Fly Bra Kommentaarid | Eesti | Tagasiside

Fly Bra Kommentaarid | Eesti | Tagasiside
5 (100%) 1 vote

Selle põhiliseks omaduseks on paelte ja kinnitusvahendite puudumine. Täiesti tavaline on küsimus, et kuidas naiste garderoobi selline osa püsib üleval ja kas seda ei pea pidevalt sättima. Müsteeriumi vastuseks on ainulaadne kleepuv aine, millega on valmistatud selle rinnakorvi servad. Selle komponendi tõttu istub see veatult ja ei rinnakorvi osa ei vaju.

Tänu Fly Bra rinnahoidja-wordsmith saavad paljud naised vältida kulutusi ja piinu, mis on seotud rinnasuurenduse operatsiooniga, ning selle tõttu Fly Bra kuulsus aina kasvab. Nemad hakkasid oma edu võtme saladust jagama sõpradele ja perele ja kaaslastele. Sellist tulemust on raske saavutada, mis tekib tänu selle rinnahoidjale, tegemata oma kehale haiget. See on kõige kiirem ja parima viis, väikestele rindadele, ilma sümptomiteta ja kergesti kättesaadav.

Osta Fly Bra 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Mis on Fly Bra

Juba nime järgi võib arvata, et Fly Bra on naiste riietusese, mida kasutatakse naiste rindade  kujundamiseks, et saavutada soovitud kuju. Toode on täiuslik rinnakuju kujundaja ilma asjatute detailideta. Rinnahoidja on nähtamatu riiete all ja see tõstab rinda, andes sellele täiusliku kuju. Kuigi rinnahoidjaid on palju erinevaid mudeleid, siis tihti ei sobi need kasutamiseks  võrgutamise eesmärgil, kui soovid kanda seksikat riietust: kleiti, millel on avatud seljaosa või sügav kaelus või läbipaistvat pluusi.

FlyBra toime

Fly Bra eest ideaalne dekoltee ilmus küll suhteliselt hiljuti turule, kuid sellel õnnestus kiiresti õrnema soo südamed võita, sealhulgas ka minu. See erakordne rinnahoidja leiutati eesmärgiga parandada rindade kuju. Pika arenguprotsessi ajal võeti arvesse naisorganismi anatoomilist struktuuri, mistõttu on seda rinnahoidjat väga mugav kanda ja kasutada.

Selle peamine omadus on rihmade ja kinnitusvahendite puudumine. Loomulikult tekib küsimus, kuidas selline naiste garderoobi element ennast üleval hoiab ja kas seda ei pea siis pidevalt korrigeerima. Saladus peitub spetsiaalses liimaines, millega on töödeldud selle rinnahoidja servi. Tänu sellele funktsionaalsusele sobib see ideaalselt ja ei vaju kandmise ajal.

Bra FlyBra rinnahoidja-wordsmith koosneb kahest rinnakorvist, mis on teineteisega ühendatud nööridega. Mugav nööriosa aitab rinnakorvi pingutada nii, et rind tõuseb visuaalselt ja moodustub võrgutav rinnavahe. Võrreldes teiste rinnahoidjatega on FLY BRA-l mitmeid eeliseid, mis eristavad seda teistest sarnastest toodetest. Siin on peamised eelised:

  • Mugav rinnakorvi osa – seda pole peaaegu tundagi kehal, sest puuduvad detailid, mis võiks suruda nahka, pigistada või hõõruda. Ta ei takista liikumist, ei suru rindkerele, selle abil saate ohutult olla aktiivse elustiiliga .
  • Võimalus kanda kõikide riiete all, isegi kõige napima stiili korral – paelade ja pandlate puudumine meeldib naistele kes soovivad seksikaid riideid kanda. Teil ei ole vaja mõelda, kus varjata kinnitusvahendeid, kuidas kinnitada rinnahoidja nii, et see ei vajuks kõige ebasobivamal hetkel.
  • Kergekaaluline materjal, mis ei ole koormatud suure koguse vahtkummiga, mis on tüüpiline mudelitele, millel on push-up, võimaldab nahal hingata, nii et seda saab hõlpsasti kanda isegi väga kuumal suvepäeval.
  • Visuaalselt tõstab rindu, suurendades nende mahtu, nii et isegi naised, kes ei saa muidu uhkustada suure suurusega, on rahul sellise garderoobi elemendiga, mis loob sellise efekti.
  • See on kindlalt kinnitatud spetsiaalse liimainega, millega on immutatud rinnakorvi servi; see on kindlalt teie rinnale kinnitatud.
  • Korduvkasutust võimaldavad kvaliteetsed ja vastupidavad materjalid, millest rinnahoidja on valmistatud, et saaksite seda pikka aega kanda.

Universaalne suurus võimaldab teil vältida raskusi mudeli valimisel, et leida parim enda rinna jaoks.  Fly Bral on spetsiaalne nööridega pingutus, mille abil saab kergelt reguleerida suurust ja teie rinnad saavad seksikas piirjooned.

Osta Fly Bra 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Fly Bra koostis

Rinnahoidja koostis ei hõlma vahtkummi, mida tootjad soovivad naistepesule lisada, et suurendada rindade mahtu visuaalselt. Nende materjalide nimekiri, mida on kasutatud sellise rinnahoidja tootmiseks:

Rinnakorvi osad koosnevad pehmest ja õrnast silikoonist. Neil on sile pind ja nad on üksteise külge kinnitatud nööride abil. Puuduvad õmblused või muud kinnitusvahendid, mis võivad kandmise ajal ebamugavust tekitada. Väliselt on korvi osa kaetud Lycra’ga. Selle loomulik beež varjund on peaaegu sarnane naha värviga, nii et see sobitub kehaga. Tänu sellele funktsioonile on rinnahoidja nähtamatu isegi kõige läbipaistvama riide all. Servasid on töödeldud spetsiaalse kleepuva ainega, mille koostist hoiab tootja salajas. See tagab sellele garderoobi elemendile usaldusväärse kinnituse, et nahkkate ei kuiva ära pika aja jooksul ja see ei kao pesemise ajal. Usaldusväärse kinnitusega nöör on mitte ainult selleks, et anda teie rinnale suurepäraseid seksuaalseid jooni, vaid võimaldab teil ka pikka aega kanda BRA-d.

Kust osta FlyBra’t – Eesti – Estonia

Fly Bra rinnahoidja-wordsmith on saadaval toote ametlikul veebisaidil. Ostuprotsess toob kaasa tellimuse, mille klient on veebis täitnud, kliendiga võetakse ühendust telefoninumbri kaudu. Seejärel saadetakse toode kulleriga või postkastiga nõutud asukohta.

Makse tehakse sularahas. Veebilehelt ostmise eelis on see, et toode on ehtne ja originaalne. Võltsitud toodete vältimiseks on soovitatav osta ametlikult veebisaidilt.

Fly Bra hind – Estonia – Eesti

Toote uus hind on selle ametlikul kodulehel 49 €. Kauba endisele hinnale, 98 € tehti soodustust  50%. Toote kohaletoimetamise aeg on 2-3 päeval alates tellimuse päevast.

Kommentaarid FlyBra tagasiside – kogemus

Marinella Roncelli, 45 aastat

Mulle meeldib hea välja näha, kuid ilma vulgaarsuseta. See on kohutav, kui  rinnahoidjat on näha riiete alt. Nii et ostsin FlyBra eest ideaalne dekoltee ja ma pole seda kordagi kahetsenud.

Veronica Poletti, 34 aastat

Minu rinnad on natuke vajunud, kuid suvel tahaksin ikkagi veel seksikaid riideid kanda. See rinnahoidja tõstab rinda nii, et tundub nagu oleks 18-aastane!

Järeldus Fly Bra`st

Fly Bra rinnahoidja ebatavaline kuju toetab rindu, andes nendele võrgutavad piirjooned. Ta on kehal nii tundmatu, et mõnikord unustan selle olemasolu. Osta see rinnahoidja ja sa ei pea kohe üldse pettuma.

Osta Fly Bra 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *