FlyBra Recenze | Cena | Diskuze | Kde koupit

FlyBra Recenze | Cena | Diskuze | Kde koupit
5 (100%) 1 vote

Co je to Fly Bra?

Jak už možná název napovídá, Fly Bra pro prsou je kousek oblečení který tvaruje prsa, aby vypadala vetší. Podprsenka je neviditelná pod oblečením a dodává jim ten správný tvar. Ačkoliv je zde na trhu několik typů podprsenek, nikdy vám nedají to, po čem toužíte. Když slyšíte o sexy oblečení vždy si vybavíte šaty s holými zády nebo hlubokým výstřihem, nebo také průsvitné tričko.
Koupit FlyBra s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Jak funguje FlyBra

Tato podprsenka je teď nejvíce zveřejňovaným produktem na internetu. Tato podprsenka je vyrobena, za účelem dosažení krásného dekoltu. Je navržena tak, aby se přizpůsobila každému poprsí. Takže jí opravdu může nosit každá z vás.

Podprsenka má dva košíčky, které se vždy přizpůsobí. Díky její sestavě, nadzvedne poprsí a krásně je vytvaruje. S porovnáním s ostatními typy podprsenek, je tato nejvíce přizpůsobivá. A to díky:

  • Pohodlnosti – skoro vůbec necítíte, že byste ji na sobě měla a nestahuje vám dekolt.
  • Možnost nošení podprsenky pod jakýmkoliv kusem oblečení – v dnešních trendech jsou více odhalená záda nebo topy bez ramínek. S naší podprsenkou se nemusíte ale bát, že by bylo něco vidět.
  • Lehký materiál – tudíž není vyrobena z přebytečného materiálu, který například mají push-up podprsenky, takže kůži umožňuje dýchat, což je také výhodou v letních, horkých dnech.
  • Viditelně nadzvedne hruď, čímž je viditelně zvětší. Dokonce dívky, které si myslí, že to nedokážou, tak budou překvapeni z opravdu působivých výsledků.
  • Nezviditelní vám žádné rýhy
  • Jelikož je vyrobena z kvalitního materiálu, tak vám dlouho vydrží a budete ji moci dlouho nosit.

Univerzální velikost vám ulehčí vybírání velikost a krásně vám sedne. Má speciální utahování, takže vám umožní si ji přizpůsobit svému poprsí.

 

Složky Fly Bra

Podprsenka neobsahuje nadbytečné množství pěnové hmoty. Jsou zde použity pouze materiály, které vám umožní pohodlné nošení.

Košíček obsahuje jemný silikon, aby jste dosáhly krásného hladkého vzhledu. Nejsou zde žádné prvky, které vám byly nepohodlné. Z vnějšku je podprsenka pokryta materiálem Lycra. Je to přírodní nude barva.

Kde koupit FlyBra v České republice

Tento produkt je dostupný na webových stránkách. Když zaznamenáme objednávku, kontaktujeme zákazníky přes telefonní číslo. Poté odesíláme na danou adresu.
Koupit FlyBra s 50% slevou*na oficiálních stránkách
Preferujeme platbu v hotovosti. Zaručujeme kvalitu a originalitu výrobku, proto také doporučujeme chodit pouze na naší oficiální webovou stránku.

Fly Bra cena v České republice

Na oficiálních webových stránkách pořídíte neviditelná podprsenka Fly Bra za 1300 kč. Toto už je cena po slevě. Produkt obdržíte po dvou až třech pracovních dnech od objednání.

Recenze FlyBra diskuze zkušenosti

Marinella Roncelli, 45 let

Chci vypadat skvěle, ale ne lacině. Když je podprsenka vidět pod oblečením, je to příšerné. Koupila jsem si tedy FlyBra pro prsou a nikdy jsem toho nelitovala.

Veronica Poletti, 34 let

Moje prsa už nejsou tak pevná, ale stále chci vypadat sexy v letních šatech. Podprsenka Fly Bra moje poprsí pozvedne, takže vypadám opět na 18!

Závěr

Netypický tvar podprsenky podporuje tvar prsou, zároveň jim dává vábný tvar. Je to tak neviditelné, že ani nevíte, že jí máte na sobě. Zakupte ji, určitě nebudete zklamáni.

Koupit FlyBra s 50% slevou*na oficiálních stránkách

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *