Formexplode atsauksmes | Cena

Formexplode atsauksmes | Cena
5 (100%) 1 vote

Lielākā daļa vīriešu sapņo par skaisti veidotiem ķermeņiem, ar skaidri definētiem vēdera muskuļiem un citiem muskuļiem. Veidi, kā tas ir paveikts, ir sekojoši:

 • Ilgi treniņi sporta zālē un pareiza diēta: Šī metode ir pārbaudīta un pierādīta laika gaitā, bet tas arī ir garš un smags ceļš, kā iegūt perfekti veidotu ķermeni.
 • Anabolisko steroīdu lietošana: Anaboliskie androgēnie steroīdi (AAS) ir sintētisko narkotiku klase, kuri paredzēti testosterona iedarbības atdarināšanai. Šie steroīdi palielina ķermeņa audu, īpaši muskuļu, atjaunošanos. Steroīdu lietošana bieži vien liek cilvēkiem justies spēcīgākiem nekā viņi patiešām ir, tādēļ var rasties vēlme pacelt smagākus svarus. Tas var izraisīt muskuļu plīsumu. Alternatīvi; muskuļi var augt ātrāk nekā cīpslām rodas spēks un var izraisīt cīpslu plīsumu. Steroīdiem ir vairākas citas blakusparādības ķermeņa orgāniem, piemēram, nierēm, sirdij, aknām, kauliem, kā arī var izraisīt asins saindēšanos un impotenci.
 • Olbaltumvielu piedevu lietošana: Proteīnu dzērienu un proteīnu pulvera izmantošana ir izplatīta cilvēkiem, kuri vēlas veidot muskuļus. Šīs piedevas parasti ir jālieto kopā ar stingriem sporta treniņiem un diētai.
Nopirkt Formexplode ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Kas ir  Formexplode?

Tas ir uztura bagātinātājs, kas revolucionizēja muskuļu veidošanos cilvēkiem visā pasaulē. Tam ir sastāvdaļas, kuras ir specifiskas muskuļu veidošanai, vienlaicīgi uzlabojot ķermeņa funkcijas. Šis komplekts kopā ar vieglu un efektīgu vingrošanu, palīdzēs jums:

 • Uzņemsiet 4.5 kilogramus muskuļu, četru nedēļu laikā
 • Izveidosiet jūsu vēdera muskuļus (Abs) 12 dienu laikā
 • Palielināsiet savus bicepsus un tricepsus 7 dienu laikā
 • Attīrīsiet ķermeni no piemaisījumiem un toksīniem
 • Nostiprināsiet kāju muskuļus
 • Palieliniet jūsu enerģijas daudzumu par 80%

Formexplode Iedarbības Metode

Šis Formexplode darbojas uz jūsu muskuļu veidošanos trīs dažādos veidos:

Iznīcina taukus – muskuļu veidošanās pieprasa, atvadīšanos no liekajiem taukiem. Muskuļu veidošanas būtība ir tievs ķermenis. Šī produkta ir sastāvdaļas, kas palīdz atbrīvoties no liekā svara, lai jūsu ķermenis spētu veidot veselīgu muskuļu masu. Šis produkts iznīcina taukus, vielmaiņas procesā.

Dod enerģiju – Izmantojot šo produktu, enerģijas līmenis sāk pieaugt un pirmajās 10 dienās pastāvīgi palielinās enerģijas līmenis līdz pat 80%, salīdzinot ar iepriekšējiem. Šis paaugstinātais enerģijas līmenis ļauj iesaistīties vairākās aktivitātēs, tādējādi turot jūsu ķermeni fiziski aktīvu.

Automātiska muskuļu konstrukcija – Produktā ir aktīva sastāvdaļa, kura nodrošina nemainīgu muskuļu veidošanos. No brīža, kad sākat lietot šo produktu, muskuļi sāk automātiski veidoties. Tas ļauj jums nedomāt par muskuļu veidošanos un jūs varat doties savās ikdienas gaitās, nejūtot sāpes vai nogurumu no muskuļu veidošanās.
Nopirkt Formexplode ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Formexplode Sastāvs

Formexplode pulveris tiek apvienots BCAA, kreatīns, L-arginīns un L-karnitīns, lai sasniegtu maksimālos rezultātus drošā veidā. Šīs vielas ir visspēcīgākās aminoskābes un organiskie savienojumi, kuri atrodami organismā un muskuļos. Tos parasti sauc par muskuļu veidotājiem un nodrošina muskuļus ar enerģijas sastāvdaļām, vienlaikus palielinot asins piegādi tiem. Tas padara tos populārus starp bodibilderiem un sportistiem. Pietiekama, šo trīs sastāvdaļu uzņemšana, nodrošina ievērojamu muskuļu masas palielināšanos, veicinot muskuļu uzbūvi:

 • Vienkāršs – tas novērš vajadzību pēc plašas un stingras sporta nodarbības, kā arī prasību ievērot stingru diētu. Viss, kas Jums nepieciešams, ir viena glāze ūdens ar pareizu daudzumu papildinājuma pulvera dienas sākumā. Tad dodieties savā ikdienas procesā un izbaudiet slaidu, spēcīgu ķermeni!
 • Drošs un drošāks – BC AA, kreatīns, L-arginīns un L-karnitīns pārveido taukus muskuļos, paātrina vielmaiņu un atbalsta asinsrites sistēmas funkcionēšanu. Tas padara jūsu ķermeni spēcīgāku.

Šī produkta ražotājs, ražo tikai BCAA, kreatīna, L-arginīna un L-karnitīna sastāvu. Produkts ir viegli šķīstošs pulveris, kuram nepieciešama glāze ūdens.

Kur nopirkt Formexplode Latvijā

Šo Formexplode pieaudzē muskuļu var iegādāties online no mūsu mājaslapas

Formexplode cena

Formexplode pulveris izmaksāja 121 EUR, bet kluba biedri to var saņemt, par samazinātu cenu –  69 EUR.

Formexplode atsauksmes

Valdis Gricāns

Es esmu bodibilders un treneris. Jau 15 gadus man pieder sporta zāle Parīzē. Manā trenažieru zālē, es esmu palīdzējis vairāk nekā 1200 vīriešiem pārveidot savas ķermeņa daļas, zaudējot lieko svaru un veidojot liesās muskuļu siluetus. Es varētu teikt, ka es palīdzēju viņiem izveidot viņu ķermeni. Mana, vairāku gadu, pieredze man ir iemācījusi vienu lietu; veidot skaistu, tievu un muskuļainu ķermeni; vienam ir jābūt lielai gribai, laikam un pacietībai. Patiesība ir: liekā svara zaudēšana un tauku pārveidošana muskuļos, laba diēta, nebūs pietiekama; sports un vingrinājumi arī nav pietiekami. Nepieciešams kaut kas spēcīgāks – reāls ierocis, lai izveidotu veselīgu un efektīvu muskuļu struktūru. Šis ierocis parasti nāk kā uztura bagātinātājs. Es, iepriekš, izmēģināju daudzas metodes, bet tikai viena ļāva man, vienu nedēļu, pārvērst 1 kg tauku, muskuļu masā. Patiesībā, pētījumā es atklāju, ka cilvēki ir varējuši iegūt līdz pat 3 kg muskuļu, pirmajās 48 stundās, izmantojot šo produktu! Mani klienti arī teica, ka treniņu laikā, viņiem bija lielāka izturība un ātrāka atgūšanās pēc šī produkta izmantošanas. Un kas ir vēl labāk, produktam nav blakusparādību, izņemot muskuļu veidošanos. Es iesaku Formexplode saviem klientiem un ikvienam, kas vēlas iegūt muskuļus.

Mareks Dombrovskis

Es svēru par 13 kg vairāk nekā nepieciešams, un es gribēju zaudēt svaru un dabūt labi veidotu ķermeni. Vingrošanas process bija nogurdinošs, sāpīgs un ļoti lēns. Tad es sāku lietot Formexplode, un katru dienu man parādījās vairāk enerģijas, kā arī mans ķermenis izskatījās labāk. Tikai viena mēneša laikā, es zaudēju visu lieko svaru un ieguvu 10 kg muskuļu masas. Pēkšņi un pārsteidzoši man bija ķermenis, kuru es gribēju. Es ieteiktu šo produktu ikvienam, kurš vēlas atvadīties no liekā svara un veidot savu sapņu ķermeni.

Nopirkt Formexplode ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *