Formexplode atsiliepimai | Kaina

Formexplode atsiliepimai | Kaina
5 (100%) 1 vote

Dauguma vyrų svajoja turėti tobulą kūną, tarsi skulptūros, su ryškiai matomu pilvo presu ir raumenimis. Būdai, kuriais to galima pasiekti yra:

 • Intensyvus sportas klube ir teisinga dieta. Šis metodas buvo ilgainiui patikrintas ir įrodytas, tačiau tai yra ilgas ir sunkus kelias, norint pasiekti tobulą kūną.
 • Anabolinių steroidų naudojimas. Anaboliniai androgeniniai steroidai yra sintetinių vaistų klasė, kurie yra sukurti atkartoti testosterono poveikį. Šie steroidai padidina kūno audinių regeneraciją, ypač raumenų. Naudojant steroidus, žmogus dažnai jaučiasi stipresnis, negu iš tikro yra, todėl nori kilnoti sunkesnius svorius. Tai gali privesti prie raumenų plyšimo. Be to, raumenys gali augti greičiau nei gali atlaikyti sausgyslės, o tai gali privesti prie sausgyslių plyšimo. Steroidai turi kelis kitus šalutinius poveikius organams, pavyzdžiui inkstams, širdžiai, kepenims, kaulams, gali privesti prie kraujo užnuodijimo ir impotencijos.
 • Proteinų papildų naudojimas. Proteinų kokteilių ir proteinų miltelių naudojimas yra įprastas dalykas žmonėms, kurie nori priaugti raumenų. Šie papildai įprastai turi būti derinami su intensyviomis treniruotėmis ir griežtomis dietomis.
Pirkti Formexplode su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kas yra Formexplode

Tai yra maisto Formexplode raumeningo kūno formavimuisi, kuris revoliucionizavo raumenų auginimą žmonėms visame pasaulyje. Jis turi ingredientų, kurie yra specifiškai skirti raumenų auginimui, tuo pačiu metu pagerindami kūno funkcijas. Kartu su lengvomis bet veiksmingomis treniruotėmis šis papildas jums padės:

 • Užsiauginti 10 svarų raumenų per keturias savaites
 • Suteikti formą savo preso raumenimis, per 12 dienų
 • Padidinti savo bicepsus ir tricepsus per 7 dienas
 • Išvalyti kūną nuo nešvarumų ir toksinų
 • Sustiprinti savo kojų raumenis
 • Padidinti energiją 80%

Formexplode veikimas

Šis Formexplode raumeningo kūno formavimuisi stiprina jūsų raumenis trimis pagrindiniais būdais:

Šalina riebalus – raumenų augimui reikia to. Pagrindinis raumenų auginimo aspektas yra lieknas kūnas. Šis papildas turi ingredientų, kurie jums padeda pašalinti perteklinį svorį, kad jūsų kūnas galėtų auginti liesus ir sveikus raumenis. Šis Formexplode milteliai pašalina riebalus iš metabolizmo.

Suteikia energijos – kai naudosite šį papildą, jūsų energijos lygiai pradės kilti ir per pirmas 10 dienų pajusite stabilų energijos didėjimą, iki 80% daugiau nei anksčiau. Šis padidėjęs energijos lygis leidžia jums pasinerti į daugiau veiklų, o tai padeda jūsų kūnui išlikti sportiškam.

Automatinis raumenų auginimas – šis papildas turi aktyvų ingredientą, kuris užtikrina pastovų raumenų augimą. Nuo tada kai pradėsite naudoti šį papildą, raumenys pradės automatiškai augti. Jums nereikės mąstyti apie raumenų augimą ir galėsite toliau vykdyti savo rutiną nejausdami raumenų auginimo skausmo skausmo arba nuovargio.

Formexplode sudėtis

Papilde yra BCAA (šakotų grandinių amino rūgščių), kreatino, L-arginino ir L-karnitino, kad saugiai pasiektų maksimalius rezultatus. Šios medžiagos yra stipriausios amino rūgštys ir organiniai junginiai, kurie randami kūne ir raumenyse. Juos dažnai naudoja raumenų augintojai, nes jie suteikia raumenims energijos ir pagerina kraujotaką. Todėl jie yra populiarūs kultūristų ir sportininkų tarpe. Tinkamas šių trijų ingredientų vartojimas užtikrina didelį liesos raumenų masės padidėjimą, o dėl to raumenų auginimas tampa:

 • Paprasta – tai pašalina griežtą sporto treniruočių poreikį, taip pat reikalavimą laikytis griežtos dietos. Viskas ko jums reikia – tai viena stiklinė vandens su tinkama priemaišų miltelių suma jūsų dienos pradžioje. Tada eikite ir mėgaukitės liesiu raumeningu kūnu!
 • Saugus ir saugus – BC AA, kreatinas, L-argininas ir L-karnitinas perneša riebalus į raumenis, pagreitina medžiagų apykaitą ir palaiko kraujo apytakos sistemos funkcionavimą dėl jų natūralių savybių. Tai veda prie jūsų kūno stiprinimo.

Šio priedo gamintojas gamina tik BCAA, kreatino, L-arginino ir L-karnitino sudėtį. Priedas yra lengvai tirpių miltelių forma, kuriam reikia tik papildomo stiklo vandens.

Kur pirkti Formexplode Lietuvoje

Šį priedą galite įsigyti internetu iš mūsų svetainės.
Pirkti Formexplode su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Formexplode kaina

Šio Formexplode milteliai papildo kaina buvo 121 €, tačiau klubo nariai gali ją gauti sumažinta 69 € kainą

Atsiliepimai Formexplode

Aš esu kultūristas ir treneris. Per 15 metų turiu savo paties sporto salę Paryžiuje. Mano sporto salėje aš padėjau daugiau nei 1200 vyrų keisti savo kūnus, prarandant riebalus ir kuriančius raumeningus siluetus. Galėčiau pasakyti, kad padėjau jiems suformuoti savo kūną. Mano kelerių metų patirtis mane išmokė vieno dalyko: norint pasiekti gražų, liesą ir raumeningą kūną, žmogus turi turėti daug valios, laiko ir kantrybės. Tiesa: pašalinti perteklinį svorį ir paversti riebalus raumenimis, nepakanka geros dietos; sporto ir pratybų taip pat nepakanka. Tai reikalauja kažko stipresnio – realaus ginklo sukurti raumeningą kūną, kuris būtų sveikas ir efektyvus. Šis ginklas paprastai yra maisto papildas. Aš bandžiau daug metodų anksčiau, bet tik vienas iš jų man padėjo paversti 1 kg riebalų į raumenų masę per 1 savaitę. Tiesą sakant, atliekant tyrimus nustatyta, kad per pirmąsias 48 valandas, kai buvo naudojamas šis priedas, žmonės sugebėjo įgyti iki 3 kg raumens! Mano klientai taip pat teigė, kad pratybų metu jie patyrė didesnę ištvermę ir greitesnį jų atsigavimą po to, kai naudojamas šis priedas. Be to, papildas neturi kitų šalutinių poveikių, išskyrus raumenų formavimąsi. Aš rekomenduoju formexplode savo klientams ir visiems, norintiems sukurti raumenis.

Nojus Rudinskas

Aš turėjau 13 kg antsvorio ir norėjau prarasti svorį ir gauti liesą, gerai išvystytą kūną. Sporto salės procesas buvo varginantis, skausmingas ir labai lėtas. Tada aš pradėjau naudoti formexplode ir kiekvieną dieną turėjau daugiau energijos, o mano kūnas atrodė geriau. Tik po vieno mėnesio aš praradau visą svorį ir įgijau 10 kg raumenų masės. Staiga turėjau kūną, kurio norėjau. Aš rekomenduoju šį papildą visiems, norintiems atsikratyti perteklinio svorio ir kurti savo svajonių išvystytą kūną.

Daniel Konopko


Pirkti Formexplode su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *