Fly Bra atsiliepimai | Kaina

Fly Bra atsiliepimai | Kaina
5 (100%) 1 vote

Jos pagrindinis pliusas yra petnešėlių ir užsegimų trūkumas. Natūraliai, iškyla klausimas, kaip toks rūbas laikysis ir ar jo nereikės pastoviai taisyti. Paslaptis glūdi unikalioje lipnioje medžiagoje, kuri dengia šios liemenėlės kraštus. Dėl to, ji laikosi puikiai ir nenukrenta.

Dauguma moterų gali išvengti krūtų didinimo kainos ir kančios, naudojant Fly Bra. Moterys pradėjo pasakoti apie šį produktą savo draugams, šeimai ir artimiesiems. Yra sunku įsivaizduoti, kad toks dalykas gali veikti taip gerai, nesužeidžiant jūsų. Tai yra greičiausiais, geriausias sprendimas moterims, norinčioms padidint savo krūtis be vargo.

Pirkti Fly Bra su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kas yra Fly Bra?

Kaip galima suprasti iš pavadinimo, Fly Bra yra rūbas moterims, kuris padeda suteikti norimą formą moterų krūtims. FlyBra nematoma liemenėlė suteikia tobulą krūtų formą, be bereikalingų sunkumų. Liemenėlė yra nematoma po rūbais ir ji pakelia krūtis, suteikdama joms tobulą formą. Nors yra daug skirtingų liemenėlių modelių, jos nėra tinkamos viliojant, kai dėvite jas su seksualias rūbas: suknele su atvira nugara arba gilia iškirpte arba permatoma palaidine.

FlyBra veikimas

Liemenėlė pastaruoju metu pasirodė reklamose, bet tik dabar išsiaiškino kaip laimėti moterų širdis. Ši fenomenali liemenėlė buvo sukurta norint pagerinti krūtų formą. Gaminant, buvo atsižvelgiama į moters anatomiją, todėl šią liemenėlę itin lengva ir patogu nešioti.

Jos pagrindinis pliusas yra petnešėlių ir užsegimų trūkumas. Natūraliai, iškyla klausimas, kaip toks rūbas laikysis ir ar jo nereikės pastoviai taisyti. Paslaptis glūdi unikalioje lipnioje medžiagoje, kuri dengia šios liemenėlės kraštus. Dėl to, ji laikosi puikiai ir nenukrenta.

Liemenėlė susideda iš dviejų kaušelių, kurie sujungti vienas su kitu su medžiaga. Tuščia erdvė kaušeliuose padės krūtims atrodyti didesnėms ir gražesnėms. Palyginus su skirtingomis liemenėlėmis, ši turi daug skirtingų bruožų, kurie išskirią ją nuo kitų. Štai pagrindiniai skirtumai:

  • Patogumas ir komfortas užsidėjus – užsidėjus ji beveik nejaučiama, nes nėra dalių kurios gali trintis, spausti arba kitaip sužeisti odą. Ji netrukdo judėti, neveržia krūtinės, todėl su ja lengvai galite gyventi aktyviai.
  • Gebėjimas dėvėti po bet kokiais drabužiais, net su atviriausiai – petnešėlių ir užsegimų trūkumas patiks merginoms, kurios mėgsta dėvėti seksualiu rūbus. Jums nereikės galvoti, kur paslėpti užsegimus, kaip pritvirtinti liemenėlę, kad ji nenukristų, kai mažiausiai reikia.
  • Lengva medžiaga, nėra daug gumos, kurios daug būną push-up modeliuose, leidžia odai kvėpuoti, todėl galima lengvai nešioti net ir karštą vasaros dieną.
  • Vizualiai pakelia krūtinę, ją padidina, todėl net merginos, kurios negali pasigirti nuostabia figūra, bus pamalonintos dėl tokio drabužių spintelės elemento.
  • Jis tvirtai pritvirtintas dėl specialios lipnios medžiagos, kuri impregnuoja krūtinės kraštus; ji yra saugiai pritvirtinta prie krūtinės.
  • Daugkartinį naudojimą užtikrina aukštos kokybės ir patvarios medžiagos, iš kurių šis biustas yra pagamintas, todėl galite dėvėti ilgą laiką.

Universalus dydis leis išvengti sunkumų renkantis modelį, kuris puikiai tinka jūsų krūtinei. Liemenėlė turi specialią priveržiančią juostą, kurią galite lengvai reguliuoti, o jūsų krūtys bus seksualios.

Pirkti Fly Bra su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Fly Bra sudėtis

Liemenėlių sudėtyje nėra putplasčio, kurį gamintojai mėgsta įtraukti į apatinį trikotažą, kad vizualiai padidintų krūtinės apimtis. Bet medžiagų, kurios naudojamos tokios liemenėlės gamybai yra:

Kaušeliai iš minkšto ir švelnaus silikono. Jie yra lygaus paviršiaus ir sujungti raišteliu vienas su kitu. Nėra jokių siūlių ar kitų tvirtinimo detalių, galinčių sukelti nepatogumų dėvint. Iš išorės dubenėlis padengtas Lycra. Jo natūralus smėlio spalvos atspalvis beveik primena odos spalvą, todėl jis susilieja su kūnu. Dėl šios savybės; šis biustas yra nematomas net su skaidresniais drabužiais. Kraštai apdorojami specialia lipni medžiaga, kurios sudėtis gamintojo laikoma slapta. Tai užtikrina patikimą šios drabužių spintos elemento tvirtinimą, kad odinis dangtelis ilgai neišdžiūtų ir nebūtų nuplaunamas. Patikima tvirtinimo juostelė padės ne tik suteikti savo biustui puikių seksualinių kontūrų, bet ir leis jums ilgą laiką dėvėti BRA.

Kur pirkti FlyBra Lietuvoje

Produktas yra produkto oficialioje svetainėje. Pirkimo procesas tai užsakymas, kurį klientas pateikia internete; su klientu susisiekiama per telefono numerį. Tada Fly Bra nematoma liemenėlė siunčiamas į reikiamą vietą per kurjerį arba pašto dėžutę.

Mokėjimas atliekamas grynaisiais pinigais. Pirkimo svetainėje privalumas yra tai, kad produktas yra galiojantis ir originalus. Norint išvengti suklastotų FlyBra dėl idealiai dekoltė, rekomenduojama pirkti oficialiajame tinklalapyje.

Fly Bra kaina

Oficialioje svetainėje naujo liemenuko kaina yra 49 €. Prekei buvo suteikta 50% nuolaida nuo senosios kainos 98 €. Fly Bra dėl idealiai dekoltė pristatymas atliekamas per 2-3 dienas nuo užsakymo dienos.

Atsiliepimai FlyBra

Austėja Gučaitienė, 45 metai

Man patinka atrodyti geriau, bet be vulgarumo. Baisu, kai matosi liemenėlė, esanti žemiau drabužių. Taigi nusipirkau liemenėlę ir niekada nesigailėjau.

Lina Savickienė, 34 metai

Mano krūtys yra šiek tiek pakritusios, bet vasarą aš vis dar noriu būti seksuali, kai drabužiai nuimami. Liemenėlė kelia krūtinę; atrodau kaip būčiau 18 metų!

Fly Bra išvada

Neįprastos liemenėlės forma palaiko krūtinę, suteikiant jai viliojantį kontūrą. Ji yra tokia nepastebima ant kūno, jog kartais pamirštu apie jo buvimą. Pirkite liemenėlę ir jūs nebūsite nusivylusi.

Pirkti Fly Bra su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *