Black Mask Kommentaarid | Eesti | Tagasiside

Black Mask Kommentaarid | Eesti | Tagasiside
5 (100%) 1 vote

Naha ebakorrapärasused ja häired on midagi, millega iga naine peab võitlema hoolimata tema east. Olenemata sellest kas see on akne, armid, laigud, komedoonid jne. Ning kuigi internetis on saadaval palju koduravimeid pole need kõik kahjuks efektiivsed. Lisaks võtavad nad väga kaua aega et näidata väga väikeseid tulemusi.

Müügil on saadaval palju kosmeetika tooteid mis aitavad sul katta naha ebatäiuslikkusi. Kuid see pakub sinu probleemidele ainult ajutist lahendust. Ning kes ei tahaks endale siledat, säravat nahka mis on vaba igasugustest ebatäiuslikkudest.

Selleks, et taoliste probleemidega tegeleda on müügil saadaval Black Mask. See mask aitab sul võidelda aknega, komedoonidega ning armidega.
Osta Black Mask 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Mis on Black Mask

Must Mask on söest näomask mis sisaldab naturaalseid kõrgekvaliteetseid koostisaineid. Selle maski loomisel on kasutatud innovaatilisi ja modernseid meetodeid et teha kindlaks, et mask ei kahjusta nahka absoluutselt mingil moel.

See toode on läbinud enne müügile tulekut mitmed testid ja uuringud. Selle regulaarne kasutamine on dermatoloogide poolt kõrgelt soovitatud. Black Mask on väga efektiivne akne ja naha ebapuhtuse vastu võitlusel.

Enamus inimesti on tundnud märgatavat erinevust juba pärast esimest kasutust. Tootja väidab, et pärast 14 päeva maski peale kandmist võib nahk näha välja kuni 84% parem. Ning pärast kuu aega kandmist on 93% inimestest näonahaprobleemidest täiesti vabanenud.

Peamised Black Mask kasutamise eelised on järgnevad-

 1. Tehtud kuni 100% naturaalsetest toodetest.
 2. Mikroelementide ja vitamiinide võime on täiustatud kuni 8 korda
 3. Efektiivsed tulemused garanteeritud
 4. Meeldiv lõhn
 5. Väga taskukohane
 6. Sügavpuhastav toime

See mask ei põhjusta ühtegi kõrvalnähtu või allergilist reaktsiooni ning on sobilik kõikidele nahatüüpidele.

Black Mask toime

Black Mask maski peaks kasutama regulaarselt et saavutada häid tulemusi. Pakend on piisav regulaarseks kasutamiseks üheks kuuks.

Järgi antud samme et korralikult Black Mask peale kanda-

 1. Samm – kanna tihe kiht maski näole jättes välja silmade ümber olev piirkond ning ükski piirkond karvadega ning kahjustatud nahaga.
 2. Samm – Jäta mask näole vähemalt 25 minutit. Selle aja jooksul tungib mask sügavale näo naha sisse mis toimib problemaatilises piirkonnas. Sa tunned, kuidas mask muutub sellel ajal kuivaks ja elastseks.
 3. Samm – Koori mask näolt kätega ettevaatlikult maha. Kui su näole on jäänud maski jäätmeid siis pese need maha leige veega. Kasuta seda maski vähemalt 3 korda nädalas paremateks tulemusteks.

Sa näed silmmärgatavat erinevust nahal ise juba pärast esimest kasutuskorda. Su nahk muutub pärast 14 päeva kasutamist tervislikumaks ning on pärast ühte kuud täiesti puhas kõikidest ebakorrapärasustest.

Black Mask koostis

Kõrgelt efektiivne Black Mask kooslus sisaldab järgnevaid koostisaineid:

 1. Bambuse süsi – Bambuse süsi on väga võimas naha puhastamiseks. Selle aktiivsed komponendid tungivad sügavale naha pooridesse, puhastades neid mustusest ning kahjulikes ainetest. Bambuse süsi on tõestanud oma efektiivsust rasunäärmete ja komedoonide vastu võitlusel.
 2. Kaoliinsavi – Kaoliin on tõestanud oma efektiivsust vere ringluse parandamisel näos ning seega aitab ka stimuleerida naharakkude taastamist. Pehme ja suurepärane toime nahal. Puhastab nahka õrnalt ning aitab armidel haihtuda ning tulemuseks on värske naha jume.
 3. Bio-Antioksüdandi kooslus Neovitin – see koostisosa on põletikuvastase toimega mis vähendab naha ärritust ning seega parandab naha rakkude taastamist mis annab sulle noorema ilme aeglustades naharakkude vananemist. Kaitseb nahka kahjustuste eest.
 4. Krüsanteemi ekstrakt – ka sellel on põletikuvastane toime mis võitleb naha põletiku vastu. Samuti aitab vabaneda naha ärrituste vastu ning aitab kaasa kiiremale naha paranemisele. Su nahk tundub elastsem, siledam ja noorem tänu sellele koostisosale.
Osta Black Mask 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Kust osta Black Mask – Eesti – Estonia

Black Mask maski on saadaval selle ametlikul kodulehel.
Black Mask kilemask vistrike ja komedoonide vastu saab tellida selle ametlikult kodulehel kui sa asud Eestis. Selle kodulehe kaudu on võimalik saada kohale toimetamine sinu koduukseni.

Sisesta oma nimi ja telefoninumber et alustada tellimuse protsessiga. Pärast seda võtab meie klienditeenindaja sinuga ühendust kasutades sinu kontaktandmeid. Seejärel on sul võimalik toote ja selle kohale toimetamise eest võimalik tasuda kui toode on sinu poolt täpsustatud aadressile kohale toodud.

Black Mask hind – Estonia – Eesti

Black Mask kilemask vistrike ja komedoonide vastu on saadaval hinnaga 48 EUR ametlikul kodulehel. Ning kasutades 50% allahindlust võid sa nüüd saada selle maski ainult 24 EUR eest.

Võib juhtuda, et pead maksma kulleriteenuse eest eraldi.

Kommentaarid Black Mask tagasiside – kogemus

Võluv Leena

Ma tahtsin seda maski proovida tükk aega. Lõpuks panin tellimuse kirja ning läbisin kogu kuuri ühe kuuga. Tulemused olid suurepärased! Mu nahk on nüüd palju puhtam ja värskem kui kunagi varem, ning särab suurepäraselt. Black Mask aitas mul vabaneda komedoonidest ning nüüd on mu nahk kõikidest ebatäiuslikkudest vaba. Ma soovitan seda maski kõikidele, kes soovivad vapustavaid tulemusi lühikese ajaga.

Emma Popa

See mask on täiuslik akne ja komedoonide vastu võitlemisel. Mul on olnud plekid nahal juba tükk aega. Ma olen proovinud peaaegu igat olemasolevat meetodit nendest vabanemiseks. Kui ma kuulsin Black Mask kohta siis tegin kohe tellimust. See tuli kohale väga ruttu ning pärast selle nahale kandmist ainult kaks nädalat nägin juba suurt muudatust. Ma ei suutnud uskuda muudatust oma nahal võrreldes eelnevaga. See mask on olnud minu jaoks päästja ja nüüd on mu nahk täiesti puhas. Ma jätkan selle kasutamist ning soovitan seda kõikidele kõrgelt!


Osta Black Mask 50% allahindlust*ametlikul kodulehel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *