Bust Size atsauksmes | Cena

Bust Size atsauksmes | Cena
5 (100%) 1 vote

Mūsdienu sabiedrībā liels spiediens tiek likts uz sievietēm; kā viņi izskatās, kā izskatās viņu ķermenis utt. un kam mazāki krūšu izmēri var radīt zināmu nedrošību, jo mūsu sabiedrība strādā šodien. Starp daudzajām problēmām, ko izraisa mazie krūšu izmēri:

 • Kad tu guli, tavas krūtis pilnīgi pazūd.
 • Jūsu iesauka vidusskolā bija “Holande”
 • nerunājot par tām “vistas filejām”, ko jūs varat izmantot, lai radītu šķelšanās ilūziju. Mēģiniet paskaidrot, kad puisis saņem jūsu krūšturi.
 • Dažkārt vēl aizvien ID-ed. Jo krūšu reģionā tu atgādini 12 gadus vecu puiku.

– krūšturi, kas jāvalkā, lai iegūtu izgriezumu uz randiņu, vienmēr ir neveiklie polsterētie, kurus vēlaties redzēt.

 • sekss ar krūti. Jūs dzirdat, ka tā ir lieta, ko var izdarīt, bet tieši tā ir jūsu noslēpums.
 • Kad tu uzliec svaru, tā noslēpumaini nonāk uz visām ķermeņa daļām, izņemot krūtis.
 • Jums ir bijis tāds neveikls brīdis, kad puiša krūtis ir lielākas par jūsējiem.
 • sporta krūšturi.
 • tie “pieskaņotie komplekti” bikini? Jums vienmēr ir nepieciešams viens izmērs mazāks.
 • Jūs gribat valkāt tos skaistos krūšturus, kas ir tikai mežģīnes… līdz brīdim, kad jūs aptverat, ka visi zinātu patiesību, jo jūs nevarat palikt caurspīdīgas mežģīnes.
 • Jums tika uzticēta “Itty Bitty Titty komitejas” vadītāja.
 • Jums ir ienācis prātā, ka jūs varētu iekļauties tajos “braletos”, kas tiek tirgoti 4 gadu vecumā.
 • Jūsu dzīves bane ir “krūšu sprauga” – tad jums mugurā ir zems griezums, un ikviens var redzēt šo spraugu starp krūti un krūšturi, jo jūs to nevarat piepildīt.
 • Dažkārt polsterējums pārvēršas krūšturī, un izskatās, ka jums ir enkura formas krūts.
 • Kad pēc pludmales novilksiet savu bikini, visi varēs redzēt visus aplokus.
 • Apkārt kakla augšdaļas ir joks.
 • Jums ir aizdomas, ka jūsu partnerim nebūtu iebildumu, ja jums būtu maģiski jāaizpilda divi tasīšu izmēri.
Nopirkt Bust Size ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

– Tava mazā māsiņa, kad jūs bijāt 11.

– Tu esi atmetis šausminošās izredzes valkāt lences kleitas. Tu izej no nolādētajām lietām ikreiz, kad paceļi rokas.

 • Mad Men ballītēs jūs NEKAD nevarat būt Džoana Harisa.
 • spageti siksnas ir tik garas, ka tās ir jāmaina. Katru. Viens. Laiks.

Bust Size krūšu palielināšana var šķist jocīgi, bet tā ir īsta problēma.

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) eksperti 14 valstīs veica jauna krūts paplašināšanās krēma klīniskos pētījumus. Tūkstošiem sieviešu bija pārliecinātas par rezultātiem un to jaunajiem krūšu izmēriem, ko radījis Bust Size krēms.

Kas ir Bust Size?

BustSize ir dabisks krūšu izmēra paplašināšanas krēms, kas nesatur nekas, bet dabiskas sastāvdaļas un pierādīti rezultāti vairāk nekā 95% sieviešu. Tā tiek izmantota, lai novērstu krūšu formu un palielinātu tā lielumu.

BustSize Iedarbības Metode

Rezultāti sākas pēc 3-4 nedēļu regulāras lietošanas. Pēc tam, kad krūšu izmērs palielinās, forma kļūst apaļāka un paaugstināta, āda kļūst elastīga un samtaina.

Lai tā būtu detalizētāka, tā darbojas četros veidos:

 1. Tas palielina krūts lielumu vismaz divas reizes. Efektīvās dabiskās sastāvdaļas tajā darbojas, palielinot krūti dabiski un neriskējot.
 2. Tā pārveido un izceļ krūti, lai tā būtu apaļa un lieliski veidota.
 3. Dabiskās sastāvdaļas tā vismaz 3 reizes palēnina krūts novecošanas procesu.
 4. Tā mīkstina ādu, noņemot stingrību un stīvumu un padarot to elastīgāku.
Nopirkt Bust Size ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Bust Size Sastāvs

Deoxymiroestrol:

Tā ir efektīvākā sastāvdaļa šajā produktā, kas attiecas uz krūts palielināšanu. tā ir fitoestrogēna vai augu izcelsmes dabīga ķīmiska viela, kas imitē sievišķā hormona bioloģisko darbību, ko sauc par estrogēniem. Tā pirmo reizi tika uzskatīta par izolētu no Taizemes garšauga, ko sešdesmitajos gados nosauca par Pueraria Mirifica, un domāja, ka tā ir atbildīga par attiecīgajām auga atjaunošanas īpašībām. Deoxymiroestrol estrogēnu imitēšanas efekts nozīmē, ka tā var pārveidot sievietes ķermeni tā, it kā tai būtu vairāk estrogēnu. Estrogēnu trūkums sieviešu organismā ir galvenais iemesls mazākām krūtīm kopā ar ģenētiku, bet Deoxymiroestrol klātbūtne abos gadījumos var aizstāt. Pueraria Mirifica Deoxymiroestrol satura dēļ vienmēr ir izmantots krūts paplašināšanai.

Pueraria Mirifica sakņu ekstrakts:

Kā minēts iepriekšējā rindkopā, šis augs vienmēr ir izmantots krūšu izmēru palielināšanai un tās formas labošanai. Ekstrakts no Puertorijas Mirifica saknēm nodrošina lielāku Deoxymiroestrol piegādi, tādējādi veicinot jums ideālu krūšu piešķiršanu.

Essential Oil:

Visi zina, cik svarīgi ir pacelt ēterisko eļļu ādas barošanā. Bet tas, ko vairums cilvēku nezina, ir tas, ka šo eļļu vislabāk izmanto krūts ādā, jo tā noņem ādas stīvumu un pēc paplašināšanās procesa nodrošina aizsardzību no stiepšanās zīmēm.

Kur nopirkt BustSize Latvijā

To var nopirkt no oficiālās tīmekļa vietnes šeit.

Vai ar daudziem tiešsaistes pārdevējiem.

Bust Size cena

BustSize krūšu palielināšana maksā 48 EUR, bet tagad ir pieejams ierobežota laika piedāvājums par vienkārši 24 EUR cenu.

BustSize atsauksmes

Žaklīna, 24, saka

Krūšu forma un stingrība ir galvenās problēmas, kas man bija pēc tam, kad zaudēju 21 mārciņu. Es biju šokēta, jo man nekad agrāk nav bijuši šie pakārtie pupi. Man nebija jauka krūts. Izlabojot šo problēmu, es nopirku drēbes, lai to noslēptu. Es biju pilnīgi nomākta un satraukta. Man ir 24 gadi, bet mana krūts izskatījās tā, it kā man būtu 30 gadu! Mana māte man dzimšanas dienā uzdāvināja Busta Size krēmu. Vienu mēnesi pēc tam, kad mani pupi kļuva līdzīgi tiem, ko redzat uz žurnāla vāka. Es nekad neticēju, ka tik ideāla krūts forma varētu būt dabiski sasniegta!

Mia, 38, saka

Ar vecumu jūsu lūpas un āda zaudē savu elastību un gludumu, un arī jūsu krūtis. Krūtis bija ļoti sātīgas, salīdzinot ar manu vecumu, man bija pat dažas stiepšanās zīmes. Bet pēc Busta Size izmantošanas šis brīnumkrēms, rezultāti mani pārsteidza. Pēc divām nedēļām visas krokas un stiepšanās zīmes bija tik tikko pamanāmas, un manas krūtis izskatījās apaļākas. Mēnesi vēlāk visi mani draugi jautāja par to, kur dabūju savu plastisko ķirurģiju, un līdz šim brīdim neviens no viņiem neuzskata, ka tas bija tikai BustSize krēms, ko izmantoju!

Nopirkt Bust Size ar 50% atlaidi*oficiālajā tīmekļa vietnē

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *