EcoSlim Hodnotenia | Cena

EcoSlim Hodnotenia | Cena
5 (100%) 1 vote

Určite aj vám bolo povedané, že nadváha je primárne spôsobovaná hormonálnymi poruchami, pasívnym životným štýlom, alebo biedna biológia. Je to tak? Tak či onak, sú to len odchylné faktory. V 90% prípadov, nadváha je však spôsobená neprirodzenou výživou! Produkty, ktoré kupujeme v obchodoch obsahujú umelé konzervanty, chemické arómy a farbivá. Zmes týchto látok spôsobuje problémy s tráviacimi procesmi, pobádajúc ukladanie tuku a zapchávanie telesných štruktúr škodlivými naplaveninami. Veľa z nás to pozná.

Čo je EcoSlim?

Za prvé, ide o tekutý doplnok dostupný na webe. Obsahuje zázvor, riasy, prírodné kajánske korenie, púpavové korene a listy, garcíniu kambodžskú, zemežlč, sladké drievko, guaranu a chrumkavú kurkumu. Táto kombinácia je navrhnutá tak, aby urýchlila vážne chudnutie, znižovala hlad, odľahčovala tráviaci trakt, zlepšovala sklon, rozkladala tuky a dorovnávala hladiny cukru. Je odporúčané brat 0.5 mililitra, tri krát každý deň. Môže to byť pridané do vody, či čerstvého džúsu. Veďte popritom aktívny životný štýl.

Firmou za týmto výrobkom je Native Remedies, LLC; americká organizácia. Online predajcovia, ako Lucky Vitamin a Amazon ponúkajú tento výživový doplnok na svojich stránkach. Môže pomôcť aj so štítnou žľazou, pečeňovými a žalúdočnými problémami. Zároveň je lisovaný s doma vypestovanými prísadami a môže byť využívaný pánmi i dámami.

EcoSlim je výsledok práce Native Remedies, organizácie, ktorá je doma najmä v diametrálne iných možnostiach, než tie, ktoré vám predpíšu doktori. Michele Carelse, doktorka na klinike, ktorá využíva tradičné lieky pri liečení svojich pacientov, je vedúcou tímu na vylepšenie produktu. Svoj prvý rad produktov vydala už pred 12 rokmi. Dnes pokrývajú produkty Native Remedie spektrum od asistencie s tehotenstvom a počatím, až po upokojovanie stresov a melanchólií. Dokonca distribuujú aj rad výrobkov pre domácich miláčikov. Zákazníci tejto firmy zažívajú oveľa väčšie prospech, než zákazníci ich konkurentov. Väčšina ich produktov je sprevádzaná aj nevyspytateľnou ročnou zárukou. Ponúkajú aj niekoľko produktov na kontrolu nad váhou, vrátane tohoto roztoku. Je to tekutina, ktorá má byť zmiešaná s vodou alebo ovocnou šťavou tri-krát denne.
Kúpiť EcoSlim so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Spôsoby účinkovania EcoSlimu

Užívanie tohoto výrobku pomáha redukcií váhy viacerými spôsobmi:

 • Kontroluje tráviaci trakt
 • Rozbieha rozoberanie tukov.
 • Napomáha vašej vitalite.
 • Vyrovnáva hladiny cukrov.
 • Pomáha vašej mysli, aby ste už nejedli pre útechu.

EcoSlim obsahuje viaceré charakteristické prísady: chaluhu bublinatú, lipkavec obyčajný, garcíniu kambodžskú, sladké drievko, guaranu, agávu americkú, kurkum, zázvor a kajánske korenie. Niektoré z nich sú výborné doplnky na chudnutie (napríklad chaluha bublinatá – koncentrovaný prameň minerálov, ktoré vedú bunky v tráviacom trakte, napomáhajú k správnej funkcií žliaz a rôznym procesom. Lipkavec obyčajný je známy ako detoxikačný agent. Garcínia kambodžská je najznámejšia ako prísada pomáhajúca k strate váhy. Je charakteristický potláčaním túžieb na jedlo, získaný zo vzácnych rastlín juhovýchodnej Ázie. Autonómny výskum tejto byliny bol jasný. Ďalším obľúbeným prvkom pri riešení vašich problémov je guarana, ktorá je známym zdrojom kofeínu. Stimulanty dodávajú krátkodobé dávky veľkej vitality a rozširujú tráviaci trakt. Kurkum zabraňuje rakovine. Tieto výstuhy buniek bojujú proti voľným mikróbom, ktoré spôsobujú vrásky, ako aj vážne zdravotné problémy, ako napríklad koronárne choroby, zhubné nádory aj cukrovku. Púpava, sladké drievko, zázvor aj kajmánske papričky síce znejú ako prísady navyše, no i oni majú významnú dopad, ako napríklad tonikum, či pomoc so žalúdočnými problémami. Prejdenie všetkými prísadami však nie je možné. Preto je ťažko posúdiť adekvátnosť akéhokoľvek doplnku na chudnutie.
Kúpiť EcoSlim so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Cora Tonca, odborníčka na výživu tvrdí: “Aby sa vaše telo prečistilo, rozpustite kvapky EcoSlimu v pohári vody, alebo iného nápoja, počas alebo po jedle raz a deň. Čoskoro pocítite rozdiel – v priebehu týždňov tak môžete zredukovať hmotnosť, a žalúdočno-tráviace problémy zmiznú. Čo je celkovo uspokojujúce: jedinečné zloženie bolo sformulované v spolupráci z Insitue of Nutriton (Inštitútom pre Výživu). Prírodné vitamínové komplexy sú efektívnejšie a bezpečnejšie bez akýchkoľvek chemických prvkov. Zmes taurínu, kofeínu a guaranového extraktu môže mať našu dôveru, ako pravý darček všetkým, ktorí chcú schudnúť, keďže tento komplex rozkladá tukové zásoby v problémových partiách, za pár dní.”

Zloženie Eco Slimu

Naviac, všetko toto je dosiahnuté využitím normálnych ingrediencií vrátane:

 • Rias, ktoré priamo absorbujú a podporujú správne fungovanie žliaz.
 • Lipkavec obyčajný, ktorý vyplavuje jedy z vášho tela a ponecháva dostatočnú úroveň tekutín.
 • Garcínia kambodžská, ktorá potlačí vaše túžby po jedlách, a napomáha obmedziť ukladanie tuku pomocou HCA, čo je ako citrusový extrakt.
 • Púpava, ktorá podporuje správne fungovanie pečene a ukázala sa, ako nápomocná pri redukcii váhy.
 • Zmežlč, ktorá prečisťuje krv zbavujúc ju od jedov.
 • Guarana, ktorá podporuje vitalitu a správne fungovanie tráviaceho traktu, so svojim prirodzeným obsahom kofeínu.
 • Kurkum, ktorý podporuje správne fungovanie nadobličiek.
 • Zázvor, ktorý zohrieva telo a napomáha prispôsobeniu sa.
 • Kajánske korenie, ktoré podporuje prispôsobovanie sa a zvyšuje efektivitu tráviaceho traktu.

Kde sa dá kúpiť EcoSlim na Slovensku

Môžete si ho zakúpiť len na oficiálnej webovej stránke.

Cena Eco Slimu

Pôvodná cena tohoto produktu online je 98€. Avšak, keďže momentálne prebieha limitovaná akcia, teraz ho môžete mať z webu, len za 49€. Odporúčam využitie tejto ponuky.

Hodnotenia EcoSlim

Katarína Horváthová

“Celý život som bola tučná, no schudnúť za mesiac – to je skvelé! Som veľmi spokojná s EcoSlimom. Je výborný, znížil moju chuť do jedla  a pocit ťažkosti v žalúdku tiež pominul. Je to prvý prípravok, vďaka ktorému sa skutočne dá zhodiť 13kg! Zo začiatku tie kilá odpadali pomaly, no potom som začala chudnúť  aj 1 kilo za deň.”

 

Tomáš Lučanský

“Úprimne, chudnúť som začal kvôli dcérke, pretože som s ňou nevládal behať a aj zohnúť sa mi robilo problém. Jednoducho som sa zbavil 10kg nadváhy, a až potom som začal chodiť do fitka. EcoSlim je výborný výrobok. Ešte stále si ho dám ak náhodou nejdem do fitka, alebo sa, počas sviatkov, prejem”

Preto sa dá zhrnúť, že je to 100% prírodný výrobok bez pridaných syntetických chemikálií alebo konzervantov. Budete s ním môcť schudnúť len tým, že budete nasledovať inštrukcie na užívanie, ktoré sú na obale tejto vynikajúcej inovácie v poli redukcie váhy. Zverte sa nám s vašimi skúsenosťami, ak už s EcoSlimom máte svoje skúsenosti. Tešíme sa na vás.
Kúpiť EcoSlim so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *