Formexplode Kommentaarid | Eesti | Tagasiside

Formexplode Kommentaarid | Eesti | Tagasiside
5 (100%) 1 vote

Enamik mehi unistavad suurepärasest kehakujust, hästi kujundatud kõhulihastest ja tugevast lihaskonnast. Sellist eesmärki saab saavutada erinevatel viisidel:

 • Pidev treenimine jõusaalis ja õige toitumine: See meetod on hästi testitud ja tõestatud, kuid see nõuab palju aega ja jõupingutust selleks, et teha kehakuju suurepäraseks.
 • Anaboolsete steroidide kasutamine: Anaboolsed Androgeensed steroidid (AAS) kuuluvad sünteetiliste narkootikumide rühma. Steroidid on välja töötatud testosterooni toime imiteerimiseks, nad suurendavad keha kudede, isegi lihaste regenereerimist. Steroidide kasutamise puhul inimene tunneb end tugevam kui ta tegelikult on, seetõttu inimesel võib tekkida soov suurendada koormust. See võib viia lihaste katkemiseni. Samal viisil, lihas võib kasvada palju kiiremini kui kõõluste tugevus, tulemusena võib tekkida kõõluse rebend. Lisaks, steroidide kasutamine kahjustab kehaelundeid, sh. neerusid, südant, maksa, luid ja võib viia veremürgitusele ja impotentsusele.
 • Valgulisandite kasutamine: valgusegude ja valgupulbrite võtmine on laialt levinud inimestel, kes tegelevad lihaste ülesehitamisega. Selliste lisandite võtmisega tavaliselt peaks kaasnema pidev jõusaalis treenimine ja range dieedi järgimine.
Osta Formexplode 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Mis on Formexplode

See toidulisand on tõeline revolutsioon lihaste kasvatamise alas kogu maailmas. See toode sisaldab komponente, mis mitte ainult aitavad ehitada lihaseid üles, vaid ka tugevdavad kogu organismi  funktsioneerimist. Lisandi võtmise ja samaaegse kerge ja efektiivse treenimise kombineerimise puhul toidulisand aitab:

 • Kasvatada 10 naelu lihaseid vaid nelja nädalaga
 • Kujundada oma kõhulihaseid 12 päeva jooksul
 • Tugevdada oma õlavarrelihaseid ja õlavarre kolmpealihaseid vaid 7 päevaga
 • Puhastada oma keha toksiinidest
 • Tugevdada oma jalalihaseid
 • Suurendada eluenergiat 80% võrra

Formexplode toime

Formexplode toidulisand toimib lihaste ülesehitamisele kolmel viisil:

Kõrvaldab rasva – Rasva põletamine on lihaste  kasvatamiseks nõutav. Lihaste kujundamiseks tuleks teha oma keha saledaks. Toidulisandis sisalduvad komponendid aitavad teil kõrvaldada üleliigset rasva ning see võimaldab kasvatada tervislikku lihaseid. Lisand eemaldab rasva kehast välja ainevahetuse teel.

Annab energiat – Toidulisandi kasutamise puhul energiatase hakkab tõusma ning esimeste 10 päevade käigus toimub energiatase pidev suurendamine kuni 80% võrra. See võimaldab teil olla aktiivne, treenida rohkem ja hoida oma keha heas vormis.

Automaatne Lihaste Konstrueerimine – Toidulisand sisaldab aktiivset ainet, mis teeb lihaste kasvatamist pidevaks. Toidulisandi võtmine aktiveerib lihaste kujundamist ja teeb seda automaatseks. Teil ei ole vaja mõtelda lihaste ülesehitamisest kogu aega. Lihtsalt tehke oma igapäevast tegevust ilma valuta ja ilma väsimuseta.
Osta Formexplode 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Formexplode koostis

Toidulisandis sisalduvad BCAA, kreatiin, L-arginiin ja L-karnitiin võimaldavad saavutada soovitud tulemusi ohutul viisil. Need ained on kõige tugevamad aminohapped ja orgaanilised ühendid, mis aitavad ehitada lihaseid üles, annavad lihastele energiat ja parendavad verevarustust, seepärast need ained on populaarsed ja neid kasutavad kulturistid ja sportlased. Nende kolme koostisainete piisava koguse võtmine tagab olulist lihasmassi suurendamist ning teeb lihaste kasvatamist:

 • Lihtsaks – kõrvaldab pikaajalise ja range jõusaalitreeningu ja range dieedi järgimise vajadust. Kõik mis on vaja teha – päeva alguses tuleb võtta klaasi vett ja nõutavat toidulisandi kogust. Pärast seda te saate alustada oma igapäevast tegevust ja nautida suurepärase lihaselise kehaga!
 • Ohutuks – BCAA, kreatiin, L-arginiin ja L-karnitiin toimivad naturaalsel viisil ja muudavad rasva lihasteks, kiirendavad ainevahetust ja soodustavad vereringesüsteemi funktsioneerimist. Tulemusena toimub kogu keha tugevdamine.

Selle toidulisandi tootja toodab ainult BCAA, kreatiini, L-arginiini ja L-karnitiini kombinatsiooni. Toidulisand müüakse kergesti lahustuva pulbri kujul ning kõik mis on vaja teha – võtta klaasi vett ja nõutavat toidulisandi kogust ning valmistada jooki.

Kust osta Formexplode – Eesti – Estonia

Toidulisandit saab osta onlain  ametlikul kodulehel

Formexplode hind – Estonia – Eesti

Formexplode toidulisandi hind oli 121 €, kuid klubi liikmed saavad osta seda erihinnaga – vaid 69 € eest

Kommentaarid Formexplode tagasiside – kogemus

Mina olen kulturist ja treener. 15 aasta jooksul olin Pariisi jõusaali omanik ning aitasin rohkem kui 1,200 meestel muuta kehakuju kaalukaotuse ja lihaste kasvatamise abil. Saan öelda, et ma aitasin nendel ehitada keha üles. Minu paljuaastane kogemus aitas mul mõista üht asja: selleks, et teha keha ilusaks ja lihaseliseks inimesel peaks olema tugev tahtejõud, piisav kannatlikkus ja vaba aeg treenimiseks. Tõde seisneb selles, et õige toitumine, sportimine ja treenimine ei ole üleliigse rasva kõrvaldamiseks ja rasva lihasteks muutmiseks piisav. Selle eesmärgi saavutamiseks on vaja kasutada midagi tugevamat – tõelist abivahendit, mis võiks muuta keha lihaliseseks ja samal ajal olla nii tervislik kui ka efektiivne. Need abivahendid on tavaliselt saadaval toidulisandite kujul. Ma proovisin palju meetodeid, kuid ainult üks neist võimaldas mul muuta 1kg rasva lihasmassiks igal päeval ühenädalase perioodi käigus. Kui otsisin täiendavat infot selle toote kohta, olen leidnud sellist infot, et kasutajad alustasid selle toidulisandi võtmist ja suutsid suurendada oma lihaseid ja saada kuni 3kg lihasmassi vaid esimeste 48 tunni jooksul! Minu kliendid öeldasid, et alates selle toote kasutamise alustamisest nad hakkasid tundma rohkem jõudu ja vastupidavust treenimise ajal. Nad ütlesid ka, et treenimisjärgne taastumine sai palju kiiremaks. Peale selle, toidulisand ei põhjusta kõrvaltoimeid. Soovitan Formexplode on lihasmassi juurdekasv.

Mul olid üleliigsed kilod, umbes 13kg, ning ma tahtsin võtta kaalust alla ja teha oma keha lihaseliseks ja ilusaks. Ma treenisin jõusaalis, kuid kogu treenimiprotsess oli väsitav, valulik ja väga aeglane. Pärast seda alustasin Formexplode võtmist. Igal päeval ma sain rohkem ja rohkem energiat ning mu keha hakkas näema välja veelgi parem. Vaid ühe kuu jooksul ma kaotasin üleliigset kaalu ja kasvatasin 10kg lihasmassi. Ootamatult mu kehakuju muutus suurepäraseks. Soovitan seda toidulisandit igaühele, kes tahab kõrvaldada üleliigseid kilosid ja teha oma keha tugevaks.


Osta Formexplode 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *