Bust Size Shqyrtime | çmim

Bust Size Shqyrtime | çmim
5 (100%) 1 vote

Në shoqërinë tonë modern ushtrohet një presion i madh mbi gratë; si duket pamja e tyre, trupi i tyre, etj. Dhe të kesh numër të vogël të gjoksit mund të shkaktojë disa pasiguri  për shkak të mënyrës sesi funksionon shoqëria jonë sot. Mes shumë problemeve që shkaktohen nga numri i vogël i gjirit mund të përmendim:

 • Kur shtriheni gjokset tuaj zhduken krejtësisht
 • Në shkollë të mesme iu vendosën nofkën “Holandeze”
 • Për të mos përmendur ato “filetot e pulës” që përdornit për të krijuar iluzionin e ndarjes. Përpiquni t’ia shpjegoni KËTO kur një burrë iu heq sutjenat.
 • Nganjëherë iu kërkojnë kartën e identitetit. Kjo ndodh për shkak se në zonën e gjoksit i ngjani një djali 12 vjeçar.
 • Sutjenat që vishni për t’u dukur pak të mbushura për të dalë në një takim janë gjithmonë të mëdha dhe të mbushura me sfungjer të cilat nuk dëshironi që t’jua shohë djali në takim.
 • Seksi i gjoksit. Dëgjoni që është gjë që mund të bëhet, por fakti SE SI mund të bëhet mbetet ende mister për ju.
 • Kur fitoni pak peshë ajo në mënyrë misterioze shkon në çdo pjesë të trupit tuaj por jo në gjoks.
 • Keni përjetuar atë momentin e sikletshëm kur gjoksi i një djali është më i madh se juaji.
 • Sutjenat sportive ju japin muskuj.
 • Për ato kostumet e banjës gjithmonë ju nevojitet një numër më i vogël për lart.
 • Dëshironi të vishni ato sutjenat e bukura thjesht prej dantelle… derisa të kuptoni që të gjithë do ta mësojnë TË VËRTETËN për shkak se nuk mund t’i vendosni mbushje dantellës transparente.
 • U caktuat udhëheqësja e “Komitetit të picirukeve.”
 • Mësuat që mund të futeshit në at “braletet” që janë për 4 vjeçare.
 • Mallkimi i jetës tuaj është “boshllëku i gjoksit” – kur vishni ndonjë bluzë të hapur dhe të gjithë mund të shohin boshllëkun mes gjokseve tuaja dhe sutjenave për shkak se thjesht nuk mund t’i mbushni dot ato.
 • Nganjëherë mbushja mbështillet pas sutjenave dhe duket sikur keni një gjoks në formën e spirancës.
 • Kur hiqni kostumin e banjës pas plazhit që të thahen të gjithë mund ta shohin mbushjen me sfungjer.
 • Bluzat me jakë vë nuk janë për ju.
 • Keni vazhdimisht dyshimin që prindërit tuaj nuk do ishin kundër nëse në mënyrë magjike do kishit mundësi të mbushnit dy masa.
 • Motra juaj e vogël ua kaloi në masë që kur ishit 11 vjeç.
 • Keni hequr dorë nga shpresa që mund të vishni ndonjëherë fustane pa rripa. Sa herë ngrini krahët iu bie fustani.
 • Në festat Burrat e Çmendur s’mund të jeni KURRË Joana Harris.
 • Lidhëset e holla janë aq të gjata për ju saqë duhet t’i përshtatni ÇDO HERË.

Kjo mund të duket qesharake por është problem real.

Ekspertët e Organizata Botërore e Ushqimit në 14 vende të ndryshme bënë prova klinike për një krem të ri për zmadhimin e gjoksit. Mijëra gra u bindën për rezultatet nga masa e tyre e re e gjoksit për shkak të këtij kremi.
Blej Bust Size 50% zbritje*na oficjalnej stronie internetowej

Ky është një krem natyral për zmadhimin e gjoksit i cili përmban vetëm përbërës natyralë dhe që ka dhënë rezultate të vërtetuara në 95% të grave. Ky krem përdoret si për korrigjimin e formës së gjoksit ashtu dhe për zmadhimin e tij.

Mënyra e Aplikimit të Bust Size

Rezultatet fillojnë të shfaqen pas 3-4 javësh përdorimi të rregullt. Pas kësaj kohe madhësia e gjoksit rritet, forma bëhet më rrethore dhe e ngritur dhe lëkura bëhet elastike dhe e butë.

Për t’u treguar më të detajuar, kjo gjë funksionon në katër mënyra:

 • Zmadhon masën e gjoksit të paktën dy herë. Përbërësit e efektshëm natyrorë në këtë produkt veprojnë në zmadhimin e gjoksit në mënyrë natyrale dhe pa rrezik.
 • Ky produkt i jep formë dhe ngre gjoksin për të qenë i rrumbullakët dhe në formë të përsosur.

Përbërësit natyrorë ngadalësojnë procesin e plakjes së gjoksit të paktën tri herë.

 • Zbut lëkurën duke larguar ashpërsinë dhe e bën atë më elastike.

Përmbajtja e Bust Size

 • Deoksimiroestrol:

Ky është përbërësi më i efektshëm në këtë produkt për sa i përket zmadhimit të gjoksit. Është një kimikat fitoestrogen apo i nxjerrë nga bimët që imiton aktivitetin biologjik të hormonit femëror të quajtur estrogen. Së pari u raportua që u nxor nga një bimë Tajlandeze e quajtur Pueraria Mirifica në vitet 1960 dhe mendohet se është përgjegjëse për cilësitë ripërtëritëse të kësaj bime.

Efekti imitues i estrogenit Deoksimiroestrol do të thotë që mund t’i japë formë sërish trupit të femrës sikur të kishte më tepër estrogen. Mungesa e estrogenit në trupin e femrës është shkaku kryesor për gjinjtë e vegjël përkrah gjenetikës, por prania e Deoksimiroestrol mund t’i kompensojë të dyja. Pueraria Mirifica gjithmonë është përdorur për zmadhimin e gjoksit për shkak se përmban Deoxymiroestrol.

 • Ekstrakti i Rrënjëve të Pueraria Mirifica:

Sikurse është përmendur në paragrafin e fundit, kjo bimë është përdorur gjithmonë për zmadhimin e masës së gjoksit dhe për korrigjimin e formës së tij. Ekstrakti i rrënjëve të Pueraria Mirifica siguron më tepër Deoksimiroestrol, dhe kështu kontribuon në procesin e krijimit të gjoksit me formë të përsosur.

 • Vaji esencial i Trëndafilit:

Të gjithë e dinë sa i rëndësishëm është vaji esencial i trëndafilit në ushqyerjen e lëkurës. Por ajo që shumica e njerëzve nuk e dinë është që ky vaj përdoret më mirë në lëkurën e gjoksit për shkak se largon ashpërsinë e lëkurës dhe siguron mbrojtje nga shenjat e gërvishtjeve pas procesit të zmadhimit.

Ku ta blini Bust Size në Shqipëri?

Këtë produkt mund ta blini nga faqja zyrtare në internet
Blej Bust Size 50% zbritje*na oficjalnej stronie internetowej
Ose nga shitës të tjerë në internet.

Çmimi i Bust Size

Bust Size kushton 9980 ALL por tani është i disponueshëm për një kohë të shkurtër me çmimin prej 4990 ALL

Rishikimi Bust Size Shqyrtime

Zhaklina, 24 vje1, thotë:

“Forma e gjoksit dhe ashpërsia janë problemet kryesore që kam pasur pasi humba 10 kilogramë. U trondita për shkak se nuk kisha pasur gjokse të varura më parë. Nuk kisha gjoks të këndshëm. Për ta trajtuar problemin bleva veshje që t’i fshihja. Isha shumë në depresion dhe e mërzitur. Jam 24 vjeçe por gjokset e mia dukeshin sikur të isha 30 vjeç! Mami më dha kremin Bust Size dhuratë për ditëlindje. Një muaj më pas gjokset e mia u bënë si ato që shihni në kapakët e revistave. Nuk e kisha besuar kurrë që një formë e tillë ideale e gjoksit mund të arrihej në mënyrë të natyrshme!”

Mira, 38 vjeç, thotë:

“Me kalimin e moshës buzët dhe lëkura juaj e humbasin elasticitetin dhe lëmueshmërinë, kështu ndodh edhe me gjoksin. Gjoksi im ishte shumë i lëshuar në krahasim me moshën time, madje kisha edhe disa shenja shtriqjeje. Por pasi përdora Bust Size, këtë krem të mrekullueshëm u habita nga rezultatet. Dy javë më pas, të gjitha vijat dhe shenjat zor se mund të dalloheshin, dhe gjokset e mia dukeshin më të rrumbullakët. Një muaj më vonë, të gjitha shoqet e mia po më pyesnin se ku kisha bërë kirurgji plastike, dhe deri më sot asnjëra prej tyre nuk e beson që kjo ndodhi vetëm për shkak të kremit që përdora!”

Blej Bust Size 50% zbritje*na oficjalnej stronie internetowej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *