Fresh Fingers Hodnotenia | Cena

Fresh Fingers Hodnotenia | Cena
5 (100%) 1 vote

Mali ste už niekedy problém s tzv. atlétovou nohou alebo atlétovým svrbením? Ak áno, tak vaše problémy môžete zhodiť na mykózu, čo je vlastne plesňové ochorenie. Plesne sú primitívne organizmy, ktoré žijú najmä vo vzduchu, no niektoré žijú aj v ľudskom tele a viac než polovica z nich je pre organizmus nebezpečná.

Napríklad vyššie spomínaná atlétova noha (tiež známa ako Tinea Pedis), je jednou s najčastejších infekcií a je to plesňová infekcia nôh. Pleseň, ktorá infikuje vašu nohu, sa najlepšie šíri vo vlhkom a teplom prostredí, ako podlahy na vo verejných šatniach, toaletách či v bazénoch.

Plesňovú infekciu však môžete chytiť aj z vašich topánok alebo tenisiek, počas letných dní, keď je vonku vlhko a teplo. Niektoré z viditeľnejších znakov zahŕňajú:

 • Nadmerné červenanie medzi prstami
 • Svrbenie a pálenie chodidiel
 • Olupovanie kože okolo prstov a na chodidle
 • Sťahovanie, tmavnutie a opadávanie nechtov
 • Dokonca sa vám na chodidlách môžu objaviť vredy alebo pľuzgiere

V tých najhorších prípadoch môže mykóza spraviť vašim nechtom a kože ešte viac škôd. Ak ste nedávno brali antibiotiká alebo máte slabší imúnny systém, ste náchylnejší na chytenie tejto choroby.
Kúpiť Fresh Fingers so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Čo je Fresh Fingers?

Ak ste kedykoľvek mali tento problém, tak ste si iste vedomý, ako náročné je zbaviť sa ho. Ak sa preto chcete mykóze vyhnúť, alebo sa jej chcete zbaviť v ktorejkoľvek fáze vývoja, mali by ste použiť Fresh Fingers.

Tento sprej má unikátnu schopnosť preniknúť aj do tých najtvrdších vrstiev kože, čím môže rýchlo rozpustiť akúkoľvek pleseň. Je preto jedno, v ktorom štádiu choroby ste, odborníci radia, aby ste ho využili na vyhubenie akýchkoľvek náznakov plesne. Viacero testov k tomu ukázalo, že nemá žiadne vedľajšie účinky.

Spôsoby účinkovania Fresh Fingers

Sprej by mal byť nanesený po tom, čo ste si nohy kompletne umyli a vysušili. Nasprejujte tenkú vrstvu na postihnutú plochu, aspoň dvakrát denne, ideálne raz ráno, a raz večer. Dbajte, pritom na dôraz v oblasti prstov.

Keď začnete používať Fresh Fingers všimnete si, že používanie spreju v rámci vašej hygienickej rutiny má množstvo výhod, ako napríklad:

 • Prevencia plesňových infekcií

Výrobok rýchlo vsiakne do vašej kože, a keď už prejde pod povrch, začne pôsobiť z vnútra, smerom von, v zmierňovaní vašich problémov. A čo viac, prísady tohoto výrobku tiež účinkujú ako ochranná bariéra pre budúcimi infekciami, čím vám pomáhajú v zachovávaní čistej a čerstvej kože.

 • Stlmuje potenie

Ak ste niekedy mali problém s nadmerným potením, tak tento výrobok vás ho takmer úplne zbaví; to, zas minimalizuje šance na chytenie podobných infekcií. Zjednodušene, táto formula garantuje, že na vás žiadne iné plesne rásť nebudú.

 • Žiadne svrbenie

Prirodzene tiež tým zabraňuje to zbytočné svrbenie, ktoré vás trápi, keď chytíte pleseň. Po aplikovaní spreju jeho unikátna formula eliminuje svrbenie a dá vám možnosť užiť si deň bez ďalších iritácií.

Zloženie Fresh Fingers

Hneď, čo aplikujete Fresh Fingers, začnete badať zmeny, pretože sprej okamžite začne zabíjať plesne. Len po niekoľkých dňoch si budete môcť všimnúť, že vaše chodidlá budú v lepšom stave. Niektoré z prvkov, ktoré toto Fresh Fingers umožňujú, zahŕňajú:

 • Klotrimazol

Táto látka okamžite zastaví rast plesní a mykózy, kdekoľvek na vašej nohe. Tiež má deštrukčný efekt na plesňové bunky, vďaka ktorému zabraňuje rastu nových kolónií a ich útokov na vaše telo.

 • Med

Tento produkt obsahuje aj med, ktorý spomaľuje aktivitu potných žliaz, čím zabraňuje tvorbe nepríjemných zápachov. Vaša koža bude vďaka medu mäkšia na dotyk a dodá jej jemnú arómu kvetov, a vy nebudete mať problém vyzuť sa, kdekoľvek len budete.

 • Limonén

Limonén je v tejto zmesi preto, aby zabránil dlhodobým pachom, ktoré ste už možno zažili. Tiež dodá vašim nohám prijemnú arómu (čo je jeden z dôvodov, prečo odborníci tento produkt odporúčajú všetkým), a k tomu príjemne chladí vaše chodidlá, čím zabraňuje nadmernému poteniu.

 • Vitamíny

Kúpiť Fresh Fingers so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Nuž a napokon, každá plechovka spreju Fresh Fingers je naplnená tonami vitamínov (najmä vitamínom E). Tie zabraňujú koži okolo vašich prstov aby sa lúpala a udržujú vaše chodidlá mäkšie, než kedykoľvek predtým.

Kde sa dá kúpiť Fresh Fingers na Slovensku

Kým väčšina proti-plesňových výrobkov je dostupná v miestnych lekárňach, alebo u online predajcov, dostupnosť negarantuje dobré výsledky. Fresh Fingers je možné zakúpiť len na oficiálnej stránke firmy.

A nemusíte sa obávať; na rozdiel od mnohých iných stránok, objednávací proces, cez túto firemnú stránku, je úplne jednoduchý. Stačí navštíviť ich web, zadať vaše meno, adresu a telefónne číslo, a vaša objednávka vám bude expedovaná do niekoľkých hodín.

Cena Fresh Fingers

Jedna plechovka spreju Fresh Fingers vás nevyjde viac, ako 33 €. Avšak, je potrebné zdôrazniť, že cena veľmi záleží aj na vašej polohe, nakoľko sa náklady na dopravu drasticky líšia, podľa krajiny.

Hodnotenia Fresh fingers

Rebeka

Posledných päť rokov som pracoval ako plavčík na našej miestnej plavárni a som si vedomý, že moje nohy sú preto v neustálom ohrození. Aj keď som bol tak opatrný, ako to len šlo, aj tak som chytil nepríjemnú plesňovú infekciu. To dráždenie sa nedalo vydržať a po pár mesiacoch sa na mojich chodidlách začali objavovať vredy. Minulý mesiac som si však objednal Fresh Fingers a na moje prekvapenie, svrbenie prestalo, už po pár dňoch a tie hrozné vredy sa skoro tiež stratili.

 

Avelina

Ako inštruktorka fitnessu, zvyknem stráviť niekoľko hodín týždenne v šatni vo fitku. Nesprchujem sa tam príliš často, pretože sa obávam hygienickosti. Raz som však meškala na stretnutie a musela som sa rýchlo osprchovať. Zdá sa, že aj to stačilo na to, aby som chytila mykózu. Začali to silným potením nôh, dôsledkom čoho, som bola mesiac úplne bez nálady. Zašla som za odborníkom, ktorý mi predpísal Fresh Finger a moje nohy sú na tom lepšie, než kedykoľvek predtým.

Kúpiť Fresh Fingers so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *