpid küüntel
 • Jalgade pidev higistamine
 • Naha punetamine ja lööved

 Kui teil esineb vähemalt üks eelnevalt nimetatud sümptomitest on käes aeg pöörats tõsiselt tähelepanu oma tervisele!

Seenhaigus (mükoos) jalgadel ja küüntel on tõsine nakkushaigus mida põhjustab dermatofüütia, aga kuidas sellest vabaneda?

Õnneks on meil vastus sellele probleemile! Teie mured saavad lahendatud Fungonis Gel’i abil!

Osta Fungonis Gel 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Mis on Fungonis Gel

Paljud seenhaigused elavad parasiitidena inimeste juustes, küüntel ning nahal. Nad hävitavad nahakihte ja küüsi ning nagu paljudki teised haigused mis mõjuvad keratiinile parasiitidena levivad nad kiirelt jalgadelt kättele, rikkudes nahka üle kogu keha.

Fungonis Gel vabaneda seen eemaldab seennakkuse igaveseks! Aktiivsed koostisosad mitte ainult ei võitle sümptomitega vaid juurivad ka välja algse tõve!

Fungonis Gel toime

Nädal aega Fungonis Gel’i kasutamist ning teine küüntes taastub elu!

Sügelused,  naha koorumine ja nahka rikkuv lõhestumine on minevik! Liigne higistamine kaob, Teie nahk saab uue jume ning küüntes taastub elu!

Dermatoloogid soovitavad meie poolt välja töötatud lahendust kui parimat vahendit seenhaiguste eemaldamiseks nii jalgadelt kui ka kätelt. Mitte ainult ei lõhna preparaat suurepäraselt ja on seega meeldiv kasutada vaid lisaks ka sellele ei tekita meie geel kõrvalnähtusid nagu tablettide võitmisel esinevad peapööritused, iiveldamised,  oksendamised ja neerukahjustused

Mis teile kindlasti Fungonis Gel’i puhul meeldib on selle looduslik retsept. See on valmistatud ainulaadsetest taimsetest ekstraktidest ning on seega täiesti ohutu teie tervisele!

Osta Fungonis Gel 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Fungonis Gel  koostis

See on valmistatud ainulaadsetest taimsetest ekstraktidest ning on seega täiesti ohutu teie tervisele! Peamised koostisosad on järgnevad:

 • TAKJAS

      Vähendab nahapõletust ning taastab naha lipiidbarjääri. Mõjub antiseptiliselt ning seenhaiguste vastaselt

 • VARSAKABI

Taastab viga saanud koed, eemaldab sügelused, võtab ära naha ärrituse ning ekseemi

 • ROMERO EKSTRAKT

Aitab vältida seenhaiguste teket ning abistab surnud naharakkude eemaldamisel

 • EQUINÁCEA EKSTRAKT

Omab tugevat nakkushaiguste vastast toimet ning hoiab ära seenhaiguste tekkimise

Kust osta Fungonis Gel – Eesti – Estonia

Fungonis Gel vabaneda seen tellimiseks ei tule teha mitte midagi muud kui täita meie ülilihtne ankeet enda kontaktandmetega. Seda on võimalik teha meie ametlikul koduleheküljel.

Peale ankeedi täitmist võtab teiega ühendust meie konsultant, kes juhendab teid läbi ülejäänud protsessi. Pakk jõuab teieni läbi kullerteenuse ning toote eest on võimalik tasuda sularahas. Nõnda ei pea te muretsema pettuste ja muu taolise pärast.

Fungonis Gel hind – Estonia – Eesti

Fungonis geel vabaneda seen algne hind on 78 EUR, kuid hea uudis on see, et limiteeritud aja jooksul pakume Teile toodet 50% odavama kampaaniahinnaga ehk siis kokku kõigest 39 EUR! Ärge jääge unistama ning tellige kohe! Vabastage ennast kõikvõimalikest seennakkustest juba täna!

Kommentaarid Fungonis Gel tagasiside – kogemus

Geel Fungonis on 100% efektiivne lahendus mis on võitnud paljude rahulolevate klientide südamed üle kogu maailma:

“Ma ei teadnud kaua, et mul on jalaseen. Noh, väike sügelus, no higistamine suurenes , no lõhn. Kui minu jalgade ebameeldivat lõhna hakkasid märkama teised, sain ma aru, et on aeg midagi ette võtta. Väga mugav, et Fungonis Gel’i saab kasutada kiiresti ja ükskõik mis kellaajal. Kasutasin seda 16 päeva ja seent poleks nagu olnudki! Praegu määrin regulaarselt profülaktika mõttes, sugugi ei taha tagasi jõuda selle juurde, mis varem oli.”

Luis Ocaso, 43 aastat vana

“Ma kannatasin kaua jalaseenega. Vaevalt saan lahti kui see on jälle tagasi. Tuli peaaegu iga kuu ravida. Fungonis Gel’ist vabaneda seen ei olnud ma varem midagi kuulnud, aga lugesin sellest foorumis ja otsustasin proovida. Tegin läbi kahenädalase kuuri ja juba neli kuud ei ole meeleski, mis see seen on. Lõpuks on tekkinud vahend, mis päriselt ka ravib, ma olen väga rõõmus. ”

Pablo Piqueras, 36 aastat vana


Osta Fungonis Gel 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *