Fito Spray Shqyrtime | çmim

Fito Spray Shqyrtime | çmim
4 (80%) 2 votes

Në çdo kthesë të një rruge plot njerëz do të shihni dikë që e ka të vështirë të ecë, dikush tjetër që mezi e nxë dera dhe një tjetër mezi merr frymë për shkak të dhjamit të tepërt në trup ose e thënë ndryshe obezitetit. Obeziteti ka disa dizavantazhe dhe heqja qafe e dhjamit të tepërt pa shumë punë nuk është aq e lehtë; kjo është arsyeja pse keni nevojë për Fito Spray. Disa nga dizavantazhet përfshijnë:

 • Vështirësi në frymëmarrje: Dhjami i tepërt i pengon mushkëritë dhe kraharorin të funksionojnë siç duhet. Është e sigurt që do të ketë një lloj kufizimi dhe si rrjedhim më pak ajër nga sa nevojitet në sistemin tuaj. Kjo rezulton në vështirësi në frymëmarrje pasi keni ecur një distancë të shkurtër apo pasi keni ngjitur disa shkallë.
 • Kufizime në lëvizje: A keni dëgjuar ndonjëherë që nuk ka kocka të trasha por ka vetëm trupa të shëndoshë dhe kocka normale? Po, njerëzit e shëndoshë nuk kanë kocka më të trasha. Përkundrazi, ka një mbingarkesë të madhe tek kockat nga dhjami i tepërt gjë e cila i dobëson ato lehtësisht. Kjo peshë e tepërt shkakton lodhje në vithe, gjunjë dhe kyçe.
 • Rreziku i sëmundjeve të zemrës: Dhjami i tepërt në trup ushtron presion shtesë në zemër dhe mund të shkaktojë mpiksje apo bllokime të enëve të gjakut. Mbipesha rrit presionin edhe në organet e tjera që janë afër zemrës si për shembull mushkëritë.
 • Diabeti: Është e zakonshme që njerëzit shumë të shëndoshë të vuajnë edhe nga diabeti. Kjo ndodh për shkak të sasive të rritura të sheqerit në trup. Kur ndodh kështu kufizohet liria për të ngrënë çfarë dëshiron.
 • Sëmundje të tjera: Ata që janë në mbipeshë vuajnë nga dhimbja e kyçeve, imunitetit më i dobët, depresioni, problemet sociale, probleme seksuale, vështirësi gjatë shtatzënisë, rrezik nga goditjet, nivele jo normale të kolesterolit, pagjumësi, etj.

Duke konsideruar sëmundjet e radhitura më sipër është shumë thelbësore që të hiqni qafe dhjamin e tepërt pa u munduar dhe kjo është plotësisht e arritshme duke përdorur Fito Spray.
Blej Fito Spray 50% zbritje*na oficjalnej stronie internetowej

Çfarë është Fito Spray?

Fito Spray është një produkt aromatik dhe me shije të mirë që punon për t’iu ndihmuar të fitoni formën e përsosur të cilën e keni dëshiruar gjithmonë pa pikë stresi. Gjithë sa duhet të bëni është të përdorni Fito Spray! Sa bukur. Pa vrap, pa dietë, pa ushtrime të lodhshme, pa asnjë nga këto!

Pjesa më e mirë është që përbërësit e saj aktivë janë produkte plotësisht natyralë që në mënyrë absolute nuk i shkaktojnë asnjë dëm trupit tuaj, asnjë efekt anësor. Gjithë sa kërkohet nga ju është që të merrni dozën e përditshme dhe të shihni sesi do të humbisni dhjamin e barkut, vitheve dhe kofshëve. Kjo është e lehtë.

Metoda Aktive e FitoSpray

Ky produkt ju ndihmon që në mënyrë të efektshme të tretni dhjamin, qofshi në vend apo në lëvizje për shkak të pranisë së L-carnitinës.

Përbërësit aktivë të Fito Spray e aftësojnë trupin tuaj që ta ulë natyrshëm oreksin tuaj gjë e cila rezulton në marrjen e një sasie më të pakët ushqimi dhe si rrjedhim në rënie në peshë.

Përbërësit aktivë aerosol bëjnë të mundur që elementet të thithen lehtë në sistemin e qarkullimit të gjakut dhe kështu shkojnë në të gjitha depozitimet e dhjamit dhe bëjnë punën e tyre.

Përbërja e Fito Spray

Produkti ka përbërës si Kafja e Gjelbër, ekstrakt Garcinia, mana Goji, acid citric, ekstrakte Mango dhe Mana Acai, Metanol dhe mente, L-Carnitinë.

 • Kafja e Gjelbër: është burim i mirë aktioksidantësh për të luftuar peshën e tepërt. Nuk ka efekte anësorë në zemër ndryshe nga kafja e zezë. Nutricionistët e kanë rekomanduar për pacientët që vuajnë nga mbipesha. Lufton kaloritë e tepërta dhe tret dhjamin duke u siguruar që trupi të marrë një furnizim konstant të vitaminave dhe lëndëve ushqyese.
 • Ekstrakt Garcinia: kjo nxirret nga manat Garcinia gjë e cila është paksa e diskutueshme. Në përgjithësi besohet që kur merret ul oreksin, bazuar tek ajo që thonë konsumatorët që e kanë përdorur. Nga disa përdoret edhe si erzë. Zakonisht nuk këshillohet që të merret në sasi të mëdha për shkak se përmban acid hidrooksicitrik i cili nëse merret në doza të larta mund të jetë helmues.
 • L-Carnitine: Ky aminoacid ndihmon në zgjerimin e enëve të gjakut gjë e cila automatikisht çon në tretjen e dhjamit.
 • Blej Fito Spray 50% zbritje*na oficjalnej stronie internetowej
 • Manat Goji: Manat Goji, të cilat rriten kryesisht në Azi, dihet që tretin dhjamin dhe ndihmojnë në tretjen e ushqimit gjithashtu. Këto shtojnë metabolizmin e trupi dhe kështu dhjami i depozituar përdoret më shpejt dhe kaloritë e reja shndërrohen në dhjamë. Kjo ndihmon në krijimin e një mase trupore.
 • Ekstrakti i Mangos: Ekstrakti i mangos i siguron trupi lëndët ushqyese për të plotësuar dietën me kalori të pakta.
 • Acidi Citric: Acidi Citrik, i cili gjendet gjithashtu në futat e përdorura në Fito Spray, ndihmon në tretjen e ushqimit dhe përmirëson në largimin e mbetjeve nga trupi.
 • Manat Acai: Manat Acai përdoren për të parandaluar depozitimin e dhjamit, ato përmirësojnë imunitetin dhe përshpejtojnë djegien e kalorive. Ato ulin edhe ndjesinë e urisë.

Ku ta blini FitoSpray në Shqipëri

Fito Spray mund të blihet në internet në faqen e prodhuesit. Gjithë sa duhet të bëni është të plotësoni formularin e blerjes, të prisni një thirrje nga prodhuesi dhe produkti do t’iu dërgohet dhe pagesën do ta bëni në momentin e dorëzimit.

Çmimi i Fito Spray mund të blihet për 4990 lekë

Rishikimi Fito Spray Shqyrtime

Kristina

“Një mënyrë shumë e mirë për t’u siguruar që të jeni sërish në formë dhe gati për një stinë të re. Le ta pranojmë – Ne të gjithave na pëlqen një vakt i shijshëm, por pastaj kemi rezultate negative. Përdorni Fito Spray dhe gjithmonë do të jeni në formë. Por nëse prisni që të bini në peshë duke qëndruar gjithë ditën në divan, atëherë ka të ngjarë që Fito Spray nuk është për ju. Megjithatë, nëse doni të mbështesni një dietë dhe ushtrimet rutinë për të arritur rezultate më të larta të rënies në peshë, atëherë Fito Spray mund t’iu ndihmojë.

Mund të them që e konsideroj veten eksperte në rënien në peshë, sepse provova të gjitha të mundshmet. Por vetëm pasi dëgjova për Fito Spray dhe fillova të përdorja rregullisht, pesha ime filloi të binte më në fund! Tani jam në muajin e dytë të përdorimit dhe kam hequr qafe 18 kilogramë. Fito Spray ia rekomandoj kujtdo!

Blej Fito Spray 50% zbritje*na oficjalnej stronie internetowej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *