FulFix Kommentaarid | Eesti | Tagasiside

FulFix Kommentaarid | Eesti | Tagasiside
5 (100%) 1 vote

Enamus inimesi üle maailma kasutavad erinevaid meetodeid juuste hooldusel. Meetodite efektiivsus, hind, toime ning meetodi kättesaadavus otsustab mis on parim viis ja meetod probleemiga tegelemisel. Juuste ilu võivad ohustada erinevad faktorid, juuste välja langus, kahanev juuksepiir, juuksed muutuvad liiga paksuks. Tulemuseks on juuste ilu rikutud. See nõuab probleemile lahendust ning FulFix on parim ravi. See aitab vältida juuste välja langust ning seda kasutatakse juuste hooldusel. Samuti kasutatakse seda selleks, et stimuleerida juuste kasvu.

Suurepärased ja ilusa väljanägemisega juuksed parandavad meeste ja naiste ilu. Enamus naisi ja härrasid tahavad näidata oma ilu juuste näol. Juuste ilu võivad ohustada erinevad faktorid nagu näiteks kõõm, juuste välja langus, juuste nõrgenemine ning peanaha kahjustamine. Need kes hoolitsevad oma juuste eest on nõus, et juuste tervis on esimene samm ilu suunas.
Osta FulFix 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Mis on FulFix

Fulfix on 100% naturaalne juuste languse vastane ravi programm, mis põhineb suurepärastel taimsetel ekstraktidel mis on kombineeritud võimsa aminohappe liiduga ning rikastatud vitamiinidega. See arendati üle 20 aastase teadusliku uuringu tulemusena ning on 100% naturaalne teraapia, mis peatab juuste välja langemise ning samaaegselt soodustab tervete juuste peale kasvamist. See toode samuti peatab hallide juuste tekkimise protsessi ning aitab juustel saavutada jälle oma loomulik värv. See taimne seerum on rikastatud toitvate ainetega mis on kujundatud taaselustama isegi kõige kahjustatumaid juukseid tehes neid siledaks, paksuks ning säravamaks kui kunagi varem.

FulFix toime

Toode eksisteerib vedelas kujus kui salv. Seda kantakse juustele ja peanahale välispidiselt peale masseerides ning hõõrudes seda juustele ja peanahale. Järgi instruktsioone ja protseduuri korrektselt toodet kasutades. Peale kandmise protseduur on järgnev:

 • Pese oma juuksed puhtaks kasutades kerget šampooni. See muudab juuksed puhtaks ja puhastab mustusest enne peale kandmist.
 • Kammi juuksed, et lasta neil kuivada. Lase juustel täiesti kuivada.
 • Kanna väike kogus seerumit juustele ja peanahale. Kasuta 10 ml toodet. Kata pea kilega ning räti või salliga üle pea.
 • Hõõru ja masseeri peanahka õrnalt umbes 2 minutit juuste juurte piirkonnas.
 • Lase seerumil täiesti juustesse sisse imbuda hoides maski juuste peal. Pese oma juukseid pärast ühte tundi.
 • Stiili oma juukseid nagu tavaliselt. Kanna seda seerumit 2-3 korda päevas paremateks tulemusteks.

Mis muudab selle toote unikaalseks on see, et see on 100% naturaalne – hoolikalt kombineeritud haruldaste taimede, võimsate vitamiinide ning tervislike mineraalide segu. FulFix seerum on loodud ilma ühegi parabeeni, sulfaadi, sünteetilise lõhnaine, sünteetilise värvaine, metanaalita või naftakemikaalideta.
Osta FulFix 50% allahindlust*ametlikul kodulehel
Lisaks on kõik koostisained farmatseudilise kvaliteetklassiga ning töödeldud järgides karme kvaliteedi kontrolli standardeid. Selles seerumis pole kasutatud ühtegi siduained, täidisainet või kunstlikku säilitusainet. Efektiivselt kasutades võid seerum saavutada järgnevat.

 • Vedelik saavutab pikad juuksed parandades su juuste kasvu kiirust. Selle koostisosad tagavad juustele mineraalid ja vitamiinid, mis aitavad juustel kiiremini kasvada.
 • See aitab hoida juuksed tugevana ja pehmena. Need aitavad vältida sagedast juuste välja langemist.
 • See aitab kaitsta, vältida ning ära hoida kahjustust peanahale seenhaiguste, bakterite või viiruste poolt. Samuti on su peanahk niisutatud.
 • Samuti aitab see peanaha rasunäärmetel kiiremini paraneda kahjustuste korral. See väldib peanaha põletikku.
 • Seerum parandab kaitsvat toimet kõõma vastu mis on põhjustatud seeninfektsioonide poolt.

Ful Fix koostis

Avokaado ekstraktid. Need on rikkalikud F, E, D ja B Vitamiinidega. Neil on erakordne võime hoida juukseid niiskena, hoida kõõma kontrolli all ning vältida juuste välja langust.

Alfa ekstrakt. Selle funktsioon on peamiselt peanaha ja juuste rekonstruktsioon. See võimaldab peanahal ja juuste juurtel imendada toitaineid efektiivselt. Samuti parandab see vereringlust peanahal.

Viinamarjaseemneõli. Aitab toita ja parandada juuste kasvu juurtest. Samuti hoiab see juukseid paksuna.

Riitsinusõli. Aitab tugevdada juukseid ning samuti toimib kui kaitsev kiht kuumuse eest.

E-Vitamiin. Aitab vältida peanaha põletikku ning samuti toidab juukseid et soodustada kiiremat juuste kasvu.

Kust osta FulFix – Eesti – Estonia

Telli ja osta FulFix alates juuste tootja kodulehelt. Tellimuse esitamine kodulehel on võimalik täites tellimuse ankeet. Klient peab jätma on ees-ja perekonnanime, tänava aadressi, linna, posti indeksi, e-maili aadressi, telefoni numbri ja riigi nime. Kliendiga võetakse seejärel telefoni kaudu ühendust ning tellimus saadetakse kohale kulleriteenusega.

Toodete ostuprotseduur on selle tootja kodulehel tehes tellimus, kliendiga võetakse seejärel ühendust, ning toode on kliendile kohale toimetatud ja toote eest makstakse siis kui toode on kohale toimetatud.

Ful Fix hind – Estonia – Eesti

Toote hind on 38 € ametlikul kodulehel. Eelnev hind oli 48 €. Kuid pakkumisega antakse allahindlust seerumi ostjatele. See hind on garanteeritud ning ühe kuu jooksul kehtib ostjatele täielik garantii. Säästa € 10 nüüd ning telli enda Ful Fix alates juuste.

Kommentaarid FulFix tagasiside – kogemus

Kristo, 37

Ma alustasin seerumi kasutamist 3 kuud tagasi ning ei oodanud sellest väga suurt muutust. Minu üllatuseks hakkasid mu juuksed pärast 15 päeva kasutamist tagasi kasvama kui ma märkasin uusi, terveid juukseid kasvama piirkondades mis olid eelnevalt täiesti kiilakad. Nüüd kasutan ma toodet umbes 2 korda nädalas ja arvan, et jätkan selle kasutamist. See muutis juuste taastamise jälle võimalikuks.

Maarika, 20 aastane

Mul on olnud kuiva peanaha ja juuste väljalangemisega probleeme juba tükk aega. Ma proovisin mitmeid viise selle lahendamiseks kuid kõik oli ebaefektiivne. Arst soovitas mulle proovida FulFix seerum. Ma ütlesin head-aega probleemidele sest see toimis minu jaoks. Probleem sai lihtsalt lahendatud ning mu juuksed näevad jälle head välja.

Kokkuvõte

Juuksed parandavad nii meeste kui naiste ilu. Su juustel on erakordne võime parandada keha välimust. Hoolitsedes juuste eest tagab sulle särava ja meeldiva väljanägemise. Vabane kuivast peanahast, juuste välja langemisest, kuivusest ning kõõmast kasutades Ful Fix seerum. See on parim turul saada olev toode ning sa saad sellega väga rahul olema.

Osta FulFix 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *