Anti-Akne yorumlar | Fiyat

Anti-Akne yorumlar | Fiyat
5 (100%) 1 vote

İnsan cildi nemsiz kaldığında kırışıklıklar,büyük gözenekler ve sarkmalar baş gösterebilir. Cilt esnekliğini yitirir ve sivilcelerle pürüzlenmeye başlar. Cilt yumuşaklığını yitirir. Bu da cildin hızla yaşlanmasına sebebiyet verir. Cilt susuz kalır ve beslenmesi için ihtiyaç duyduğu neme ulaşamaz. Akneye gerçekte ne sebep olur? Yağ bezlerinin aşırı çalışması, Kıl köklerinin ağız kısmının tıkanması, Yüksek miktarlarda bakteri ve Kıl köklerinin enfekte olması.

Akne dünya çapında çoğu insanın karşı karşıya kaldığı bir sorundur. Akneli cilde sahip gençler aslında genç olmalarına rağmen daha büyük gösterirler. Bu da onların sosyal çevrelerde kendilerine olan güvenlerini ve cesaretlerini kaybetmelerine sebep olur. Bazıları görüntülerinden hoşlanmadıkları için aynaya bile bakmaktan korkarlar.

Bu da insanları akneyi azaltmak için çareler aramaya iter. Bazıları estetik cerrahi gibi cilt ameliyatlarına bazıları da cilt terapilerine gitmektedir. Tezgahlardan satın aldığımız jel ve kremler durumu daha da kötüleştirmekteler. Metodlar pahalı ve zaman kaybı, cildinizin düzeleceğinin garantisini vermiyor. Peki ya böyle bir durumdaysanız ya da sorunu önlemek için  ne yapacaksınız? Bu sorun için Anti Akne en iyi krem.Bu, tüm talihsizliğinizi ve sorunlarınızı çözecek bir ürün.

Anti Akne Nedir?

Tamamen doğal içeriklerden yapılmış Anti Akne, akneyi tedavi etmek ve iyileştirmek için kullanılan bir formül içeren bir kremdir. Aknenin sebep olduğu acı ve belirtileri hafifletmek ve bunlardan kurtulmak için yardımcı olan bir tropikal cilt bakım kremidir. Ürün krem formundadır ve masaj yaparak vücudunuza haricen kullanılır.

Anti Akne Ne İşe Yarar?

Ürün krem/jel formdadır. Vücuda haricen uygulanır. Krem, akne sorununu çözmek için çalışır. Kremi kullanma işlemi ve metodu basittir, zaman almaz. İşlem şöyledir:

 • Kremi uygulamak istediğiniz etkilenmiş alandaki cildi temizleyip yıkayarak işe başlayın.
 • Avuç içinize az miktarda kremi alın ve etkilenmiş alanın üzerine yayarak o alanı kaplayın.
 • Masaj yapın ve tamamen emilmesi için yaklaşık 15 dakika bekleyin.
 • En iyi sonuçlara ulaşmak için günde iki kez işlemleri tekrar edin.

Akne tedavisi yıllardır ulaşılamamış muhteşem bir tedavi şeklidir. Önceden kullanılan çoğu krem aşırı kurumaktaydı, diğerleri ise akne için etkisizdi çünkü akne bu kremlere çabucak bağışıklık kazanmaktaydı. Söz konusu krem doğal antiseptik ve antibiyotik etkilere sahip organik yağlar içermektedir. Bu yağlar tıkanmış gözeneklerdeki zararlı bakteriyi uzaklaştırır, cildi temizler ve patojen mikropların girişini engelleyen bir bariyer oluşturur. Dahası diğer ürünlerin aksine krem, yüzünüzde kalan tüm izleri de düzeltebilir. Sonuç olarak, herkes pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olabilir. Etkili şekilde kullanıldığında krem aşağıdaki sonuçlara ulaşabilir:

 • Cildi yumuşatmaya yardımcı olur. Krem, cildin yüzeyinde görülen pullanmanın giderilmesini sağlayarak cildi yumuşacık yapar.
 • İltihaplanmanın engellenmesine yardımcı olur. Krem, kızarıklık, tahriş ve ağrıları engellemeye yardımcı olur. Cilt üzerinde ferahlatıcı bir etki yaratmaya da yardımcı olur.
 • Cilt üzerinde dezanfektan olarak iş görür. Bunu başarmaya yardımcı olacak aktif gümüş iyonlara sahiptir ve komplikasyonları engeller.
 • Yağ bezlerinin aşırı çalışmasını yavaşlatır.
 • Var olan akneyi kurutur ve kurtulmanızı sağlar.
 • Gözenekleri etkili şekilde temizler ve küçültür.

Anti Akne’nin Bileşimi

 • Papatya yağı. Cilt hasarını tedavi etmek için çalışır. İçerik akneyi kurutarak hızla iyileşmesine yardımcı olur.
 • Jojoba yağı. Canlandırıcı içeriklere sahiptir ve ciltte kalan koyu renkli lekeleri ortadan kaldırır.
 • Limon yağı. Canlandırıcı içeriklere sahiptir ve ciltte kalan koyu renkli lekeleri ortadan kaldırır.
 • Ardıç meyvesi yağı. Gözenekleri temizler ve küçültür, aşırı yağı ortadan kaldırır ve antiseptik olarak işlev görür.
 • Lavanta yağıl. Mikrop ve bakterileri yok ederek cildin koruyucu özelliğini arttırır.

Anti Akne’yi Türkiye’den Nereden Alabilirsiniz?

İsteyenler ürünü ağ sitesinden sipariş verip alabilirler. Resmi ağ sitesindeki satın alma prosedürü sipariş formu doldurma şeklindedir. Müşteri, konumunu, adını ve cep telefonu numarasını belirtir sonra da cep telefonu vasıtasıyla müşteriye ulaşılır ve kurye vasıtasıyla dağıtım yapılır.

Ürünün ağ sitesi üzerinden satın alma prosedürü sipariş ile olur, müşteriyle bağlantıya geçilir sonra da ürün kişiye gönderilir ve ödeme kapıda nakit olarak yapılır.

Akne tedavisi yıllardır ulaşılamamış muhteşem bir tedavi şeklidir. Önceden kullanılan çoğu krem aşırı kurumaktaydı, diğerleri ise akne için etkisizdi çünkü akne bu kremlere çabucak bağışıklık kazanmaktaydı. Söz konusu krem doğal antiseptik ve antibiyotik etkilere sahip organik yağlar içermektedir. Bu yağlar tıkanmış gözeneklerdeki zararlı bakteriyi uzaklaştırır, cildi temizler ve patojen mikropların girişini engelleyen bir bariyer oluşturur. Dahası diğer ürünlerin aksine krem, yüzünüzde kalan tüm izleri de düzeltebilir. Sonuç olarak, herkes pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde sahip olabilir!

Anti Akne’nin Türkiye’deki Fiyatı

Ürünün ağ sitesinde ürün 99 TL’dir. Ben size ürünü ağ sitesinden almanızı öneririm çünkü %50 indirim var. Önceki fiyatı 198 TL’ydi ama %50 indirim yapıldı.

Anti-Akne yorumlar

Derya Şanlı, 20

Cildim sanki 12 yaşındaymışım gibi pürüzsüz. Bu koyu renkli lekeler ve iltihaplanmalar ortaya çıkmaya başladıktan sonra ne kokain ilaçları ne antibiyotikler ne de pahalı kremler işe yaradı. Size işin aslını söyleyeyim, bu kremi aldığımda hiç bir etkisi olacağını düşünmemiştim. Tamamen yanılmışım! İlk olarak iltihap kurudu sonra da krem tüm kızarıklığı aldı. Sonra da sivilceler tek tek kaybolmaya başladı. Cildim pürüzsüzleşiyor ve parıldıyordu. Etkisi harikaydı!

Zehra Kantar, 44

Akne çocukken cildimde belirmeye başladı ve yüzümde koyu renkli lekeler bıraktı.Bu lekeleri saklamak zorunda kalıyordum. Yıllar önce doktor hormonal ilaçlar yazdığında hiçbir işe yaramamıştı hatta yeni aknelerin oluşmasına sebep olmuştu. Her zaman kullandığım kozmetik ürünlerle onları kapatamamıştım ve güçlü bir tedaviye ihtiyacım olduğunu biliyordum.Kremi kızım kullanıyordu ve ben de denemeye karar verdim. Beklemiyordum ama krem yeni aknelerden kurtulmama yardım olmakla kalmayıp eski lekelerin izlerini de sildi!

Sonuç

İşe yarayan bir ürün ve denemelisiniz. Akne, bakteri, mantar ve diğer enfeksiyonların üzerinizde hiçbir gücü yok. Bu durumları kontrol edebilir ve bunlarla baş edebilirsiniz. Yüz ve cildinizdeki görünümü kontrol altına almak için Anti Akne’yi kullanın. Güzelsiniz ve muhteşemsiniz, bu enfeksiyonlar güzelliğinize gölge düşüremez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *